Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wszyscy wyglądają tak samo.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jejek
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 19

PostWysłany: Sro 15 Wrz 2010, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zgadzam z Barmanem WDB, faceci wyglądają tak samo i potrzebne są im dodatki, żeby nie wyglądali jak armia klonów. Kobiety mają różne kreacje sukni, mają dużo salonów ślubnych, na targach ślubnych co drugie stoisko to pokaz mody, a garniturów, ciekawych fraków brak...Moim zdaniem to dyskryminacja, zadowolenie się stwierdzeniem, że facet założy graniaka i mu wystarczy i że przecież nie może wyglądać atrakcyjniej od żony bo to w końcu wszystkie spojrzenia muszą lądować na pannie młodej.

I nie mówię tutaj o kolorowych garniturach, wiem, że trzeba wyglądać na weselu elegancko, ale oglądając fashon week w Milanie, Londynie czy Paryżu można się przekonać, że elegancko można wyglądać na kilkadziesiąt sposobów.

W takim razie ja także zapytam w czym oryginalnym i eleganckim do ślubu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the bride
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 500
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 26 Wrz 2010, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja się przyłaczam do pyatnia Jejka....dodam tylko jak wyglądać oryginalnie i elegancko jeśli się jest baaardzo dużym mężczyzną i niekoniecznie ma się kase na garnitury prosto z wybiegów z fashon week....Wink

Ach i jak wybić Krzysiowi myśl,że satynowy pas na brzuch sprawi,ze będzie on mniejszy;-)?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anduina
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob 25 Cze 2011, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o taki dodatku? http://inspiracje.jurkowscy.eu/2011/01/pan-mlody-w-kolorze/
Też niepoważny? No może trochę, ale mi osobiście bardzo się podoba. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 25 Cze 2011, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anduina napisał:
A co powiecie o taki dodatku? http://inspiracje.jurkowscy.eu/2011/01/pan-mlody-w-kolorze/
Też niepoważny? No może trochę, ale mi osobiście bardzo się podoba. uśmiech



Nie za bardzo przesadzasz z reklamą tej strony?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 25 Cze 2011, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój K. nie był zachwycony tym że musi się ubrać na własny ślub elegancko. Najbardziej przerażała go wizja krawatu i nie chciał go mieć (może tylko do kościoła). Ale chyba jakoś do niego dotarło to, że super w tym wygląda bo nawet skusił się na kamizelkę!, co bym w życiu nie przypuszczała.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anduina
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie 26 Cze 2011, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żaba napisał:
Mój K. nie był zachwycony tym że musi się ubrać na własny ślub elegancko. Najbardziej przerażała go wizja krawatu i nie chciał go mieć (może tylko do kościoła). Ale chyba jakoś do niego dotarło to, że super w tym wygląda bo nawet skusił się na kamizelkę!, co bym w życiu nie przypuszczała.


Pewnie myślał, że uda mu się przed ołtarz w jeansach przespacerowaćuśmiech Eh ci faceci.

ewelinka89 nie jest moim zamiarem reklamowanie niczego. Po prostu piszę na forum od niedawna. Zaglądam do różnych wątków, i chcę się podzielić tym co już wcześniej w tych tematach znalazłam (bloga piszę już dłużej). A wstawianie tych wszystkich zdjęć po raz kolejny byłoby dla mnie stratą czasu. I naprawdę interesuje mnie co myślicie o kolorowych skarpetkach dla Pana Mlodego?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią 15 Lip 2011, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anduina napisał:
I naprawdę interesuje mnie co myślicie o kolorowych skarpetkach dla Pana Mlodego?
Pozdrawiam


wygląda to całkiem ciekawie, jednak dla mnie trochę jakby zbyt oryginalnie Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka86
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 280
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pią 15 Lip 2011, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście uwielbiam kolor uśmiech ale jeżeli chodzi o kolorowe skarpetki Pana Młodego to mówie nie oczko owszem,na sesje jak najbardziej,ale na sam ślub nie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 15 Lip 2011, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi też się podobają mojemu K. teżVery Happy powiedział, że nie ma nic przeciwko, ale na sesję tylko uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 15 Lip 2011, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znając mojego, pewnie powiedziałby, że on nie kocha inaczej i nic takiego nie założy język Na ślub wg mnie takie skarpetki nie pasują, ale na sesję w plenerze jak najbardziej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group