Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Trądzik?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kornelia_ja
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 116

PostWysłany: Wto 21 Sie 2018, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy jeśli chodzi o tlenoterapię to koniecznie trzeba chodzić na zabiegi do komory czy można używać tlenu przez koncentrator do użytku domowego? Moja Babcia ma taki koncentrator oterapia OLV-B1 i zastanawiam się czy to może również pomóc w walce z trądzikiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Czw 23 Maj 2019, 0:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Klinice Krajewski wykonują wiele różnych zabiegów wspomagających walkę z trądzikiem, ja usuwałam tam akurat blizny i przebarwienia ale z pewności lekarz znajdzie sposób również i na twój problem uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Pon 26 Sie 2019, 2:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także jestem pod stałą opieką dr.Krajewskiego i bardzo sb chwalę zabiegi oferowane przez Klinikę, korzystałam z dermapenu i laseroterapii. Za każdym razem moja cera wyglądała świeżo i promiennie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia_w
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 28

PostWysłany: Wto 27 Sie 2019, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy trądziku istotna jest dobra detoksykacja skóry. Mi w zasadzie jak mantrę powtarzał to dermatolog - działaj od wewnątrz (dieta) a przy nasileniu od zewnątrz (oczyszczaj, detoksykuj). Tym o to sposobem trafiłem do rossmanna i maseczki Bielendy z serii skin shoot matcha tea. Bardzo dobrze detoksykuje i rewitalizuje skórę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiapora
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 16

PostWysłany: Wto 3 Wrz 2019, 19:14    Temat postu: malinkapuszka Odpowiedz z cytatem

Borykałam się z problemem trądziku wiele lat. Teraz wyskakuje coś tylko sporadycznie. Bardzo pomogła mi zmiana podkładu na mineralny. Od paru miesięcy stosuje podkład rozświetlający z eshopannabelle. Jest lekki i nie zapycha. Utrzymuje się dobre 8 godzin i co najważniejsze skóra wygląda zdrowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
momao
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Wrz 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw 19 Wrz 2019, 14:05    Temat postu: tradzik na plecach Odpowiedz z cytatem

Polecam Ci smarować plecy olejkiem z drzewa herbacianego. Pomaga także amol. Oczywiście po wcześniejszym dokładnym umyciu pleców. Najlepiej szarym mydłem typu Biały Jeleń. Ogólnie na ładną cerę bez pryszczy polecam tabletki ziołowe. Zawierają tylko zioła. https://zyciebeztradziku.pl/nonacne-tabletki-na-tradzik/ [/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2019, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj z trądzikiem to bywa różnie. Ja sie mojego pozbyłam dzięki doustnej antykoncepcji. Biore belarę i od kiedy ja stosuje to po trądziku nie ma ani śladu. To taki uboczny pozytywny skutek stosowania pigułek Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Wto 8 Paź 2019, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się dbać na co dzień o dobre oczyszczenie mojej skóry i dzięki temu unikam trądziku. Co jakiś czas jakaś krostka wyskoczy, ale nie jest to dla mnie problem. Rześki tonik lawenda HB pozwala mi też oczyszczać skórę w kilka chwil, bo tylko ją przemywam i staje się świeża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Pią 31 Sty 2020, 4:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami po trądziku zostają blizny. Warto czasem coś z nimi zrobić. Ostatnio czytałam o preparacie https://contractubex.pl/contractubex-plastry-na-blizny/ . Jest to preparat w formie plastrów i żelu na blizny. Podobno ma bardzo dobrze działanie więc warto sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Pią 31 Sty 2020, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam na pewno wierzyć wszystkiemu co jest napisane na etykietach kosmetyków w sklepie.To,ze na kosmetyku jest napisane,ze jest naturalny, nie znaczy, ze jest taki naprawdę. Najlepiej samodzielnie nauczyć się czytania składów kosmetykow co nie jest takie trudne. Może na początku wydawać się skomplikowane ale potem człowiek nabiera wprawy.


No i polecam nauczyć sie samodzielnego robienia kosmetyków.W sieci jest masa przepisów. Trzeba sobie na poczatku tylko skompletować domowe laboratorium. Mozna to zrobić w sklepach laboratoryjnych.
Jak tutaj:
https://danlab.pl/nasze-produkty/szklo-laboratoryjne-i-drobny-asortyment-laboratoryjny/naczynia-laboratoryjne/

Kosmetyki takie są świetne do skóry trądzikowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 7 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group