Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wszyscy wyglądają tak samo.
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BarmanWDB
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 61
Skąd: Cała polska

PostWysłany: Nie 6 Cze 2010, 22:55    Temat postu: Wszyscy wyglądają tak samo. Odpowiedz z cytatem

Gdzie nie jestem na weselu to Pan Młody wygląda tak samo jak każdy inny. Zmienia się tylko twarz i wielkość ubrania czy też odcienie czarnego stroju.

Dlaczego?
Czy na nie wypada eksperymentować i szokować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 7 Cze 2010, 6:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wypadać to w dzisiejszych czasach wypada, ale większość dziewczyn ten jeden dzień w swoim życiu chce przeżyć tradycyjnie w białej sukience o której nie żadko marzyła od dziecka. To przecież jedyna okazja żeny założyć piękną białą sukienkę, welon itd.
A w sukience jakiejś innej, innego koloru (bo chyba o to chodzi) nie będzie się spośród gości wyróżniać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Pon 7 Cze 2010, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mojej znajomej mąż miał czerwony garnitur... całkiem fajnie to wyglądało..
ja też na początku chorowałam na bordową suknię slubną..widziałam ją ccodziennie na wystawie w Pl jeszcze jak byłam.. w drodze do pracy..ahhh piękna była.. nawet przymierzałam ją..i czułam się jakym miała iść na bal a nie do ślubu.. Rolling Eyes
mi się wydaje,że jednak ślub zostawmy tradycyjny... a w różnych innych miejscach i czasie,jest dużo okazjii do tego by wyglądać innaczej,orginalniej uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Pon 7 Cze 2010, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Justii dnia Czw 19 Maj 2011, 19:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 7 Cze 2010, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie zgadzam z dziewczynami. W kolorowe garnitury mozna sie ubierac na kazda inna okazje.. a w dniu slubu chyba chce sie wygladac elegancko. Jedno drugiemu nie przeczy, ale dla kazdego elegancja to cos innego. Moj maz chcial czarny garnitur i taki sobie wybral, tyle ze z oliwkowym polyskiem. W sloncu naprawde ladnie wygladal.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BarmanWDB
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 61
Skąd: Cała polska

PostWysłany: Pon 7 Cze 2010, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mówie tu o rewolucji ale o ewolucji.

Chodzi bardziej o dodatki i szcegóły niżeli czerwony czy różowy garnitur Wink

Elegancja przede wszystkim, ale zawsze można dodać jakiś ciekawszy krawat czy inny element garderoby.

Co do Pani Młodej to mimo iż tradycją jest biała suknia to dziewczyny mają duże pole do popisu. Od kroju poprzez różne długości i odcienie.

U mężczyzn niestety tych róźnic nie widać od razu. Trzeba się przyjrzeć.
A szkoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pon 7 Cze 2010, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy Pan Młody jest zdecydowany, żeby urozmaicać wesele. Choc znam osoby, które na własny ślub wystapily w niebieskiej brodzie czy kolorowych martensach uśmiech
Trzeba sobie jednak zadać pytanie - czy mężczyzna ma być w tym dniu elegancki czy ekstrawagancki. Jeśli młodzi decydują się na nietuzinkowy ślub, bez tradycyjnych strojów, to nie ma problemu.

Cytat:
Elegancja przede wszystkim, ale zawsze można dodać jakiś ciekawszy krawat czy inny element garderoby.

Inny krawat tzn, jaki? Teraz nie ma obowiązkowej muchy jak kiedyś, panowie zakładaja kolorowe fulary, krawaty, muszniki - co kto wybierze i w jakim kolorze tylko chce uśmiech

Cytat:
Co do Pani Młodej to mimo iż tradycją jest biała suknia to dziewczyny mają duże pole do popisu. Od kroju poprzez różne długości i odcienie.

Sam też byś chyba nie chciał spodni różnej długości... Jakoś nie widze Pana Młodego w spodenkach czy kilcie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BarmanWDB
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 61
Skąd: Cała polska

PostWysłany: Pon 7 Cze 2010, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha. Nie miałełem na myśli krótkich spodni. Choć na pewno zwróciłby na siebie uwagę Pan młody i za pewne w nie jednym serwisie wieczornym by się pojawił jako gwóźdź programu język z oczkiem


Ja bym zrobił na krawacie jakiś smieszny tekst. Albo bardziej poważniej tekst dla swojej żony z jej imieniem. Teraz trudno mi powiedzieć co by to było. Żeby wiedziała, że dla niej specjalnie zamówiłem krawat na zamówienie.

Trochę kreatywności nie zaszkodzi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 7 Cze 2010, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy panny mlode robią smieszne teksty na welonach? jeszcze sie nie spotkalam oczko
Naprawde teraz jest duza dowolnosc a jednak wiekszosc chetnie wybiera tradycyjny czarny garnitur, jasna kamizelke, biala suknie.. Czasem Pan Mlody ma bordoa kamizelke, czasem o ton ciemniejsza/jasniejsza od garnituru.. kolorowe krawaty to chyba nie nowosc.

O ile Panna mloda moze miec najrozniejsza suknie jesli chodzi o zdobienia i kroj, o tyle to wciaz jest suknia slubna - ten trend bieli, falbanek etc.. Mysle ze duze ewolucje czy tez juz rewolucje sprawdza sie w przypadku slubow stylizowanych..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pon 7 Cze 2010, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz - ja bym nie chciała śmiesznego tekstu na krawacie uśmiech Ktoś może pomyśleć, że robisz sobie jaja z tak poważnej chwili.

Jeśli koniecznie masz ochotę na coś takiego, to wolałabym już sam krawat czy jakiś specjalny strój na noc poślubną uśmiech W końcu nie jest powiedziane, że tylko żonki mają kusić - panowie, też mogą być kusicielami uśmiech

Tobie może się wydawać, że każdy Pan Młody jest podobny do poprzedniego - ale wierz mi - mężczyzna w dobrze skrojonym garniturze wygląda niesamowicie przystojnie i męsko uśmiech Nie oddałabym tego wyglądu za żadne skarby uśmiech

Poza tym - my ubierzemy się w nasze stroje raz, a nasi mężowie - będą korzystać ze swojego ślubnego stroju wielokrotnie uśmiech Dlatego mi duzo bardziej zależało na garniturze dla mojego Lubego niż mojej jednorazowej sukience uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group