Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pierścionek - kobiety pomózcie!
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slawusik
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 2

PostWysłany: Wto 1 Cze 2010, 18:28    Temat postu: Pierścionek - kobiety pomózcie! Odpowiedz z cytatem

Witam uprzejmie wszystkie Panie. Wiadomo o co chodzi. Wiem, że to czasochłonne, ale może znajdzie się ktoś kto podesle linka z pierścionkiem, który Wam sie podoba i którym Wy życzyłybyscie sobie byc obdarowane z okazji Waszych zareczyn uśmiech Bardzo prosze o pomoc. Jesli chodzi o cene to coż, pochwalic sie moze nie ma czym, ale przeciez nie o to chodzi . PRzynajmniej nie powinno. Do 700 zł. Dziekuje z gory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krolewnagnes
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 45
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Wto 1 Cze 2010, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w tej cenie juz mozna wybierać.
Zasada nr 1 jaką nosi biżuterie? Skromną czy bogato zdobiona? Warto to podpatrzeć bo to dużo mówi o kobiecie. Z reguły lepiej się sprawdzi skromniejszy,delikatny. Warto wybrać sie do sklepu apart,tam maja gustowne piersionki (ja sobie pierscionek wybierałam tzn mowilam ktore mi sie podobaja a on zrobil z nich taki miks. i jest wszystko co lubie a nie jest przesadzony)

Najladniejsze sa klasyczne ale WAZNE BY OCZKO NIE BYLO WYSOKIE bo to utrudnia zycie. Mozna się nim zadrapac i komus krzywde zrobic a niestety duzo takich widziałam.

Własnie w aparcie widziałam pierscionki w cenie juz od 500 zl,złoto białe i żółte.
Yes takze ma piekne - wyszukane,orginalne a nie przesadzone.

[/img]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krolewnagnes
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 45
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Wto 1 Cze 2010, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krolewnagnes
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 45
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Wto 1 Cze 2010, 21:48    Temat postu: przyjaciloka się tym zachwycala - bogaty ale urok tez ma Odpowiedz z cytatem


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 1 Cze 2010, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krolewnagnes, nie pisz postów jeden pod drugim tylko użyj opcji 'edytuj'.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krolewnagnes
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 45
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Wto 1 Cze 2010, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu masz linki
http://www.yes.pl/pierscionki-zareczynowe/36621-pierscionek-z-brylantem-BB-Z-000-Y01-2494

http://www.yes.pl/pierscionki-zareczynowe/37024-pierscionek-z-brylantem-BB-Z-000-Y01-2553

ALE NIE O KSZTAŁT PIERSCIONKA CHODZI TYLKO O TO NIEPEWNE SPOJRZENIE KTORYM NA NIA PATRZYSZ W TYM WAZNYM MOMENCIE,TEN BŁYSK W JEJ OCZACH I TO DŁAWIĄCE COS W GARDLE,CZEGO SIĘ NIE DA OPISAC CHOCBY NAWET PRZECZUWALA ZE SIE CHCESZ OSWIADCZYC


POWODZENIA!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Sro 2 Cze 2010, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi sie ten ozdobny zupełnie nie podoba.
Radziłabym uważać. Z reguły proste podobają się większej ilości kobiet, więc łatwiej trafić w gust. Wink
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sro 2 Cze 2010, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakt,Smużko pierwszy jest ładny a do drugiego jakos nie umiem sie przekonac smutny jesli nie jesteśmy pewni gustu osoby ktora takim cackiem ma byc obdarowana,nalezy postawic na klasyke.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 2 Cze 2010, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z dziewczynami - najlepiej postawić na klasykę. I ja na Twoim miejscu omijałabym sieciówki, bo tam niestety często płaci się więcej za firmę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliza
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 163
Skąd: 51°47'N 19°28'E

PostWysłany: Sro 2 Cze 2010, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group