Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak dobrze zaplanowac ten dzien ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mapia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 504

PostWysłany: Pią 20 Sie 2010, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli z tego co widzę to przoduję w godzinach slubu Very Happy
nasz slub o godz. 11.00 Very Happy

straszna damo, wesele u nas jest do ok 2-3, a poprawiny tez od 13 uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnes22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 501

PostWysłany: Sob 21 Sie 2010, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mapia wow Very Happy Very Happy czyli widzę że jednak można powiedzieć należymy do jednego klubu w wczesnych godzinach ślubów. uśmiech uśmiech
_________________



"Kochać to znaczy dawać siebie całego drugiej osobie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mapia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 504

PostWysłany: Nie 22 Sie 2010, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnes22 no tak witaj w klubie Very Happy z taką różnica ze moj ślub juz za . . . 13 dni Shocked Shocked Shocked Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnes22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 501

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mapia napisał:
Agnes22 no tak witaj w klubie Very Happy z taką różnica ze moj ślub juz za . . . 13 dni Shocked Shocked Shocked Very Happy


mapia ale super, jak Ja bym chciała żeby już było tylko 13 dni uśmiech
_________________



"Kochać to znaczy dawać siebie całego drugiej osobie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Irrenka
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Czw 2 Wrz 2010, 9:20    Temat postu: Przygotowania do ślubu Odpowiedz z cytatem

Oh ja też niestety muszę czekać jeszcze tyyyyle czasu Smile Ale nie ważne, najważniejsze, by było wszystko tak jak zaplanowaliśmy. Jeśli chodzi natomiast o pytanie z tematu wątku, ja mogę Wam powiedzieć, że po załatwieniu większości rzeczy przy współpracy z konsultantką ślubną, powiem, że warto! Jeśli macie możliwość naprawdę proponuję przygotowania do ślubu rozpocząć od zastanowienia się nad taką opcją. Konsultanci potrafią zdziałać cuda i mają fajne pomysły, które warto wcielać w życie, a co najważniejsze, konsultant załatwi za nas wiele spraw i dopilnuje terminów, szczególnie jak jesteśmy trochę zawaleni pracą, a to w dzisiejszych czasach niestety norma Confused Ja ze swojej strony mogę polecić dla par z Warszawy, sama mieszkam nieopodal, firmę Indygo, możecie zgooglować sobie ją w sieci i zobaczyć jak to wygląda. Moim zdaniem warto się nad tym zastanowić, tym bardziej, że wcale nie jest to tak wysoki koszt jak mogłoby się wielu osobom wydawać. Nam teraz pozostaje czekać do tego wymarzonego dnia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magiel
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 7
Skąd: Otwock

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2010, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama chętnie skorzystałabym z pomocy konsultantki ślubnej. Nawet nie chodzi o to, że nie mam czasu ale po prostu mogłaby mi podpowiedzieć parę ciekawych rozwiązań. Irrenka, ile mniej więcej płacisz tej firmie z warszawy za organizację wesela? Pytam bardziej z ciekawości bo pewnie majątek i raczej mnie na to nie stać :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2010, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy post i już reklama uśmiech

Konsultantka to niezła myśl, ale dla bogatych
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2010, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj stefcia czemu od razu reklama...to, że rozmowa dwóch nowych osób (1 post) zaowocuje zapewne podaniem dokładnych namiarów na ową konsultatkę (na pewno super hiper i full wypas) nie znaczy, że od razu reklama Twisted Evil

a swoją drogą ja tam bym nie chciała konsultantki...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2010, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak Nimfo... napewno nie reklama Twisted Evil
cudowny zbieg okoliczności po prostu.2 osoby .po 1 poście. obie bez suwaczków. jedna ma masę czasu do ślubu ale już uzgodnione wszystko..
Twisted Evil
my widać takie do tyłu byłyśmy,że najpierw suwaczki,odliczanie.. i do ostatnich dni załatwianie wszystkiego Twisted Evil

ja nie chciałam konsultantki...bo taki dzień jest raz w życiu.. i mimo trudności i przeszkód związanych z tym,że nie mieszkamy w Pl.. to jednak jest satysfakcja,że sami to zrobiliśmy. Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2010, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale to jest racja...najepiej reklame poznać po braku suwaczka lol tak więc dobra rada cioci nimfy jak chcesz coś u nas zareklamować napisz z 10 postów wstaw suwaczek i dopiero reklamuj...może się któraś da złapać Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group