Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Makijaż i tłusta skóra.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Nie 19 Lut 2012, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakby się na tą strone zrzuciły z reklamą wszystkie konsultantki mary kay, oriflame, avon t dopiero by sie zrobił syf ;]
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 19 Lut 2012, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NNikka napisał:
polly napisał:
Karolina1984 napisał:
i aż boję się czegoś spróbować, bo sparzyłam się na wszystkim innym - głupio byłoby kupić coś za 40-50zł i potem nie używać, bo by się okazało,że też sie nie da Rolling Eyes


można próbować wysępić próbki od pań w aptekach albo zamówić na allegro i popróbować - ja tak mam z kolorówką, MUSZĘ najpierw spróbować zanim się zrujnuję i po dwóch użyciach okaże się, że mnie zapycha Evil or Very Mad



Matleena, i te kremy za kilkaset zł są faktycznie takie dobre..?
szczerze mówiąc, gdybym miała wydać sześć stówek na krem, który zużyję w ciagu pół roku lub roku (tak plus minus zakładam) to chyba wolałabym tę kwotę zostawić u lekarza - a efekt odmłodzenia skóry (lub nawilżenia, zależnie pewnie od zabiegu) byłby natychmiastowy lol


eeeeeh ta tłusta i problematyczna skóra... kto by pomyślał ile kosztuje zachodu zrobienie i utrzymanie na niej ładnego makijażu uśmiech uśmiech


A może taniej i milej spotkać się z taką osoba jak ja uśmiech która obejrzy buzię i dobierze odpowiednie kosmetyki? Jeśli na moim spotkaniu kobieta zakupi poleconą przeze mnie linię kosmetyczną, ja monitoruje i sprawdzam czy buzia dobrze wygląda i czy moja klientka jest zadowolona. W razie niezadowolenia wymieniam kosmetyki lub zwracam pieniądze uśmiech Firma Mary Kay dostała 2011 nagrodę magazynu Joy za najlepszy serwis pielęgnacyjny.


Miałam jedno doświadczenie z tą firmą i - abstrahując całkowicie od kosmetyków - przyznam, że nie kupiłabym ich kosmetyków. Taki sposób zachęcania mnie w ogóle nie dziwi. Toż ta firma się powinna akwizytorstwem, a nie produkcją kosmetyków zajmować.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NNikka
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 27

PostWysłany: Sob 16 Cze 2012, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
NNikka napisał:
polly napisał:
Karolina1984 napisał:
i aż boję się czegoś spróbować, bo sparzyłam się na wszystkim innym - głupio byłoby kupić coś za 40-50zł i potem nie używać, bo by się okazało,że też sie nie da Rolling Eyes


można próbować wysępić próbki od pań w aptekach albo zamówić na allegro i popróbować - ja tak mam z kolorówką, MUSZĘ najpierw spróbować zanim się zrujnuję i po dwóch użyciach okaże się, że mnie zapycha Evil or Very Mad



Matleena, i te kremy za kilkaset zł są faktycznie takie dobre..?
szczerze mówiąc, gdybym miała wydać sześć stówek na krem, który zużyję w ciagu pół roku lub roku (tak plus minus zakładam) to chyba wolałabym tę kwotę zostawić u lekarza - a efekt odmłodzenia skóry (lub nawilżenia, zależnie pewnie od zabiegu) byłby natychmiastowy lol


eeeeeh ta tłusta i problematyczna skóra... kto by pomyślał ile kosztuje zachodu zrobienie i utrzymanie na niej ładnego makijażu uśmiech uśmiech


A może taniej i milej spotkać się z taką osoba jak ja uśmiech która obejrzy buzię i dobierze odpowiednie kosmetyki? Jeśli na moim spotkaniu kobieta zakupi poleconą przeze mnie linię kosmetyczną, ja monitoruje i sprawdzam czy buzia dobrze wygląda i czy moja klientka jest zadowolona. W razie niezadowolenia wymieniam kosmetyki lub zwracam pieniądze uśmiech Firma Mary Kay dostała 2011 nagrodę magazynu Joy za najlepszy serwis pielęgnacyjny.


Miałam jedno doświadczenie z tą firmą i - abstrahując całkowicie od kosmetyków - przyznam, że nie kupiłabym ich kosmetyków. Taki sposób zachęcania mnie w ogóle nie dziwi. Toż ta firma się powinna akwizytorstwem, a nie produkcją kosmetyków zajmować.



