Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Goscie na diecie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pustynnaburza
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 98

PostWysłany: Sob 5 Lis 2011, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mamy wpływu na to, że zawsze cos sie komus nie podoba i na każdym weselu saniezadowolone osoby, które później wszystko obgadują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolka12
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 695
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 16 Lis 2011, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno co się martwisz? Jedna butelka tego wytrawnego alkoholu nie zrobi Ci różnicy [choć faktycznie przemyśl soczek oczko] a co do jedzenia to się nie martw zawsze jakaś zupka krem czy na stole zawsze są przekąski, owoce, sałatki, ciasta, itp. Najlepiej z nią delikatnie pogadaj powinna zrozumieć, że nie zaserwujesz jakiegoś makaronu ze szpinakiem dla wszystkich ale może będzie miała jakieś fajne pomysły na sałatki albo coś w tym stylu.
Obróć to w dobra stronę, niech ona będzie atutem a nie przeszkodą a i sama się ucieszy, że ktoś pyta ją o zdanie oczko
[oczywiście jeśli ją zaprosisz]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 16 Lis 2011, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winko jej kupię.
Nie chcę dodawać roboty kucharce pt jedno danie inne niż wszystkie, ale może przemyślę rybę na któreś danie? albo chociaż wezmę na ciepło rybę po grecku........
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 16 Lis 2011, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolka12 napisał:
Jedna butelka tego wytrawnego alkoholu nie zrobi Ci różnicy



Tylko nikt nie kupi dla tej osoby butelki i nie postawi jej przed nią, mówiąc, że to tylko dla niej.. Skoro taki alkohol stawia się na stół trzeba się liczyć, że inni też będą chcieli, więc jedna butelka to za mało.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolka12
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 695
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 16 Lis 2011, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To przepraszam.
Rany ale nie ma sytuacji bez wyjścia. Wesele to wesele może nie będzie patrzeć na alkohol tylko po prostu będzie się bawić. Zawsze możesz powiedzieć, że Twojemu tacie było by przykro, że ktoś robi konkurencje jego alkoholowi. A może właśnie akurat wystarczy ledwo parę butelek? Wszystko kosztuje i jak się nie zmieścisz w kosztach to się nie przejmuj i już. Ważne, żeby jedzenie było dobrej jakości i dobra zabawa oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 16 Lis 2011, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, nie ma sytuacji bez wyjścia.. Jak będzie miała ochotę/finanse to kupi te kilka butelek.. Jak nie będzie chciała/mogła to po prostu na stołach będzie stało to, co uzna za słuszne;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pią 13 Kwi 2012, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a powiedzcie mi co robicie jak ktoś ma np. celiaklię? dla niej osobne dania? czy jak? bo ja nie mam pojęcia co zrobić. :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 13 Kwi 2012, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie dogodzisz, ja nawet nie próbuję- ktoś może mieć cukrzyce, inny fenyloketonurię , inny alergię na kakao..........
Każdy chyba umie samodzielnie myśleć i wybierać to, co moze zjeść Wink

Dla mojej wege koleżanki zamówiłam u kucharki na I danie solę w panierce- a dalej musi sobie dziewczyna jakoś radzić wykrzyknik! Nie postawię wszystkiego na głowie z powodu jednej osoby uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 13 Kwi 2012, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda_wiewiórka napisał:
a powiedzcie mi co robicie jak ktoś ma np. celiaklię? dla niej osobne dania? czy jak? bo ja nie mam pojęcia co zrobić. :/


Zależy kto to jest.. Jak ktoś bliski to wypadałoby pomyśleć. Jak dalsza osoba, to nie przesadzajmy.. Na weselu tyle tego wszystkiego jest, że coś dla siebie znajdzie. Trudno, żebyś martwiła się tym, na co mają alergię, czego lubi, lub nie chce jeść ponad 200 osób.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pią 13 Kwi 2012, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No... tylko, że z celiakią jest ten problem, że lubi się dodawać mąkę, tam, gdzie niekoniecznie jest niezbędna. Chory nie ma pewności, że np. do zupy nie wrzucono trochę mąki ze śmietaną... i mnóstwo jest takich dań,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 8 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group