Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kościół św. kamila w Zabrzu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ika
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 10

PostWysłany: Pią 4 Cze 2010, 11:58    Temat postu: Kościół św. kamila w Zabrzu Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was mniał ślub w kościele św. kamila w zabrzu. Interesuje nas jak wygląda przystrojenie oraz jak wygląda to cenowo. Proszę o pomoc. A druga sprawa to gdzie w zabrzu mozna tanio wynająć busy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Pią 4 Cze 2010, 15:55    Temat postu: Re: Kościół św. kamila w Zabrzu Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak to wygląda z kościołem ,ale jak chcesz taniego busa to napisz na priv to podeślę ci nr.pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ika
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 10

PostWysłany: Sob 5 Cze 2010, 20:17    Temat postu: Re: Kościół św. kamila w Zabrzu Odpowiedz z cytatem

ika napisał:
Czy ktoś z was mniał ślub w kościele św. kamila w zabrzu. Interesuje nas jak wygląda przystrojenie oraz jak wygląda to cenowo. Proszę o pomoc. A druga sprawa to gdzie w zabrzu mozna tanio wynająć busy?
Prosze wszystkich serdecznie o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 6 Cze 2010, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ika, a byłaś już w tym kościele?? nie wiem co prawda, ile kosztuje przystrojenie, nie wiem, czym asz się tego u ksiedza doiwedzieć, czy w kwiaciarni, gdziekwiaty będziesz załatwiać i tam bym Cię właśnie odesłała. natomiast planujemy tam ślub i wydaje mi się, że wiele tego strojenia raczej nie będzie. co oznacza, że wiele to też kosztować nie powinno.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ika
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 10

PostWysłany: Pon 7 Cze 2010, 10:54    Temat postu: Kościół św. kamila Odpowiedz z cytatem

W tym kościele byłam już nie raz , należe do tej parafii, ale zastanawia mnie ile płaci się za ślub, bo jeśli chodzi o te przystrojenie to z tego co wiem to kościół stroi, chyba że chce się stroić na własną ręke to wtedy trzeba wziąść jakąś dekoratorke. Ale my nie zamierzamy brać nikogo do strojenia zdamy sie na sam kościół, dlatego myślałam że ktoś kto mniał już tam ślub podesłał by jakąś fotkę. A kiedy macie ślub? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ika
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 10

PostWysłany: Pon 7 Cze 2010, 16:38    Temat postu: Kościół św. kamila Odpowiedz z cytatem

W tym tygodniu idziemy spisać protokół i nie wiem czy już zapłacić księdzu za ślub czy później. Nie mam pojęcia Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Pon 7 Cze 2010, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nic nie płaciłam narazie... chociaż część protokołu spisana itd.. dopiero przed ślubem
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ika
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 10

PostWysłany: Pon 7 Cze 2010, 17:43    Temat postu: Kościół św. kamila w Zabrzu Odpowiedz z cytatem

A bierzesz ślub w jakim kościele?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Pon 7 Cze 2010, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na dolnym śląsku.. więc zupełnie inny rejon.. wiem,że niektóre dziewczyny pisały,że płaciły coś za danie na zapowiedzi
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 8 Cze 2010, 8:27    Temat postu: Re: Kościół św. kamila Odpowiedz z cytatem

ika napisał:
W tym kościele byłam już nie raz , należe do tej parafii, ale zastanawia mnie ile płaci się za ślub, bo jeśli chodzi o te przystrojenie to z tego co wiem to kościół stroi, chyba że chce się stroić na własną ręke to wtedy trzeba wziąść jakąś dekoratorke. Ale my nie zamierzamy brać nikogo do strojenia zdamy sie na sam kościół, dlatego myślałam że ktoś kto mniał już tam ślub podesłał by jakąś fotkę. A kiedy macie ślub? Very Happy

my dopiero w przysżłym roku. w każdym razie dobrze wiedzieć, że ktoś już tam ślub bierze, bo J. jest z parafi św. Anny w Zabrzu, a ja to w ogóle z Gliwic i w Kamilu też nie bardzo jeszcze wiemy jak to się załatwia. może zapytajcie po prostu przy spisywaniu protokołu jak to jest z tym przystrojeniem i ile się płaci?? najprostsze wyjście Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group