Przykro mi, że tak myślisz..
Dla wielu kobiet takie spotkanie to nauka pielęgnacji i pomoc przy zakupach ODPOWIEDNICH kosmetyków.
Twój sąd wyraźnie wskazuje na brak wiedzy o firmie mary Kay uśmiech
wiec trudno mi z Tobą polemizować.
Mary kay to nie tylko doskonały serwis ale i doskonałe produkty..
Dlaczego tak piszę? Bo tylko przy doskonałych produktach firma może sobie pozwolić na zwrot kosmetyków z których klientka jest niezadowolona czyli 100% satysfakcji.
Nie wiem jakie miałaś doświadczenie być może trafiłaś na kogoś nieprofesjonalnego, moje klientki nie muszą na spotkaniu niczego kupować, wystarczy, że sa zadowolone.. Z czego ja żyję? Z tego, że zwykle one są zachwycone obsługą i kosmetykami i chcą kupować uśmiech
Życzę Ci dobrych dni i uśmiechu na co dzień uśmiech
_________________
Indywidualnie dobieram kosmetyki dla każdej z pań. Kocham to co robię bo gdy kosmetyki cudownie działają ja widzę szczęśliwe i piękne kobiety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Czw 2 Paź 2014, 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firmy kosmetyczne prześcigają się w tworzeniu nowych technologii, które mają zapewnić skórze matowy wygląd. Znajdziesz w kosmetykach mikrosfery matujące, mikogąbeczki, ale też sporo składników pochodzenia naturalnego. W toniku Korres zastosowano organiczny ekstrakt z granatu, bogaty w taniny i polifenole, który zmniejsza wielkość porów oraz działa odmładzająco. Wyciąg z wierzbownicy alpejskiej reguluje wydzielanie sebum i zapewnia matowe wykończenie. W kremie, toniku i masce Kolastyna natomiast znajdziesz antybakteryjny olejek z drzewa herbacianego. Ważna jest też konsystencja kremu - powinna być żelowa, lekka, tzw. "oil-free", bogate formuły odżywczych kremów zostaw cerom suchym!

Makijaż dla cery przetłuszczającej się nie polega na nakładaniu kolejnych warstw kosmetyków. Zacznij od bazy matującej. Nałóż ją na skórę oczyszczoną tonikiem i wmasuj okrężnymi ruchami w skórę. Poczekaj chwilę aż baza się wchłonie i nałóż podkład matujący. Potem utrwal makijaż pudrem. Jeśli nie lubisz pudrów matujących, możesz użyć pudru rozświetlającego, który daje efekt satynowej cery (jak np. Poudre Compact Radience Yves Saint Laurent. Na tak przygotowanej skórze dobrze wygląda delikatny, dobrze zmielony rozświetlacz (nałożony tylko na kościach policzkowych), ale - jeśli boisz się wszelkich błyszczących kosmetyków - możesz wybrać matowy róż, np. Pupa Like a Doll. Taki makijaż powinien przetrwać cały dzień. Do poprawek używaj pudru matującego lub bibułek matujących.
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Czw 2 Paź 2014, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cerę tłusta i mieszaną najlepiej oczyszczać żelem lub pianką. Dobrze, jeśli te kosmetyki zawierały substancje ściągające pory i antybakteryjne (te same, które znajdziesz też w kremach). Cerę tłustą możemy także oczyszczać olejkiem. Olejki dla cery tłustej i mieszanej działają na zasadzie przyciągania substancji pokrewnej, czyli sebum na powierzchni skóry i inne substancje pochodzenia tłuszczowego - czyli szminka, podkład czy krem z filtrem. Możesz także wybrać olejek, który pod wpływem ciepła zamienia się lotion oczyszczający, jak Galenic, Argane.
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Czw 2 Paź 2014, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po demakijażu nałóż krem nawilżający. Wieczorem nie trzeba blokować wydzielania sebum, ale nawilżyć skórę. Skóra często matowiona, przesuszana agresywnymi kosmetykami złuszczającymi wydziela jeszcze więcej sebum. Nawilżenie natomiast przywraca skórze równowagę hydro-lipidową.
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
patrycjamakeup
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lis 2014
Posty: 3

PostWysłany: Pon 3 Lis 2014, 15:32    Temat postu: Makijaż Slubny Odpowiedz z cytatem

Witam,
Jestem makijażystką z wykształcenia i z pasji, moja praca to przyjemność, a widok pięknej i zadowolonej klientki sprawia mi największą przyjemność. Zapraszam wszystkie chętne Panie na makijażwykrzyknik
Makijaże:
-ślubne
-wieczorowe
-sylwestrowe
-karnawałowe
-okazjonalne
-makijaże do sesji zdjęciowych
Dojazd do klienta na terenie Krakowa.
Więcej informacji.
Mail. patrycjalesniak.makeup@gmail.com
Tel. 506-504-291
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Sro 14 Sty 2015, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja slyszalam ze utrwalic makijaz mozna uzywajac lakieru http://www.bdsklep.pl/byphasse-400ml-extra-forte-lakier-do-wlosow,id-45884 ktos cos słyszał o tym sposobie?
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
JózefinaG
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Gru 2014
Posty: 3
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 23 Sty 2015, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie lepiej utrwalić utrwalaczem do makijażu? Ja bym się była że po czymś nie przeznaczonym do twarzy dostanę uczulenia albo po prostu zepsuje mi to makijaż
_________________
Galeria makijaży, porady kosmetyczne i dużo więcej oczko

www.wizaz-jozefinag.pl

Makijaże, stylizacja paznokci ŚLĄSK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 27 Sie 2018, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez problemu czegoś na ten temat uda Ci się dowiedzieć z portalu http://realife.pl/farbowanie-wlosow-ombre/ tam artykuły są świetnie pisane i bez problemu wiele się z nich dowiesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 10 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group