Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ŚLUB WESELE I POWÓDŹ
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 16:00    Temat postu: ŚLUB WESELE I POWÓDŹ Odpowiedz z cytatem

Jakoś do tej pory chyba na forum nikt nie poruszył dość ważnego tematu odnośnie sytuacji, gdy planujemy wesele, śłub a tu nagle przychodzi kataklizm w postacim powodzi. Jak to wygląda w Waszych rejonach objętych powiodzią, czy wesela i śluby są przekładane na lepsze czasy, czy przenosicie gdzie indziej,jak to wszystko pogodzić w takiej sytuacji? Powiem tyle, że jakoś sobie nie mogę tego wyobrazić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężka sprawa.. No ale myślę,że w sytuacji kiedy mnie dotknęłaby taka sytuacja na pewno przeniosłabym wesele... Współczuję osobom które znalazły się w takiej sytuacji :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy ślub 8 maja , a 11 droga , którą jechaliśmy do domu weselnego została zalana na 1,5 m , generlanie to moj narzeczony nie miał by jak po mnie przyjechać , ze wszystkich możliwych wjazdów do mojego miasta nie jest możloiwa. Mieliśmy niezłe szczęście. Pewnie bysmy musieli odwołać wesele .
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monia1804
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1

PostWysłany: Nie 23 Maj 2010, 12:44    Temat postu: Witajcie Odpowiedz z cytatem

Bardzo współczuję wszystkim,których tak wyczekany dzień staje pod znakiem zapytania z powodu klęski powodziowej...18.04.2010 miałam swój ślub i również nie było łatwo z powodu żałoby narodowej i pogrzebu,który akurat odbywał się w ten sam dzień...Kolejną przykrość sprawił nam wybuchający wulkan,który uniemożliwił naszym kilku dobrym przyjaciołom przylot na wesele.Bardzo to przeżywałam..Mieszkamy za granicą i właściwie sami mogliśmy nie zdążyć na swój własny ślub! A jednak dane nam było przeżyć pięknie ten dzień.Było cudowne błękitne niebo i śliczne słoneczko co spowodowało,że wszelkie smutki poszły na bok a my byliśmy najszczęśliwsi na świecie.Z każdego zła wynika jakieś dobro a ofiary katastrofy w Smoleńsku uczciliśmy podczas mszy ślubnej.Zyczę Wam powodzenia:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliza
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 163
Skąd: 51°47'N 19°28'E

PostWysłany: Nie 23 Maj 2010, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze bardzo trudna sprawa... masakra. nikogo chyba tutaj na razie takiego nie ma... na szczęście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sol
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 299

PostWysłany: Pon 24 Maj 2010, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myślałam o tym. Masakra po prostu smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Pon 24 Maj 2010, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sol nie kojarze skąd jesteś..
mam nadzieję,że ok u Ciebie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sol
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 299

PostWysłany: Sro 26 Maj 2010, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubelszczyzna, Kraśnik, nad Wisłą nie miszkam, ale jakieś 40km od demnia w Annopolu bardzo zalało. Powiem tak że mam szczście ponieważ mieszkam nad rzeką, ale w niej ledwie wody jest. Wylewa tylko przy większych deszczach i to tylko zalewa naszą sąsiadkę, do nas nigdy nie doszła. A teraz przy tych powodziach wogule się nie podniosła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 26 Maj 2010, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Kraśnika nie dojdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 26 Maj 2010, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do Starokrzepic doszła Sad nie powiem, żebym się nie zmartwiła. mojej chrzestnej pole zalało. na szczęście oni mieszkają na sporym wzniesieniu, więc nic im nie grozi.

natomiast ja nie narzekam, więc co mam powiedzieć. mnie nie zalało. i tylko przykro słuchać relacji w tv. ludzie stracili dorobek całego życia Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group