Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Makijaż i tłusta skóra.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 15 Lut 2012, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina niestety pewności nigdy nie masz, nawet jeżeli krem jest polecany przez wiele osób.. Każda cera reaguje inaczej. Jeśli zdecydujesz się na coś aptecznego (nie koniecznie bardzo drogiego) warto popytać o próbki w aptekach czy superpharm. (wiem, często niechętnie dają, ale próbować można ;p) Zerknij też na allegro, często są sprzedawane próbki i za kilkanaście złotych możesz wypróbować. Jak przejechałam się na kilku drogich kosmetykach, więc teraz też niechętnie bez próbek kupuję.

Ale jeśli ten bambino jest natłuszczający, to nie wiem jak ty z nim funkcjonujesz..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Sro 15 Lut 2012, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem na etapie szukania dobrego kremu... mam cerę mieszaną, ale generalnie bezproblemową. Strasznie się nacięłam jakiś czas temu na Sorayę, która skusiła mnie ceną. I nawet w pierwszym rzucie nie skojarzyłam nagłego pieczenia facjaty z kremem, dopiero jak mi na policzki wystąpiły piękne czerwone placki, to się przeraziłam. Mama mi poleca, żeby spróbowała z Olay, ale Olay jest okropnie drogi... pewnie wrócę do Eris, chyba że wynajdę coś lepszego.
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 15 Lut 2012, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 12:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy kremy za 600 zł są jakies super? hmmm... teraz uzywam jednego za 590 bo dostałam do testów... efekty daje fajne, ale nie powiedziałabym że czyni cuda uśmiech



A jeśli kupicie krem, który nie bedzie wam pasował, zawsze można go sprzedać koleżankom, rodzinie, bądź na allegro uśmiech Wtedy kasa nie bedzie stracona uśmiech


Teraz jest dużo blogów które recenzują kosmetyki, na wizaz.pl jest też dużo recenzji - warto przed zakupem poczytać i wyrobić sobie jakieś własne zdanie i coś wybrać przed zakupem jeśli boicie się czegoś nie trafionego. Wtedy większe prawdopodobieństwo że Wam coś spasuje uśmiech
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matleena napisał:
czy kremy za 600 zł są jakies super? hmmm... teraz uzywam jednego za 590 bo dostałam do testów... efekty daje fajne, ale nie powiedziałabym że czyni cuda uśmiech



A jeśli kupicie krem, który nie bedzie wam pasował, zawsze można go sprzedać koleżankom, rodzinie, bądź na allegro uśmiech Wtedy kasa nie bedzie stracona uśmiech


Teraz jest dużo blogów które recenzują kosmetyki, na wizaz.pl jest też dużo recenzji - warto przed zakupem poczytać i wyrobić sobie jakieś własne zdanie i coś wybrać przed zakupem jeśli boicie się czegoś nie trafionego. Wtedy większe prawdopodobieństwo że Wam coś spasuje uśmiech


ja mialam probke kremu za 349
i za chyba 250 , po tym za 250 dostalam wysypki Shocked

a ten za 350 pieknie pachnial.. jakby byl za 50 to bym kupila uśmiech dla zapachu

ale chyba licza sie wlasciwosci, jakiejs roznicy nei zauwazylam, miedzy ta duza probka a innymi kremami ktorych uzywam

ja np uwielbiam uriage - super do cery tlustej i mieszanej
wchlania sie jak blyskawica i nie zostawia tlustego filmu , krem apteczny ( ale na allegro taniej)

natomiast po innych aptecznych- np la roche- wysypka jak 150...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za to nie wyobrażam sobie teraz życia bez la roche posay.. Przynajmniej dopóki nie znajdę czegoś lepszego, a w tej cenie pewnie nie będzie to łatwe. Za to nie cierpię kremów vichy.. Uwielbiam żel normaderm, ale krem z serii to jakiś koszmar. Aqualia termal też mi nie podpasowała. A wydawałoby się, że skoro żel jest idealny, to krem powinien podobnie działać. Trzeba próbować, próbować..

Najdroższy krem jaki miałam to Aquasource.. Jaką ja miałam paskudną cerę po tym;/ Świecąca, zapchane pory..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Ja za to nie wyobrażam sobie teraz życia bez la roche posay.. Przynajmniej dopóki nie znajdę czegoś lepszego, a w tej cenie pewnie nie będzie to łatwe. Za to nie cierpię kremów vichy.. Uwielbiam żel normaderm, ale krem z serii to jakiś koszmar. Aqualia termal też mi nie podpasowała. A wydawałoby się, że skoro żel jest idealny, to krem powinien podobnie działać. Trzeba próbować, próbować..

Najdroższy krem jaki miałam to Aquasource.. Jaką ja miałam paskudną cerę po tym;/ Świecąca, zapchane pory..


ja nie lubię ani ogolnie nic z vichy, kiedys namietnie uztwalam la roche posay toleriane ? jakos tak , podkladow, ale tak wszystko brudzily i nieco drogie ze zrezygnowalam, robilam dwa podejscia do kremow i taka wysypke po tym mam Shocked siostra tak samo Shocked

a biotherm aquasource nie znam, znam biosurce, krem zel , taki se , ale zel oczyszczajacy super, mialam miniaturke 20 ml uśmiech pelna pojemnosc nieco droga

jak widac kazdemu podejdzie co innego
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio testuje duzo kremów bo taka moja "praca"


najbardziej mi spasował Lady Mineral na dzień (do kupienia na www.morzeurody.pl 60 zł)
JEśli chodzi o usuwanie wyprysków najlepszy się okazał dla mnie De Noyles normalizujący(do kupienia na www.abacosun.pl 130 zł - strasznie śmierdzi ale efekty super)
ciekawy krem tez jest z Mleka Klaczy (www.bewell.com.pl - ok 160 zł za 100 ml, genialny do cery suchej z wypryskami)

ja po żadnym z do tej pory stosowanym nie miałam żadnego uczulenia...
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią 17 Lut 2012, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matleena napisał:
czy kremy za 600 zł są jakies super? hmmm... teraz uzywam jednego za 590 bo dostałam do testów... efekty daje fajne, ale nie powiedziałabym że czyni cuda uśmiech


dzięki, tak właśnie myślałam Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NNikka
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 27

PostWysłany: Sob 18 Lut 2012, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

REKLAMA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA
_________________
Indywidualnie dobieram kosmetyki dla każdej z pań. Kocham to co robię bo gdy kosmetyki cudownie działają ja widzę szczęśliwe i piękne kobiety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 9 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group