Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Makijaż i tłusta skóra.
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
_zuzka_
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 31

PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 11:10    Temat postu: Makijaż i tłusta skóra. Odpowiedz z cytatem

Witam was ślubowiczki uśmiech mam nadzieje ze jeszcze nie ma tego tematu nigdzie, jesli tak to chyba bardziej slepne przed ślubem uśmiech Poweidzcie mi jesli taki watek juz byl.
Chodzi mi o makijaż na tłustej skorze, gdy ja takowa posiadam. Do tego wyskakuja mi jeszcze czasem niemile widziane kolezanki, (postanowilam ze juz nie bede jadla czekolady narazie tydzien wytrzymalam) na policzkach mam jeszcze potradzikowe blizny, sama niewiem co mam zrobic, by wszystko mi niezeszlo. Najbardziej boje sie zyczen, bo tyle buzioli mnie wycaluje i napewno wszystko mi "zliżą" uśmiech Do slubu bedzie malowala mnie kosmetyczka i moja swiadkowa tez wykonuje ten zawod( wiec cos zaradzi) ale rozumiecie ssame,ze w tym dniu chce sie wygladac wyjatkowo a ciagla mysl o tym ze po zyczeniach bede bez makijazu mnie przeraza. moze ma ktoras z was jakis pomysl na trwaly makijaz. Wpadl mi nawet do glowy pomysl by nie skladali zyczen tylko jedna osoba w imieniu wszystkich ale to nie przejdzie niestety. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale dlaczego ty się tym martwisz skoro masz umówioną kosmetyczkę? Wink Profesjonalistka będzie wiedziała co z Tobą zrobić, począwszy od bazy, przez kryjący podkład, matujący puder, potem spryska Cię fixerem i nic nie ma prawa się zmyć do rana Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no własnie... skoro ma Cie malować kosmetyczka (chociaz nie wszystkie dobrze potrafią to robić) i amsz swiadkową w tym zawodzie - to powinnaś mieć już masę informacji na ten temat i nie bać się tego dnia uśmiech
miałaś już makijaż próbny? jak się trzymał?

jak masz tłustą skóre to na pewno na dzień ślubu zaopatrz się w bibułki matujące i puder matujący uśmiech

jak kosmetyczka Ci dobrze makijaż utrwali to po tych życzeniach na pewno Ci nie zejdzie makijaż oczko poza tym nie trzeba się ściskać i całowac z kazdym po kilka razy język

a jak masz takie kontakty z kosmetyczkami to likwidacja potrądzikowych blizn nie powinna być problemem... mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny i te sprawy i do dzieła uśmiech
a na pryszcze to nie tylko czekolada działa, ale również pikantne potrawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
_zuzka_
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 31

PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie teraz w sobote bede miala próbny makijaż,bo akurat bede miala rodzinna imprezke ze strony N.wiec sprawdze jak sie trzyma. Oczywiscie świadkowa sie man zaopiekuje
matleena : tylko u nas jest tak ze trzy razy w policzek caluja smutny Blizny juz sa po wielu zabiegach tj mikrodermabrazja, kwasy owocowe i nawet ostrzykiwanie tych miejsc, ale jeeszcze ich troszke zostalo a niestety teraz nie moge nic z tego robic bo sloneczko juz sie pojawilo. tak wiem ze jeszcze ostre przyprawy mocna kawa wszystko co nas rozgrzewa tak mi powiedzial dermatolog. MAm nadzieje ze nie zejdzie mi, niestety juz jakos tak sie boje a moze to ogoleni przedslubny stres uśmiech dziekuje wam
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Sro 16 Cze 2010, 5:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli kosmetyczka zna sie na wizazu tak jak należy tozakryje Ci wszelkie blizny i nic nie bedzie widac uśmiech zwróc uwage czy uzyje utrwalacza bo to w twoim przypadku bedzie wazne...

no i nie zapomnij o bibułkach matujących
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
_zuzka_
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 31

PostWysłany: Sro 16 Cze 2010, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje matleena uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_zuzka_
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 31

PostWysłany: Pon 21 Cze 2010, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny smutny jedna wielka masakra wyszla z moim makijazem, mialam w sobote próbny, po niecalej godzinie swiecilam sie jak glupia, bylo widac blizny i kosmetyczka nie potrafila zakryc mi dwoch ogromnych wulkanow ktore wyskoczyly mi dzien wczesniej. Musze z niej zrezygnowac, tyle tylko ze niewiem co mam jej powiedziec bo to ciocia mojego N. wiec tak glupio bedzie odmawiac, aha i jeszcze dodam ze utwalila mi utrwalaczem i nic to nie dalo masakra. jak mam jej dyskretnie odmowic by sie nie obrazila i przyszla na nasz slub? pomocy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Pon 21 Cze 2010, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swiecenie może też być od nadmiernej ilosci utrwalacza uśmiech

a co do cioci - znajdz najpierw inną osobę która Cie pomaluje (swoją drogą skąd jestes?),a potem powiedz cioci że znalazłaś kgooś kogo wizja na twój makijaż wydaje Ci się trafniejsza(obce osoby patrzą inaczej niż osoby znajome które nas malują) i kogo kosmetyki bardziej Ci pasowały itd (bo mówić że makijaż był do kitu jakościowo bliskiej osobie to troszke gorzej) więc dlatego stwierdziłaś że wybierzesz tamtą osobę i że masz nadzieje ze nie bedzie przez to zla uśmiech
poza tym powiedz jej ze bedzie miała przynajmniej więcej czasu w dniu waszego ślubu na zajęcie się samą sobą - bo nie bedzie musiala tracić czasu malując Ciebie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
_zuzka_
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 31

PostWysłany: Pon 21 Cze 2010, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matleenko mieszkam w Ciechanowie, ( niedaleko Warszawy) właśnie to jest najgorsze ze to rodzina i jak wybrnąc by nie urazić. Musze pomysleć i podjechać do niej. uśmiech to tak ważny dzien ze szkoda bym zamartwiala sie zeby wszystko na twarzy bylo nienaruszone. pozdrawiam uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Pon 21 Cze 2010, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a pamietasz jakiego podkładu i pudru uzywała ciocia? może w tym twki błąd.

ogolnie poza przetłuszczeniem byłas zadowolona z makijażu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group