Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Goscie na diecie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agat_
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 53

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My poprosiliśmy kucharza żeby zrobił kilka talerzy dań jarskich. Jednak większość osób nie będzie liczyło sobie w ten dzień kalorii oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonaLisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 42

PostWysłany: Pią 13 Sie 2010, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stefcia skoro macie taką możliwość to faktycznie nie problem. Gorzej by było, gdyby dla tej jednej osoby trzeba by składać osobne zamówienie z innego miejsca..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Nie 15 Sie 2010, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm u nas chyba pozostawało by tyo żeby sobie nie nałożyli np mięsa uśmiech tylko np kluski uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Pon 16 Sie 2010, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veganie kluskow tez nie zjedza bo tam sa jajka. Mysle ze zapraszajac jak gdyby mamy ''weselny'' obowiazek nakarmic wiec co, ktos taki przychodzi i siedzi glodny bo oprocz pomidorkow z cebulka nie ma co jesc? Rozumiem ze bylo by paranoja organizowanie osobnego menu kazdemu bo ten nie lubi sera a tamten nie jada pieczarek....ale w odosobnionych przypadkach mozna sie troche nagiac do sytuacji.

My za nim zaproslilismy vegaz dowiedzielismy sie w restauracji czy beda w stanie zrobic dla nich osobne menu. Dopiero po tem dalismy zaproszenie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pon 16 Sie 2010, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiewka bardzo rozsądnie postąpiłaś uśmiech
u nas nie bedzie żadnych wegetarian, wszyscy mięsożerni uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonaLisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 42

PostWysłany: Nie 22 Sie 2010, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiewka, a gdyby nie było takiej możliwości to byś nie zaprosiła?
U nas na szczęście chyba też nikogo kto by wydziwiał z jedzeniem oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2010, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby nie bylo takiej mozliwosci oczywiscie nie zostali by zaproszeni.
Niestety goscie byli z za kanalu wiec gdyby mieli glodowac przez 3 dni to wolala bym ich nie zaprosic niz naerazic ich na tortury.

Ale Goscie byli... pojedli , popili....bardzo im smakowalo, potanczylismy.
Doszli do wniosku ze tradycje mamy nieco podobne a nasze wesele nadaje sie do Boolywood-u.
Okazalo sie ze maz mojej kolezanki jada ryby. Wiec wcinal faszerowanego szczupaka i wedzonego wegorza az mu sie uszka trzesly Twisted Evil

Generalnie to byl dla nich bardzo emocjonujacy dzien i szybko poszli spac. Nie doczekali nawet oczepin ani tortu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 22 Wrz 2010, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze powiedziawszy to ja nawet nie wiem czy ktoś u mnie na weselu będzie chociażby na diecie a o wegetarianach czy weganach wśród gości nic nie wiem Embarassed
u mojej siostry ciotecznej na weselu była matka karmiąca. Oczywiście w zgiełku przygotować nikt nie pomyślał że ona pewnych rzeczy nie może jeść.. Tak naprawdę to mama karmiąca poprosiła tylko o wodę niegazowaną bez cytryny (bo te na stole były z cytryną i miętą). weselna matka szybko się zakręciła i załatwiła co trzeba. powiedziała właścicielom sali czy tam kucharkom (w trakcie wesela)że ma matkę karmiącą i czy znajdzie się taka woda. Znalazła się woda ale i szybko przygotowali dania dla tej pani. dostała między innymi kurczaczka gotowanego zamiast smażonego kotleta...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 29 Lis 2010, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to bardzo cieżka sprawa i trudny temat. Na szczęście też nie spotkałam się z kimś,kto wybrzydzałby z jedzeniem,ale jeśli znałabym taką osobe,to na pewno starałabym sie zorganizowac jej osobne menu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pon 29 Lis 2010, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co wtedy jak się nie wie , którzy z gości są wegetarianami itd ( ja nie znałam większości osób towarzyszących) ? u nas to chyba zwyczajnie nakładali sobie co chcieli oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group