Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dworek Modrzewiowy w Mościcach koło Tarnowa- zła opinia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
palcia0
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 1

PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 16:54    Temat postu: Dworek Modrzewiowy w Mościcach koło Tarnowa- zła opinia Odpowiedz z cytatem

Bardzo spodobal nam sie(mi i mojemu mezowi) Dworek Modrzewiowy w Moscicach w Tarnowie kolo Cristal Park Hotelu. Killka tygodni temu odwiedzilismy to miejsce i zdecydowalismy tam zrobic wesele,wiec chcielismy omowic szczegoly z menadzerem: niejaka pania Monika L.Rozmowe z nia prowadzil moj szanowny maz i chyba lepiej bo byl grzeczniejszy niz powinien.Moj maz poinformowal ja ze chcialby porozmawiac o szczegolach zwiazanych z weselem w ich lokalu-na to pani Monika ze szczegoly mamy omowic z kelnerami(od kiedy sprawy finansowe omawia sie z kelnerami?)Na pytanie czy mozemy sie z nia spotkac tego samego dnia WYKRZYCZALA ze za godzine juz jej nie bedzie(w poniedzialek jej nie bylo a byl wtorek okolo 10 rano) maz zapytal wiec kiedy jest dostepna a ona na to : CO WEDLUG PANA ZNACZY DOSTEPNA??!!!(widocznie pani menadzer ma problemy osobiste).Na ta odpowiedz moj maz az sobie usiadl bo nie wiedzial co sie dzieje,no bo przeciez to chyba MY jestesmy potencjalnymi klientami(???????).Wytlumaczyl jej jak piecioletniemu dziecku ze chcielibysmy sie z nia spotkac i omowic finanse przyjecia i cale szczegoly z tym zwiazane i ze jezeli dzis juz jej nie bedzie to moze w srode czyli nastepnego dnia. Na to pani menadzer (od siedmiu bolesci)krzyknela z wyrzutem do telefonu ze jutro jest dzien matki i jak on to sobie wyobraza bo ona ma zamiar ten dzien spedzic z swoja mama!!! Ja rozumiem,pani menadzer kocha swoja mame ale od kiedy Dzien Matki jest dniem wolnym od pracy???? :shock:
W kazdym razie konczac ta ..... chyba mam to nazwac rozmowe doszlismy z mezem do wniosku ze pani Monika L. zostala chyba tym menadzerem tej lokacji z przymusu,ogolnie jest niezadowolona z zycia, i dyrekcja tej placowki ma gdzies jak ich potencjalni klienci (a nawet i obecni) sa traktowani i przyjmowani.
Choc lokacja jest naprawde urocza ta sytuacja odebrala jej caly blask. Ja rozumiem ze decydowanie w sprawach weselnych nie zawsze jest pozytwnym przezyciem ale to chyba MY jestesmy klientami i MY dajemy im biznes.Laski nam nikt nie bedzie robil bo jest wiele innych lokacji w Tarnowie i okolicach gdzie mozna urzadzic przyjecie weselne z PRZYJEMNA obsluga. Po tej "rozmowie" zdecydowalismy definitywnie zrezygnowac z Dworku Modrzewiowego i uprzedzic wszytskich zainteresowanych ta lokacja:miejcie stalowe nerwy bo nie bedzie to pozytywne doswiadczenie, i bron boze nie pytajcie pani menadzer kiedy jest dostepna!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolinaN
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 26

PostWysłany: Czw 17 Cze 2010, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele lukratywnych interesów już padło, bo zarządzającym się wydawało, że są bogami i mogą dyktować warunki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group