Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sesja fotograficzna - narzeczeńska
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pitupitu
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 86

PostWysłany: Sro 17 Paź 2018, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myślałam o takiej sesji narzeczeńskiej, ale jej koszt to 1000zł. Za taką cenę to wolę kupić profesjonalny aparat i poprosić kogoś bliskiego o zrobienie zdjęć. Wydaje mi się, że to jest lepszy pomysł. Ktoś z was korzysta z Nikona?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowakkarolina125
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 6

PostWysłany: Pon 19 Lis 2018, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość moich znajomych zdecydowała się wybór fotografa ślubnego, który wykonuje cały pakiet zdjęć, czyli od sesji narzeczeńskiej, przez ślub i wesele, aż po plener po ślubie. I to chyba była najlepsza decyzja. Udało im się znaleźć fotografa ślubnego z Warszawy, który był do ich dyspozycji i zrealizował większość ich pomysłów, które nie zawsze były bardzo proste. Ale za to jak oglądałam zdjęcia, to były one zdecydowanie warte planowania i realizacji rozciągniętej w czasie, a nie robienia wszystkiego na raz, w ciągu jednego dnia. I z tego, co widzę do takich ładnych zdjęć z przyjemnością chce się wracać i pokazywać kolejnym i kolejnym osobom Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Czw 22 Lis 2018, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie mieć taką sesje, na pewno będzie to świetna pamiątka. My generalnie bardzo dużo robimy sobie zdjęć, często jeździmy na wycieczki więc mamy pełno ciekawych wspomnień uwiecznionych. Teraz w końcu planujemy kupić lepszy sprzęt. Już nie mogę się doczekać Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaJaca
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 29 Mar 2021, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sesja narzeczeńska to super opcja! Można wykorzystać zdjęcia np do zaproszeń lub ścianki weselnej. tutaj na blogu piękne sesje. https://www.studiokadru.pl/ Świetna pamiątka.
_________________
Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ewelina20
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2022
Posty: 35

PostWysłany: Czw 13 Paź 2022, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fotografów wykonujących dodatkowo oprócz sesji ślubnej także sesję narzeczeńską znajdziesz tutaj
https://www.gdziewesele.pl/fotovideo/warszawa/fotograf
zdjęcia z najważniejszych dni w życiu warto zawsze mieć, z narzeczeństwa równiez uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 17 Maj 2023, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zachwycona z wykonanej przez nich sesji. Fotografie są rewelacyjne a kontakt i obsługa na najwyższym poziomie. Są prawdziwymi profesjonalistami starającymi się w najlepszy sposób uwiecznić chwile i wychodzi im to znakomicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sro 14 Cze 2023, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super pomysł... Mnie też interesowałaby sesja narzeczeńska w mieście lub w jakimś wyjątkowym miejscu. Jeszcze nie wiem gdzie, ale na taką sesyjkę na pewno się zdecyduję... Myślę, że warto robić sobie takie zdjęcia, bo to świetna pamiątka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group