Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Cena wynajmu sali.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smkttwmm
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 181
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 25 Maj 2010, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chyba wolała zapłacić od osoby te 140, napoje i te inne rzeczy to nie jest znów taki wielki problem (my też takie wesele organizujemy), a zakupy na tyle osób to już jest poważniejsza sprawa i więcej zachodu... Tym bardziej, że 10 tys to też nie małe pieniądze.
Z alkoholem i napojami można czasem w jakiś hurtowniach załatwić tak, że co zostanie można zwrócić, to też jakoś z kosztów się schodzi.
Ale to tylko moje podejście, zadecydujecie tak, jak będziecie uważać, bo to w końcu Wasz dzień uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia25
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 131
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 26 Maj 2010, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My płacimy 180 zł od osoby za 1 dzień.W tym jest tort,ciasta i po dwa napoje 0,3l na osobę.Jedynie alkohol i napoje musimy sami kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Pią 16 Lip 2010, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My płacimy 1500(wynajem sali i zastawy na stoły)+media+śmieci+obsługa kuchni i kelnerki to wyjedzie jakieś 5000złwykrzyknik!
Moim zdanie 10 000 to stanowczo za dużo!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 16 Lip 2010, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolcia25 napisał:
My płacimy 180 zł od osoby za 1 dzień.W tym jest tort,ciasta i po dwa napoje 0,3l na osobę.Jedynie alkohol i napoje musimy sami kupić.


My płacimy 160 i przynosimy tort i alkohole a napoje mamy bez limitu. A te dwa napoje na osobe to czasem nie za mało?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Pią 16 Lip 2010, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam kucharka powiedziała że na wesele dwu dniowe mam liczyć 2l na osobęwykrzyknik!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Pią 16 Lip 2010, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfo Karolcia dopisała,że napoje i alkochol muszą kupić te dwa..to to,co w cenie jest.

ja nawet nie wiem ile napojów u nas było...jakoś się tym nie interesowałam Rolling Eyes kucharka robiła całe zaopatrzenie w napoje też...i wiem tylko ile do hurtowni zwrócili po weselu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 16 Lip 2010, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gafa
kajam się...faktycznie nie doczytałam Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agadka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 96

PostWysłany: Sro 4 Sie 2010, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolcia25 napisał:
My płacimy 180 zł od osoby za 1 dzień.W tym jest tort,ciasta i po dwa napoje 0,3l na osobę.Jedynie alkohol i napoje musimy sami kupić.

skad dokladnie jestes na slasku??

ja nie wiem ale macie jakies niskie te ceny..

u nas w glupich swietochlowicach ale faktycznie najlepsza sala w miescie 2570zl na osobe na dwa dni

ja chce jeden dzien bo to za drogo i chyba musze liczyc te 200zl gdziekolwiek by nie bylo...

jeszcze nie mam nic ustalonego ale mysle o 80-100osob to bedzie 20000zl za same jedzenie
plus wszystko inne wyjdzie 40tys...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 4 Sie 2010, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my płacimy 140 zł za talerzyk wstawiamy tylko alkohol i wiejski stół. Mama mojego Narzeczonego jest tym faktem bardzo niezadowolona. Ja wiem, że robiąc samemu można zaoszczędzić (tym bardziej na tak dużym weselu jak u nas) ale niby kto by miał jeździć i załatwiać? Ona? tak jasne chyba na hulajnodze, zresztą ja bym jej nie powierzyła organizacji naszego wesela uśmiech a tak przychodzę jako gość, moi rodzice też i nic nas nie obchodzi (tylko skąd wziąć tyle kasy...)a raz byłam świadkiem (z 5 lat temu) jak mama Pani Młodej pomagała obierać ziemniaki kucharkom...mamy mają inne zajęcia na weselu swoich dzieci...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Czw 5 Sie 2010, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w naszej sali nie było opłaty za wynajem- tylko zwyczajne od osoby
160 zł uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group