Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

doświadczenia z kosmetyczkami, fryzjerkami itp.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Pon 15 Kwi 2019, 2:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny poszukuję dobrego salonu na koloryzację i upięcie, dużo dobrego słyszałam o salonie In Harmony? Moja znajoma regularnie uczęszcza tam na kompleksowe odżywianie włosów i faktycznie za każdym razem jej włosy wyglądają rewelacyjnie, może któraś z was z Warszawy odwiedziła już to miejsce ? Jestem ciekawa waszych opini uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sro 22 Maj 2019, 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkąd chodzę do dziewczyn z In Harmony to zapomniałam ile czasami wycierpiałam przez "profesjonale" fryzjerki... polecam salon są mistrzami w koloryzacji włosów - nie mają sobie równych uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 573
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 16 Sie 2019, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się w końcu na makijaż permanentny i nie żałuję. Okazało się to być świetnym rozwiązaniem i każdej z was jak najbardziej polecam oczko Wszelkie informacje można znaleźć na stronie https://www.longline.pl/, więc warto tam zajrzeć jeśli planujecie taki makijaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaEz
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 91

PostWysłany: Czw 26 Maj 2022, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już szukacie naprawdę dobrej jakości urządzeń, akcesoriów i sprzętów do swojego gabinetu kosmetycznego to jak najbardziej tutaj mogę polecić sprawdzenie FineFactory https://finefactory.pl/p/2269/111112/autoklaw-enbio-s-led-black-gratis-certyfikat-autoklawy-enbio-autoklawy-kosmetyczne-i-medyczne-dezynfekcja-i-sterylizacja-firma.html wybierając model enbo S black ze względu na wysoką funkcjonalność, skuteczność w działaniu i bardzo dobry stosunek parametrów do ceny. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaryiKamil290822
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Maj 2022
Posty: 6

PostWysłany: Czw 2 Cze 2022, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoją fryzurę próbną miałam w salonie Corte Del Sole na warszawskich Kabatach https://www.cortedelsole.pl/oferta/fryzury-slubne-i-okolicznosciowe i jestem bardzo zadowolona. Razem z moją fryzjerką przejrzałyśmy moje wszystkie inspiracje, omówiłyśmy typ moich włosów i przystąpiłyśmy do dzieła. Fryzura wyszła super, podkreśla moje rysy twarzy i będzie idealnie pasować do stylu boho wesela! Spędziłam bardzo miły dzień i wcale nie stresuję się dniem ślubu, bo wiem, że będę wyglądać zabójczo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Nie 5 Cze 2022, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam o zabiegach na twarz w http://sekretpiekna.net.pl/ - skorzystałam z ciekawości sama i chętnie do nich wracam z racji profesjonalizmu i atmosfery w gabinecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Sob 29 Lip 2023, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie sprawdzonych usług to warto odwiedzić gabinet kosmetyczny mokotów . Dużym plusem tego miejsca jest szeroki wybór zabiegów oraz niewątpliwe wysoka jakość usług
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sob 19 Sie 2023, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu jestem bardzo zadowoloną klientką kliniki https://perfectlook.clinic więc wiem, że z czystym sumieniem mogę Wam ich polecić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group