Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy orkiestrze płaci sie za jedznie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Wto 22 Cze 2010, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też płaci się za orkiestrę, kamerzystę i fotografa normalnie. I nic z tym się zrobić nie da. Ale wódki też bym im nie chciała dawać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabrielke
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 11
Skąd: opolskie

PostWysłany: Wto 22 Cze 2010, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DZięki dziewczyny za odpowiedzi...juz myślałam że dałam sie wrobic w dodatkowe koszta:)MissIndependent- dobry pomysł z tym okrojonym menu...muszę pogadac z Naszym Gospodarzem może tez uda mi się troche okroić menu dla nich. Ale jeść im damy żeby mieli siły grac do białego rana:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonaLisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 42

PostWysłany: Sro 23 Cze 2010, 6:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się tylko boję, że orkiestra zacznie sobie popijać gdzieś "pod stołem" :/ u koleżanki była taka sytuacja - zespół się jej upił i ledwo się na nogach trzymali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Sro 23 Cze 2010, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metka napisał:
gosia-1606 napisał:
haa to w naszej restauracji jest inaczej.... bo nie płacę za orkiestre ani za fotografa i kamerzystę uśmiech są wliczani jako obsluga wesela. przynamniej na tym zaoszczedzimy bo płacimy 200zl od osoby za wesele + poprawiny.


hmm, ale niezależnie od tego posiłek dostaną i napoje? bo rozumiem, że są podciągnięci pod obsługę, ale jednak będą pracować przez cały wieczór dla Was. O ile kelnerzy mogą sobie coś zjeść na zapleczu kuchni i napić się czegoś, tak fotograf/zespół/kamerzysta chyba nie będą musieli przychodzić z własnym prowiantem? uśmiech


nie Metko nie będa musieli miec własnego prowaiantu. Dla nich bedzie osobny stół gdzie normalnie bedzie im podane jedzenie i napoje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 23 Cze 2010, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gosia-1606 napisał:
metka napisał:
gosia-1606 napisał:
haa to w naszej restauracji jest inaczej.... bo nie płacę za orkiestre ani za fotografa i kamerzystę uśmiech są wliczani jako obsluga wesela. przynamniej na tym zaoszczedzimy bo płacimy 200zl od osoby za wesele + poprawiny.


hmm, ale niezależnie od tego posiłek dostaną i napoje? bo rozumiem, że są podciągnięci pod obsługę, ale jednak będą pracować przez cały wieczór dla Was. O ile kelnerzy mogą sobie coś zjeść na zapleczu kuchni i napić się czegoś, tak fotograf/zespół/kamerzysta chyba nie będą musieli przychodzić z własnym prowiantem? uśmiech


nie Metko nie będa musieli miec własnego prowaiantu. Dla nich bedzie osobny stół gdzie normalnie bedzie im podane jedzenie i napoje.


więc udało Ci się bardzo fajnie trafić na restaurację uśmiech nie każda podchodzi do tego w ten sposób i niektórzy muszą płacić 100% za każdy jeden talerzyk.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sro 23 Cze 2010, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas na weselu orkiestra, kamerzysta i fotograf mieli jedzenie- to samo co gości i módke też. Mieliśmy do nich zaufanie ( hehehehe ) , że wiedzą co robią . Wszystko było ok. Zabawa świetna. Spotkałam się też z sytuacją , że orkiestra nie miała jedzenia podczas wesela. Wg mnie to już zależy od młodej pary uśmiech tam gdzie mieliśmy wesele można się targować o koszt jedzenia dla obsługi uśmiech Zawsze to coś , a przy dużym weselu mają gratis uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agusia_89_19
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 63
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Sro 23 Cze 2010, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my płacimy (tak jak większość) za orkiestrę kamerzystę fotografa jak za gości. będą mieli swój osobny stolik, ale chyba trzeba będzie dopilnować czy będą mieli co jesc, bo spotkałam się że obsługa na weselu poprostu zapominałą o stoliku dla orkiestry
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 25 Cze 2010, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas zespół i kamerzysta mieli jedzenie przy osobnym stoliczku. Wódkę też, ale są to odpowiedzialni ludzie i nie było z nimi żadnych problemów. Świetni grali i byli naprawdę super. Fajni ludzie:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonaLisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 42

PostWysłany: Sob 26 Cze 2010, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marta to może poleć od razu - co to za zespół? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabrielke
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 11
Skąd: opolskie

PostWysłany: Sob 26 Cze 2010, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaczęłam od pytania cy płaci sie orkiestrze za zespół ale...może któras z was jest z woj.opolskiego lub sląslkiego i zna jakis fajny zespł weselny?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
Strona 2 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group