Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekolt czy plecy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Sob 3 Lip 2010, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widziałam ją na innym forum w dziale- najbrzydsze suknie ślubne. Jest rozwalająca, okropna i wręcz niesmaczna.
Ja pewnie zdecyduję na dekolt, ale bez przesady, golfu też nie chcę. Nie jest to dyskoteka by pokazywać pół cycków lub plecy aż do tyłka.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sob 3 Lip 2010, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam sukie 1 cześciową,ale góra kończyła się tak jak w większości gorsetów, nie miałam zadnego bolerka itd. bo zupełnie tego nie trawię, co rzeba było schowane,plecy delikatnie zasłaniał welon a z przodu miałam na jednej str wlosy więc też nie było "łyso" ale fakt...czasem te granice są przekroczone...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Nie 4 Lip 2010, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorotam napisał:
Ja miałam sukie 1 cześciową,ale góra kończyła się tak jak w większości gorsetów, nie miałam zadnego bolerka itd. bo zupełnie tego nie trawię, co rzeba było schowane,plecy delikatnie zasłaniał welon a z przodu miałam na jednej str wlosy więc też nie było "łyso" ale fakt...czasem te granice są przekroczone...


Mnie też się zupełnie nie podobają bolerka, ale zastawiam się, czy wypada bez wejść do kościoła? U mnie w parafii jest dość zasadniczy ksiądz... Plecy będą przykryte trochę welonem, no ale wiadomo, że to nie to samo...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 4 Lip 2010, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale to nie jest dzień księdza,tylko Twój i Ty masz się świetnie czuć i pięknie wyglądać uśmiech


jeśli masz takie wrednego księdza,to najwyżej weź bolerko do auta.(bo tu już dziewczyny różne historie pisały) jakby coś mówił. ale ja myślę,że w tym dniu złego słowa Ci nie powie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 4 Lip 2010, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaja napisał:
dorotam napisał:
Ja miałam sukie 1 cześciową,ale góra kończyła się tak jak w większości gorsetów, nie miałam zadnego bolerka itd. bo zupełnie tego nie trawię, co rzeba było schowane,plecy delikatnie zasłaniał welon a z przodu miałam na jednej str wlosy więc też nie było "łyso" ale fakt...czasem te granice są przekroczone...


Mnie też się zupełnie nie podobają bolerka, ale zastawiam się, czy wypada bez wejść do kościoła? U mnie w parafii jest dość zasadniczy ksiądz... Plecy będą przykryte trochę welonem, no ale wiadomo, że to nie to samo...

jak nie to samo?? niektórzy ludzie są wyjątkowo czepliwi, fakt, ale jeśli masz rozpuszczone włosy to to zupełnie to samo. plecy masz zakryte. nie wiem kogo może gorszyć kilka centymentrów na ramionach. zawsze wydawało mi się, że chodzi o całokształt. jeśli coś do kościoła jest zbyt wyzywające to się to czymś zakrywa, ale jeśli strój wygląda bardzo ładnie z klasą to jest ok. czasami naprawdę nie wiem, o co ludzie się tak burzą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Nie 4 Lip 2010, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Miss, ja kiedyś przyszłam do kościoła w sukience letniej na grubych ramiączkach, miałam rozpuszczone włosy. I po kościele dopadły mnie dwie starsze panie, oburzone i przed samym wyjściem z kościoła zaczęły na mnie krzyczeć, że jak to tak, że gorsząco i że jestem NIEWYCHOWANA i gdzie mam matkę i ojca.... ;/

Także różnie to bywa, niestety...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Nie 4 Lip 2010, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..

Ostatnio zmieniony przez Justii dnia Sro 1 Cze 2011, 9:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Nie 4 Lip 2010, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też. I ja się z tym zgadzam, że powinno się ubrać odpowiednio- oczywiście to nie oznacza golfu
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 4 Lip 2010, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja sąsiadka też nieomieszkała ukąsić akim stwierdzeniem,że całe gołe ramiona w kościele,,,, ale powiedziałam jej tylko,że nikomu poza nią to nie przeszkadzało,a dla mnie to było rewelacyjne i drugi raz poszłabym tak samo. aaa... i jeszcze powiedziała wcześniej,że miałam piękną suknie... więc jej powiedziałam,że wiem,że moja suknia była piękna i dlatego szkoda mi było ją szpecić bolerkiem Very Happy Very Happy

u mnie księża nie mówią nic na ten temat... a ja w sukience bez ramion już nieraz byłam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 5 Lip 2010, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaja napisał:
Wiesz Miss, ja kiedyś przyszłam do kościoła w sukience letniej na grubych ramiączkach, miałam rozpuszczone włosy. I po kościele dopadły mnie dwie starsze panie, oburzone i przed samym wyjściem z kościoła zaczęły na mnie krzyczeć, że jak to tak, że gorsząco i że jestem NIEWYCHOWANA i gdzie mam matkę i ojca.... ;/

Także różnie to bywa, niestety...

przegięcie. jasne, że do koscioła to nie jak na plażę, ale bez przesady. ja tam nic zdrożnego w większości sukien bez ramiaczek nie widzę, jeśli jest welon i rozpuszczone włosy. trochę samokrytyki i będzie dobrze. a starsze kobiety tak się burzą, na strój, na makijaż i w ogóle, a często same są niewiele lepsze.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group