Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

deski serów- co wy na to??
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paola24
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 14
Skąd: UK

PostWysłany: Sro 26 Maj 2010, 21:23    Temat postu: deski serów- co wy na to?? Odpowiedz z cytatem

hej laski mam pytanko poniewaz ostatnio w internecie czytalam ze teraz na wielu weselach podaja jako przekąske zimną wlasnie takie deski roznych gatunkow serow.wpisywałam nawet w obrazy na google i powiem wam ze calkiem niezle to wyglada, polecam wpiszcie sobie. Czy ktoras z was ma w planach/ miala na swoim weselu/lub zastanawia sie nad tym pomysłem z tymi serami??czy ma to powodzenie u gosci weselnych czy raczej lezy i wysycha?ja mam w planach wlasnie na swoim podac te sery tym bardziej ze mieszkamy w uk i jak bedziemy jechac do polski to i tak przejezdzamy przez francje wiec moglabym zajechac i zakupic rozne gatunki tych serow kurcze mysle ze to calkiem niezly pomysł co wy na to???pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 26 Maj 2010, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mielismy plyte serowa - calkiem fajnie sie sprawdzilo uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 26 Maj 2010, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deski serów bardzo często serwujemy sobie przy okazji domowych nasiadówek i różnego rodzaju imprez, bo sprawa rzeczywiście świetna (zwłaszcza z orzechami włoskimi i winogronami). Jednak co do wesela nie zastanawiałam się czy by się wkomponowało. Menu raczej będzie bardziej mięsne niż serowe biorąc pod uwagę serwowany alkohol oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 26 Maj 2010, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taka deska serów to chyba bardziej zakąska do wina (czy do wódki?hmm, dla mnie nie bardzo ale to kwestia smaku i gustu uśmiech ) i ja jestem jak najbardziej 'za' uśmiech tym bardziej, że ja za serami osobiście przepadam, a za francuskie czy holenderskie dałabym sobie rękę odciąć Wink

tak mi się wydaje, że na weselu nie musi być ich bardzo dużo, raczej tak dla ciekawskich i pojedynczych raczej osób, ale zawsze to jakieś urozmaicenie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sro 26 Maj 2010, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak jest na sali bardzo ciepło to z serami może być różnie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 26 Maj 2010, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się podoba pomysł deski serów, szczególnie tych dojrzewających, śmierdzących jak tygodniowe skarpetki.... takie są najsmaczniejsze spoko

teraz coraz częściej jest też wino na weselach, więc przekąska w sam raz. Jakbym miała możliwośc to bym brała tą deskę serów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 26 Maj 2010, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiSe napisał:
jak jest na sali bardzo ciepło to z serami może być różnie uśmiech


KiSe, zakładam, że jeśli ktoś się zdecyduje na taką deskę, to ma jednocześnie warunki na sali dla niej uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Sro 26 Maj 2010, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taką deskę serów to w naszym przypadku panna młoda pożarłaby pewnie całą osobiście:))
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sro 26 Maj 2010, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy też bym pojadła sobie...
my planujemy tylko wódkę...więc nie robimy czegoś takiego..
za to do domku...hm...chyba się skuszę na weekend.. serek z orzechami..kusisz damo uśmiech Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 26 Maj 2010, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metka napisał:
tym bardziej, że ja za serami osobiście przepadam, a za francuskie czy holenderskie dałabym sobie rękę odciąć Wink


My do Holandii mamy 20km, wiec po raz kolejny zapraszamy Very Happy A i nasiadowki przy serach i dobrym winie tez robimy, wiecej nie napisze język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group