Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Trądzik?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Czw 17 Lut 2011, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko uwaga na środki przeciwtrądzikowe plus solarium czy słońce. Jedno z drugim często się wyklucza!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eraissa
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 71
Skąd: Wch

PostWysłany: Czw 17 Lut 2011, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze mam ten sam problem.... i jestem zła wnerwiony bo juz przez jakis czas miałam spokoj i co jakis czas 1 czy 2 wypryski sie pojawily a od jakiegos miesiac normalnie jakas epidemia na twarzy mojej sie pojawila....

i zamierzam sie wybrac do dermatologa z prosba o wypisanie skierowania na zabieg "autohemoterapi", mialam ja jakies 6 lat temu i naprawde podzialalo.... tylko wtedy bylo ciezko mi sie doprosic o skierowanie a teraz pewnie bedzie jeszcze gorzej smutny smutny smutny

tak skrocie to ten zabieg polega na zastrzykach z wlasnej krwi...

http://www.ochoroba.pl/4844-autohemoterapia-czym-jest-dzialanie-wskazania-przeciwwskazania
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Czw 17 Lut 2011, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastrzyki z własnej krwi... brrrrr.... Wydaje mi się, że tak leczy się wrzody?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eraissa
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 71
Skąd: Wch

PostWysłany: Czw 17 Lut 2011, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no brzmi to dosc drastycznie ale jest skuteczne, sprawdzalam na wlasnej skorze, a efekt byl bardzo dlugi, bo prawie 6 lat mialam spokoj uśmiech tylko lekarze nie chca przepisywac skierowan bo twierdza ze to przestarzala metoda... Sad tylko szkoda ze te nowoczesne jakos wogole mi nie pomagaly wtedy ani teraz Sad ide do dermatologa za tydzien, mam nadzieje ze ublagam skierowanie oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 26 Lut 2018, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama mam mega trądzik i nie wiem jak go pokonać....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Pon 26 Lut 2018, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

berka napisał:
Sama mam mega trądzik i nie wiem jak go pokonać....


Byłaś moze u lekarza? Bo sama znam bardzo wiele osób, które narzekają jaki to mają okrppny trądzik ale nie chce im się wybrać do dermatologa aby się leczyć. Kupują sobie kosmetyki z drogerii i tak naprawdę to nic z tym trądzikiem nie robia...

Jest wiele rzeczy które mogą pomóc na trądzik:
http://chirurg-plastyczny.com.pl/co-pomaga-na-tradzik/

Ważna jest dieta, niewyciskanie pryszczy. Picie dużej ilości wody. Jeśli jednak jest to problem natury organiczcznej to tak jak wspominałam. TYLKO DERMATOLOG POMOZE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lola55
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 9

PostWysłany: Sob 10 Mar 2018, 0:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma też ma ten problem ze skórą trądzikową, a na swoim ślubie wyglądała cudnie, w ogóle nie było widać że ma jakieś problemy skórne. Myślałam, że może bierze jakieś leki, ale potem mi powiedziała co jej pomogło. Stosowała olejek Bio-oil, który zmniejszył widoczność blizn po trądziku. No i wiadomo, plus dobra kosmetyczka, która dodatkowo wszystko zatuszowała na cacy uśmiech Ponoć po dwóch miesiącach smarowania olejkiem, efekt był WoW i dodatkowo buzie ma fajnie nawilżoną. Także w imieniu koleżanki polecam, a ja zacznę chyba go stosować na rozstępy, bo też ma takie zastosowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina838
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2018, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze niedawno nie miałam pojęcia czym jest zabieg mikrodermabrazji, ale teraz już zaznajomiłam się z tematem i właśnie jego wykonanie polecałabym za wszystkich osób, które mają problem ze zmarszczkami, suchą skórą, porami skórnymi i tym podobnymi. Aby wykonać zabieg trzeba udać się do specjalistycznego salonu urody, tutaj na przykład http://www.studiourodycleo.pl/oferta/kosmetyka/mikrodermabrazja. Nie jest to zabieg inwazyjny, jednak nie ma co stawiać na podrzędny salon, jeżeli chcemy uzyskać pozytywne efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Pią 20 Kwi 2018, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co na pewno należy stwierdzić to fakt, ze aktualnie metod leczenia chyba nie brakuje wspolczesnej medycynie. Stosuje sie na takie dolegliwosci laseroterapie, mezoterapie czy tez te metode jett plasmy https://www.wbienkowski.pl/medycyna-estetyczna/jett-plasma/ Najwazniejsze zeby trafic w dobre rece, bo to kosmetolog odpowiednio dobiera srodki zaradcze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliza66
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 26 Kwi 2018, 12:16    Temat postu: Re: Trądzik? Odpowiedz z cytatem

agusia_89_19 napisał:
Nie widzę podobnego tematu, jeśli jest to proszę o odesłanie oczko

A przechodząc do rzeczy: nie mam większego problemu z cerą na twarzy...
Trądzik występuje u mnie na.... plecach Embarassed
mam pelno pryszczy, strupków i blizn smutny zauważyłam że latem od dużego słońca skóra się wysusza i te pryszcze znikają, ale ślub mam na początku maja więc pewnie nie uda mi się w ten sposób tego usunąć

macie może jakiś sposób na trądzik?

nie chcę miec sukni jak stara babcia (z długim rękawem, zakrytymi plecami a może jeszcze pod szyje) i nie chcę całego wesela spędzić w marynarce czy bolerku...



Wizyta do dermatologa, polecam.
_________________
www.twojaimpreza.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 5 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group