Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Makijaż i tłusta skóra.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 27 Sie 2018, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli lubisz czytać, to powinien Ci również przydać blog http://realife.pl/puder-do-twarzy/ ja z jego pomocą dowiedziałam się się wielu nowych rzeczy na temat zdrowia, o których nie miałam pojęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
illyrio
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Cze 2014
Posty: 21
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 2 Paź 2018, 12:42    Temat postu: Makijaż i tłusta skóra Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, zastanawiam się, czy sama nie malować się do ślubu, co o tym myślicie? Nie jestem makijażystką z wykształcenia i nie maluję też innych osób, ale często słyszę, kto mnie tak ładnie pomalował i żebym podała namiary uśmiech Lubię delikatne makijaże z subtelnym rozświetleniem. Sądzę, że duża w tym zasługa gąbek do makijażu https://bohobeauty.pl/pol_m_Gabki-do-makijazu-135.html dzięki którym umiem stworzyć naprawdę nieskazitelny make up.
_________________
May the force be with you.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Wto 12 Mar 2019, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tłusta skóra to nic fajnego i na pewno jest szczególnie trudna do oczyszczenia. Macie sporo kosmetyków, które będą o nią dbać? Rześki tonik lawenda HB mi się sprawdza, bo nim można przemywać skórę kilka razy dziennie i zbierać sebum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacaszkowna
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 27

PostWysłany: Wto 12 Mar 2019, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja makijażystka ostatnio używała sprayu do utrwalania makijażu. Znacie może coś takiego? Zapomniałam jej zapytać co to
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
felicja799
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 5
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 18 Mar 2019, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie genialnie wprost sprawdziły się olejki do twarzy uśmiech przestałam w ogóle używać kremów czy innych smarowideł w tym guście. Teraz moja twarz przyjmuje wszelkiej maści olejki i powiem wam jedno - to działa! Ja wiem, że to jest dziwne i dość niespotykane, ale od kiedy używam olejków to wyprysków mam o 75% mniej. język język mam swój ukochany olej z nasion konopi oraz różany, których używam naprzemiennie. Może warto zainteresować się tym tematem, drogie dziewczyny? uśmiech
_________________
Zawsze tam gdzie Ty <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 20 Mar 2019, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spory wybór kosmetyków posiada sklep internetowy https://jejustore.pl/sklep/cera/tradzikowa/ - znajdziesz w nim kosmetyki do skóry każdego typu, w tym również tłustej, mieszanej czy trądzikowej. Gwarantuję, że kupisz w nim wszystko, czego potrzebujesz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za pomocą portalu https://klinikiurody.com.pl/ znalazłam szybko bardzo dobrą klinikę medycyny estetycznej. Sądzę, że to bardzo fajny portal, jeżeli chcesz poczytać trochę opinii przed wybraniem się do chirurga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sob 6 Lip 2019, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skóra jest niekiedy bardzo tłusta i wtedy ciężko zadbać o nią. Najpierw konieczne jest jej dobre oczyszczenie. Wiem, że rześki tonik lawenda Hildegard Braukmann pozwala ją oczyścić i zebrać sebum. Naturalne kosmetyki mają z reguły lepsze działanie niż zwykłe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adzik
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Cze 2019
Posty: 7

PostWysłany: Pon 8 Lip 2019, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dobrym pomysłem jest oczyszczenie skóry najpierw (najlepiej u kosmetyczki, jakieś kilka dni przed), a później dobranie odpowiednich kosmetyków - lekkich podkładów przede wszystkim. No i trzeba zaopatrzyć się w bibułki matujące Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajtek102
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 51

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele na ten temat można dowiedzieć się z pierwszej ręki. Takich informacji udzieli na przykład kosmetyczka gliwice. Wiem, że podczas wizyty w gabinet kosmetyczny gliwice można uzyskać naprawdę wiele informacji. Zajrzyjcie na stronę https://greenclinic.pl/ Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group