Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

22.05.2010 Daria i Adrian :)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 25 Maj 2010, 19:43    Temat postu: 22.05.2010 Daria i Adrian :) Odpowiedz z cytatem

Kurcze aż trudno dziewczyny uwierzyć,że to już po...
Ogólnie wszystko nam sie udało i wyszło tak jak miało być. Pogoda też jak na zamówienie. nie mogłam uwierzyć ,że tak slicznie świeci słońce!:)oczywiscie bez nerwow sie nie obeszlo bo moja chrzestna pare razy podniosla wszystkim cisnienie..najpierw kiedy wstrzymala cale wesle w drodze z kosciola na sale kiedy autokar przystanal przy pensjonacie,zeby mogli zostawic bagaze to jej zajelo to z jakies 30 min..wszyscy musieli na nia czekac.. Po czym na sale weszla ostatnia jakby na wszystko miala czas i byla oburzona,ze nie ma miejsca przy swojej rodzinie.. powiedziala,ze jak sie zorganizujemy to mamy jej powiedziec i ...wyszla!wykrzyknik na szczescie to bylo jej ostatnie wystapienie z rzedu tych "ostrzejszych",ale pozniej postanowilam sie tym zupelnie nie przejmowac bo w koncu to ona robi z siebie pajaca a nie ja.. wiec przez cala reszte wesela bawilismy sie za wszystkie czasy,byly cuuudnie! az zal ze to juz po:( i tu jeszcze apropo mojej suknie..z przykroscia musze stwierdzic,ze mimo iz pani krawcowa z salonu SOPHIA podeszla do mnie bardzo profesionalnie to juz samo wykonanie sukni bylo niestety beznadziejne.. Tuz po obiedzie zorientowalam sie,ze peklo mi kolo! malo tego zrobila sie dziura i mimo dwukrotnego zszycia caly czas mi wychodzilo co bardzo przeszkadzalo mi w tancu bo caly czas haczyłam o tył sukni obcasami.. Bardzo sie zawiodlam na tym salonie. Myslalam ze za taka kase beda miala cos porzadnego..Ale juz to olewam trudno..wstawiam pare fotek jakie mamy bo na reszte czekamy:) buziaki!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 25 Maj 2010, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Uploaded with ImageShack.us
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 25 Maj 2010, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 25 Maj 2010, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Wto 25 Maj 2010, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratulacje Daria i samych szczęśliwych chwil na nowej drodze mężatki:)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Wto 25 Maj 2010, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Daria!!
już zerkałam na Twoje fotki uśmiech ślicznie wyglądaliście, tacy szczęśliwi uśmiech
dużo szczęścia na Nowej Drodze Życia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 25 Maj 2010, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daria mimo problemów z sukienką wyglądałaś rewelacyjnie uśmiech I widać, że oboje jesteście tacy szczęśliwi uśmiech

Wszystkiego najlepszego Kochana - szczęścia i miłości każdego dnia uśmiech Gratuluję wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Wto 25 Maj 2010, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również życzę Wam samych słonecznych i szczęśliwych dni:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Wto 25 Maj 2010, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daria, wyglądałaś bardzo ładnie a Twój uśmiech na twarzy mówi wszystko - pełnia szczęścia uśmiech

GRATULACJE i wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia! uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Wto 25 Maj 2010, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daria wyglądałaś cudnie, wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. A ciotką się nie przejmuj, zawsze się znajdzie jakaś jędza w rodzinie język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group