Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sesja fotograficzna - narzeczeńska
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arturkos
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 52
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13 Maj 2010, 10:38    Temat postu: Sesja fotograficzna - narzeczeńska Odpowiedz z cytatem

czy uważacie, że warto sobie zaprzątać głowę taką inicjatywą przed ślubem. Wiadomo, że i tak jest mnóstwo spraw do załatwienia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Czw 13 Maj 2010, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł jak najbardziej interesujący, jest to dobry moment, żeby zrobić sobie kilka profesjonalnych zdjęć.

Pytanko ile kosztuje taka sesja i jak jest z dostępnością w Warszawie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 13 Maj 2010, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam sesje narzeczeńską w pakiecie uśmiech

Niedługo umówimy sie z naszą fotograf lol Pobrykamy przed aparatem Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 13 Maj 2010, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle ze warto uśmiech niektorzy uzywaja zdjec do zaproszen, inni robią albumy dla rodzicow, jeszcze inni wydruk na plótnie ktory wisi na sali uśmiech Poza tym to niesamowita pamiątka, szczegolna bo zrobioana profesjonalnie, z klimatem
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Czw 13 Maj 2010, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie ile kosztuje taka sesja? (mniej więcej) oczko
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 13 Maj 2010, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mademoiselle nie pomogę niestety, sesje mamy w pakiecie ślubnym uśmiech

Nasza sesja narzeczeńska już 30 maja uśmiech O ile pogoda nie pokrzyżuje nam planów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arturkos
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 52
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13 Maj 2010, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cena sesji jest składową fotograf - miejsce - koszty
wg mnie powinna zaczyć się od 300 zł. większość fotografów zazwyczaj robi sesję tego typu gratis, w sytuacji gdy ma realizować materiał na uroczystości.
Znam jednak party, które narzeczeńską u kogoś innego - uroczystości u innego i jeszcze inną osobę wybierają na plener.
Ja praktykuję takie rozwiązanie, że sesja narzeczeńska, tak ja nazwijmy na potrzeby dyskusji, jeżeli nie ma udziwnień powiększających koszty robie za 300zł. Jeżeli nawiąże się miedzy nami chemia i obie strony sa zadowolone z materiału wówczas, decydujemy o reportażu z uroczystości a kwotę pomniejszam o koszty sesji narzeczeńskiej.
Tak przynajmniej robiłem w zeszłym roku oczko
dla osób, którym realizuję sesjęślubną obniżam również cenę na pózniejsze sesje.


Ostatnio zmieniony przez arturkos dnia Pon 6 Gru 2010, 15:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
arturkos
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 52
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13 Maj 2010, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak na marginiesie jeszcze mała uwaga. Oczywiście chętnie podejmę się sesji narzeczeńskiej ale wątek założyłem aby z Wami porozmawiać. M.in. o tym czy warto podejmować trud? czy jest sens? cel? zasadność? itp. itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Czw 13 Maj 2010, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poza wymienionymi zaletami jest jeszcze jedna pozytywna cecha takiego wcześniejszego spotkania - oswojenie z aparatem, porozumienie PM z fotografem, załapanie "fali". Wiem jak trudno jest pozować komuś, nie znając jego pracy na własnym przykładzie, oraz nie zupełnie wiedząc co robić. O tyle zdjęcia robione w dniu ślubu nie są tak bardzo naturalne, jeśli PM nie oswoi się z aparatem na tyle, by z pozowania mieć zabawę, a nie tylko przymus pozowania, bo trzeba ładnie wyjść na zdjęciu. Między fotografem, a osobą pozującą powinna nawiązać się nić porozumienia i zaufania.
Ja oferuję swoim klientom takie spotkania, nawet jeśli zdjęć ma być 5 lub 25 to najważniejsze jest, by zdobyć wzajemne zaufanie.
Nie ukrywajmy - im więcej Młodzi wiedzą o tym jak pozować już przed ślubem, tym lepiej dla efektów ostatecznych.
Ceny sesji narzeczeńskich wśród fotografów, których znam to 400 - 2000 zł. Oczywiście nie zależy to tylko od widzimisię fotografa, ale od precyzyjnych warunków takiej sesji, czyli ustalenia indywidualne.
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
blindseeker
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 18
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13 Maj 2010, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tak na szybko przychodzą choćby 3 powody, dla których warto coś takiego zrobić:

- Para Młoda będzie miała dodatkowe fajne zdjęcia;
- PM lepiej pozna się z fotografem, co może miec wpływ na lepsze / ciekawsze zdjęcia z reportażu bądź późniejszego pleneru
- bywają PM, które potrzebują czasu, aby się "wyluzować" przed obiektywem - i taka sesja na kilka / kilkanaście dni przed ceremonią może w tym pomóc.

Pozdrawiam,
Mariusz Borowski
http://www.mariuszborowski.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group