Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Trądzik?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agusia_89_19
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 63
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Pią 25 Cze 2010, 12:59    Temat postu: Trądzik? Odpowiedz z cytatem

Nie widzę podobnego tematu, jeśli jest to proszę o odesłanie oczko

A przechodząc do rzeczy: nie mam większego problemu z cerą na twarzy...
Trądzik występuje u mnie na.... plecach Embarassed
mam pelno pryszczy, strupków i blizn smutny zauważyłam że latem od dużego słońca skóra się wysusza i te pryszcze znikają, ale ślub mam na początku maja więc pewnie nie uda mi się w ten sposób tego usunąć

macie może jakiś sposób na trądzik?

nie chcę miec sukni jak stara babcia (z długim rękawem, zakrytymi plecami a może jeszcze pod szyje) i nie chcę całego wesela spędzić w marynarce czy bolerku...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Pią 25 Cze 2010, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako nastolatka (i nieco później) miałam podobne problemy, ale minęły jak ręką odjął, niemal z dnia na dzień, czego i Tobie życzę:) Pomagało solarium, przecieranie rivanolem bądź roztworem kwasu bornego i następnie zasypywanie alantanem, zasypką albo ewentualnie maścią z dodatkiem rumianku. Trzeba uważać, żeby nie poroznosić ognisk zapalnych. Na szczególnie wybujałe pryszcze przydaje się również maść cynkowa. Pomaga również dodawanie rumianku do kąpieli, a także picie naparu z bratka.
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pią 25 Cze 2010, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stosuj preparaty do ciała z peelingiem. Poza tym jest specjalne mydełko siarkowe do cery trądzikowej będzie tak samo dobrze działać jeśli stosować je będziesz do mycia pleców. A jeśli po dwóch m-cach nie zauważysz różnicy to wybierz się do dermatologa uśmiech na pewno coś dobrego dostaniesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Pią 25 Cze 2010, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie pamietam jak sie nazywała maść którą ja stosowałam podczas dojrzewania, ale miałam podobny problem i dermatolog bez problemu przepisywal mi zawsze taką maść w żelu - wszystko ładnie schodzilo uśmiech

albo mozna pójść na jakies zabiegi kosmetyczne, tylko to bedzie drozsza zabawa, no i jak są stany zapalne nie wszystko można zrobić.
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MonaLisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 42

PostWysłany: Sob 26 Cze 2010, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przejdź się przede wszystkim do dermatologa - on dobierze preparaty odpowiednie dla twojej skóry uśmiech
poza tym wizyta u kosmetyczki też nie zaszkodzi - może jakiś peeling kawitacyjny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julia321
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 9 Lip 2010, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MonaLisa napisał:
przejdź się przede wszystkim do dermatologa - on dobierze preparaty odpowiednie dla twojej skóry uśmiech
poza tym wizyta u kosmetyczki też nie zaszkodzi - może jakiś peeling kawitacyjny?

Zgadzam sie w 100%. Jak nie pomoże to na pewno Ci nie zaszkodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 12:38    Temat postu: dermatolog w ostateczności Odpowiedz z cytatem

ja mam problemy ze skórą twarzy... czasem wychodzą mi wypryski które wyciskam i potem lecze zaczerienienie plastrami bezbarwnymi dostepnymi w aptece... albo mam jakieś chrostki.. byłam u dermatologa i powiedział ze zamiast antyubiotyku (bo problem nie jest duży) będe stosować lek visaxinum.... niby się uciezyłam że problem bede mieć z głowy... i nagle okazało się że problem nie będzie z glowy... zaczęlam stosowac visaxinum i nawet nie dokończyłam opakowania ponieważ zaczerwienienia zaczęly mi coraz bnardziej wychodzic, co dzień nowy wyprysk... nie wiem może najpierw oczyszczenie skóry przez leki tak działa że najpierw wszystko wychodzi, ale przerwałam stosowanie leku i nie poszłam już do żadnego dermatologa.. teraz stosuje maseczki, kremy i peelingi do twarzy:)uśmiech także z lekarzami też uważajcie... lepiej nie brać leków i najpierw spróbować kosmetyków...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

visaxinum to są witaminy.
Skórę skłonna do wyprysków trzeba dobrze nawilżać. Jeśli chodzi o bezpieczne i dobre maści- polecam AcneDerm
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
penelope
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 574

PostWysłany: Pią 1 Paź 2010, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy sprawa jest aktualna.
Ja z trądzikiem walczę od kilkunastu lat, więc z góry wiadomo, że do ślubu nie wygram. Sposób mam jeden, ale niestety nie chcę go stosować. Hormony. Kiedy brałam pigułki, w ciągu 2-3 miesięcy trądzik przechodził, a ja mialam gładziutką cerę. Teraz nie biorę i brać nie będę, więc wygląda to... ehh...
Na szczęście twarz jakoś się trzyma, ale plecy - dramat. Przymierzałam suknie - w grę wchodzi tylko taka z koronką. W bolerku będzie mi za gorąco w czerwcu, ale koronki bywają ładne, tyle ża strasznie mi to ogranicza wybór.
Bratek ze skrzypem, pity codzienie - trochę łagodził mi sprawę, ale też nie w stu procentach.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 1 Paź 2010, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na trądzik polecam babciny, ale naprawdę skuteczny (i tani!) sposób - krochmal. Gotujesz wodę z mąką ziemniaczaną i najlepiej jeszcze ciepłą smarujesz zaatakowane miejsca (twarz, plecy). Można powtarzać codziennie, optymalnie co dwa-trzy dni, a po jakimś czasie problem po prostu znika uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group