Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

doświadczenia z kosmetyczkami, fryzjerkami itp.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro 2 Mar 2016, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie zabiegi polecacie przed ślubem, żeby wyglądać olśniewająco? Słyszałam, że bardzo fajne efekty, bez nadmiernego ingerowania przynosi oxybrazja? W kieleckiej MedicoDerm jest w ofercie zabiegów kosmetycznych http://dermatologkielce.com.pl/oxybrazja/ - bardzo dużo dobrego słyszałam o dr Sobańskiej. Chyba warto wybierać miejsca sprawdzone, świetnie oceniane przez innych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajsorka
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lut 2016
Posty: 2

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2016, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam uraz do kosmetyczek, wolę sama wybierać kosmetyki... Kupuję albo w profesjonalnych sklepach (takie lepsiejsze) a tak na co dzień to niemiecka chemia w natarciu oczko Polecam. A makijaż robi mi przyjaciółka albo jej siosrta, jedna w szkole fryzjerskiej to i uczesze jak trzeba Very Happy
_________________
Polecam serdecznie wszystkim przyszłym Pannom Młodym - Medycyna Estetyczna Wrocław jako najlepsze remedium na kompleksy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marysia90
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 9

PostWysłany: Sro 11 Maj 2016, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie ostatnio malowała kosmetyczka na ostatki i bardzo źle to wspominam. Na szczęście na wesele mam umówiony makeup próbny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia90
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 9

PostWysłany: Nie 28 Sie 2016, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam różne, dlatego malować będzie mnie koleżanka która ma pojęcie i ukończone kursy a paznokcie robię sobie sama takie jak na co dzień, czyli hybryda w jakimś kolorze nude, mam już kilka kolorków z makear na oku uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bopa
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lip 2017
Posty: 1

PostWysłany: Nie 16 Lip 2017, 17:59    Temat postu: Uwaga na fryzjerkę Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny uważajcie na pseudofryzjerkę ogłaszającą się na portalu "OLX" https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/wjN5/ podpisuje się jako Kasia jej nr tel. 508 247 537.

Umawia się na czesanie i makijaż po czym w ostatnim momencie kontakt się urywa i zostajecie fryzury i makijażu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Nie 23 Lip 2017, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dlatego warto korzystać z usług gabinetów kosmetycznych! Jeśli szukalibyście jakiegoś sprawdzonego na terenie Krakowa (Panowie również), udajcie się do "SCM estetic", zlokalizowanego przy ul. Grzegórzeckiej 67C/U14 - jest na rynku od wielu lat, przez co może poszczycić się dużym doświadczeniem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jazzy123456789
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Pią 25 Sie 2017, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj info na ten temat w necie. Mi się wydaje, że to będzie naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy uśmiech
_________________
Psy wiedzą wiele,a nie mówią nic,odwrotnie niż ludzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mall
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 32

PostWysłany: Pon 11 Wrz 2017, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia jeśli chodzi o wizyty u kosmetyczek czy makijażystek. Make-up ślubny ( próbny zresztą też ) robiłam w salonie Bikor Manhattan Gdańsk ( aleja Grunwaldzka 82 ) u pani Doroty - polecam uśmiech Sama nie mogłam siebie poznać w lustrze a narzeczony zaniemówił ;p Poza tym atmosfera rewelacyjna a i ja miałam okazję nauczyć się kilku tricków uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asenath
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sie 2017
Posty: 8

PostWysłany: Pon 18 Wrz 2017, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wybierasz się do salonu kosmetycznego koniecznie sprawdź, czy na wyposażeniu jest autoklaw, bo jeśli nie... No cóż, ja bym na pewno nie skorzystała z usług takiej kosmetyczki. Higiena to podstawa uśmiech
_________________
autoklaw kosmetyczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 26 Wrz 2017, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o przedłużanie rzęs katowice to śmiało mogę polecić salon Andrzeja 25 w Katowicach. Pracują tam też świetni fryzjerzy. Warto odwiedzić ich przed ślubem. Uważam, że przedłużone rzęsy to obecnie "must have" uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group