Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Smoking
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edgware
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pon 3 Cze 2013, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, jestem nowym użytkownikiem. Przeczytałem cały wątek dotyczący smokingów i trak naprawdę nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Oczywistym jest, że do smokingu nie zakłada się paska lecz szelki. Jednakże czy w przypadku smokingu z pasem smokingowym również oprócz pasa smokingowego należy założyć szelki? Jeśli tak, to jakiego koloru (mucha i pas tradycyjnie czarne)? Lepiej białe pod koszulę czy czarne pod dodatki? Przyznam się, że nigdzie nie zauważyłem na zdjęciach aby spod pasa smokingowego wychodziły szelki.
Łączę pozdrowienia, Mirosław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mrmlody
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 56

PostWysłany: Pon 3 Cze 2013, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szelki mogą być albo białe, albo czarne. Lepsze będą białe, ponieważ zlewają się z koszulą.

Najbardziej formalną opcją do smokingu jest kamizelka, właśnie dlatego, że zasłoni szelki. Z drugiej strony nic się nie stanie, jeśli szelki założymy do pasa smokingowego. Będzie je zasłaniał w najbardziej widocznym miejscu, czyli w okolicach spodni. Czasami ktoś może je kątem oka zobaczyć wyżej, gdy siedzimy, ale nie dajmy się zwariować (zresztą dlatego białe są lepsze od czarnych).

Ewentualnie jeszcze pozostaje opcja dokładnego dopasowania spodni do pasa i zastosowanie "side-adjusters", czyli coś jakby paska na gumce wbudowanego w spodnie.

pozdrowienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ninka
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pon 12 Sie 2013, 16:55    Temat postu: Gdzie mogę kupić taki smoking ??? Odpowiedz z cytatem

'[quote="paula62"]Piekne są smokingi ale chyba nie do każdego mężczyzny pasują... mi się marzy u mojego smoking ale on mówi,że do niego nie pasuje jednak nie przymierzał jeszcze wiec okaże się w praniu.'
Witam Was serdecznie , dziewczyny proszę pomóżcie szukam takiego smokingu ale nigdzie nie mogę go znaleść żeby kupić ? Czy znacie jakieś sklepy gdzie mogła bym go dostać ? Proszę o pomoc ! Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polka
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Mar 2014
Posty: 19
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 3 Mar 2014, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się smokingi podobają i to bardzo, ale niestety tylko na szczuplejszych panach... szczuplejszych od mojego Piotrucha uśmiech On ze swoim mięśniem piwnym raczej w smokingu zbyt dobrze by się nie prezentował. A może się mylę?
_________________
Przygotowania idą pełną parą uśmiech
Orkiestra i sala są uśmiech
Zaproszenia w drodze (http://www.parka.com.pl/zaproszenia-slubne-iskierka.php ładne?)
Jeszcze kamerzysta i fotograf...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinas
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Wrz 2013
Posty: 61
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polka napisał:
Mi się smokingi podobają i to bardzo, ale niestety tylko na szczuplejszych panach... szczuplejszych od mojego Piotrucha uśmiech On ze swoim mięśniem piwnym raczej w smokingu zbyt dobrze by się nie prezentował. A może się mylę?


To zalezy od tego jak duży ma ten "mięsień piwny". Generalnie, wybierzcie się do salonu gdzie są smokingi i przymierzcie. Ja też miałam obawy jednak nie wyobrażam sobie żeby teraz obeszło się bez smokingu:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 7 Kwi 2014, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś kupiliśmy smoking Very Happy jestem zadowolona uśmiech mój Ł wyglądał świetnie Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annika
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sty 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw 5 Lut 2015, 9:59    Temat postu: Re: Smoking Odpowiedz z cytatem

Mój mężczyzna zdecydował się na smoking oczko Szyjemy go na miarę w https://www.facebook.com/pages/TIVIANO-Atelier/115778381817397

polecam!

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juzwika
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 5
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią 29 Maj 2015, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast mój facet miał smoking szyty na miarę w Vizarro w Toruniu. Lepszego sklepu nie znaleźliśmy a szukaliśmy dość długo. Zaproponowali mu fason taki garniturowy w kolorze czarno-stalowym a mi szczęka opadła jak zobaczyłam jak w nim wygląda. nie zastanawialiśmy się wiele tylko kupiliśmy. jeśli chcecie doznać szoku na widok waszego faceta zajrzyjcie na stare miasto w Toruniu do vizarro. muszę również przyznać że dojechaliśmy tam z poznania oczko
_________________
~To zawsze jest nie tak jak myślisz~
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
palmauderza
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto 4 Sie 2015, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tak oczko smoking to prawdziwa bomba oczko polecam moj facet też będzie zmuszony do założenia smokingu Very Happy
_________________
kombinezon panterka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
reneta
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lut 2016
Posty: 4

PostWysłany: Pon 14 Mar 2016, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój chciał smoking, jednak wyszło jak wyszło i poszedł w garniturze. A co sądzicie o fraku? To jeszcze bardziej elegancki ubiór niż smoking. oczko
_________________
Najlepsze wesela http://www.lilapark.net/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group