Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sesja fotograficzna - narzeczeńska
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr Tabiś
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pią 15 Paź 2010, 20:28    Temat postu: sesja narzeczeńska Odpowiedz z cytatem

Witam,

jestem młodym fotografem, oraz nowym członkiem tego forum:)

i ja muszę od siebie dorzucić trzy grosze w sprawie sesji narzeczeńskiej, a faktycznie to zgodzić się z osobami, które opowiadają się za taką sesją.

Jest to świetna sprawa, z kilku powodów, np dla tego, że pozwala w luźnych warunkach porobić jakieś zdjęcia, popracować razem przed ślubem - gdzie przecież w tym dniu, wszystko pozapinane jest na ostatni guzik i terminy gonią dość mocno. A podczas takiej sesji narzeczeńskiej możemy sobie poświęcić czas zarówno na fotografowanie i Para Młoda ma, hm jeszcze narzeczeńioczko mają więcej ujęć jak i na wspólnych "pogaduszkach" w sumie o wszystkim i o niczym - co pozwala też Państwu Młodym się wyluzować troszkę i przyzwyczaić, że za jakiś czas - w dniu ich ślubu - spędzę z nimi kilkanaście godzin. Zdaję sobie sprawę z tego, że może to być stresujące, bo wiadomo - chcą jak najlepiej wyglądać przed obiektywem itp itd, i mogą się krępować, a podczas ślubu już samych nerwów jest wiele. Dlatego choćby z tego powodu bardzo zachęcam do tego narzeczonych:)

Tutaj muszę napisać podobnie jak Przemysław Cioch - wykonuję taką sesją za ok 300zł, ale jak para jest fajna, czuje klimat wspólnej pracy (bo to co innego niż reportaż ślubny i sesja ślubna ileś tam dni po uroczystościach) - to i za darmo mogę wykonać taką sesję - z przyjemnością (przecież nie wszystko się robi dla pieniędzy).

Pozdrawiam,
Piotrek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
arturkos
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 52
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 26 Sty 2011, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok. skoro sesja narzeczeńska czy eksperymentujemy? średni format, analog?
_________________
________________________________
Wedding photography & Lifestyle portrait
www.arturkos.com | poczta@arturkos.com | tel.:+48 607 60 30 21
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sebastianfrost
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 34
Skąd: Gostyń/Poznań/Włocławek

PostWysłany: Sro 26 Sty 2011, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się, jeśli oczywiście jest to możliwe, aby "sesja narzeczeńska" nie była tylko zbiorem lużnych zdjęć przyszłej PM. Najmilej wspominam sesję realizowaną w Warszawie, gdzie stworzyliśmy małą historię rodzenia się związku. Robiliśmy zdjęcia na dworcu ( młodzi długo jeżdzili do siebie pociągami), w mieszkaniu, w knajpce gdzie sie spotykali, nad wisła gdzie chodzili na spacery, na koniec w salonie sukien ślubnych gdzie młoda kupowała suknie i u jubilera, gdzie wspólnie kupowali pierscionek. Staram się, aby sesja byłą mocno związana z narzeczeństwem. I oczywiście, jestem jak nabardziej za taką sesją, jak już zostało to napisane, jest czas na poznanie się, sprawdzenie czy jest dobra chemia do zdjęć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krzysztofmatysiak
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 60
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro 26 Sty 2011, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Seba, to ile Ty kasujesz za taką sesję? To przecież co najmniej pół dnia zdjęć + obróbka. Chyba nie 300pln?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
papryka2
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2010
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 26 Sty 2011, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje podejście do tematu jest takie ,że staram się zawsze robić zdjęcia parze młodej za darmo pod warunkiem że zamówią reportaż. Można wtedy sprawdzić mnie uśmiech i mój styl fotografii.
Co prawda zabawy trochę jest ale to pikuś w porównaniu z całym reportażem weselnym uśmiech No a po takiej sesji to udany plener ślubny gwarantowany zero stresu itp. uśmiech Wiec z całego serca polecam robić takie sesję. Bo później macie fajną pamiątkę część waszej wspólnej historii zapisanej na zdjęcia a nie tylko zdjęcia ze ślubu uśmiech tu macie linka do dosyć nie standardowej sesji narzeczeńskiej którą ostatnio zrobiłem uśmiech

sesja narzeczeńska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ZIMFOTO
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 25
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro 26 Sty 2011, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sesje narzecieńskie robię w ramiach promocji dla par zamawiających u mnie usługi ślubne.
Ale nie do każdego pakietu ślubnego takie sesji są darmowe.
Czasami robie sesje poślubne .

Sesje narzecieńskie i poślubne są Fajnie i polecam robić takie sesji bo ludzi się zmieniają i fajnie popatrzyć na takie zdjęcia. Niby rok a różnica bywa kolosalna .

Krzysztofmatysiak zgadzam się że taka sesja powinna kosztować najmniej 500zł , chyba że to kilka ujęć to 200zł , bo kamera robi swoje- pracuje, ja też wykorzystuje swój czas na sesje i opracowanie komputerowe - ale trawiają mi się fajne pary więc grzech odmówić i nie zrobić w promocji.

Tak samo chrzciny i sesje dziecięce też powinny być droższe ale niestety nikt tego nie docenia i na rynku fotograficznym ceny na te usługi są bardzo śmieszne. I każdy prosi jak najtaniej . A ja uważam że takie sesje są bardzo wyjątkowę i nie powracalne i nie powinny kosztować co łaska 200-300zł tylko więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sebastianfrost
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 34
Skąd: Gostyń/Poznań/Włocławek

PostWysłany: Czw 27 Sty 2011, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie cena za sesje narzeczenska to +- 500 zl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magnoliafoto
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 126
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 8 Lut 2011, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla sesji narzeczeńskiej 3 razy TAK Very Happy To, że narzeczeni mogą sprawdzić, jak się z nami pracuje to jasne, ale i my możemy bliżej poznać przyszłych klientów. Opowiadają co lubią, które fotki najbardziej przypadły im do gustu, rozmawiamy o wszystkim, nie koniecznie o fotografii, tworzy się chemia...a później reportaż ślubny jest czystą przyjemnością Smile
Co do kosztów, to u nas taka sesja jest w prezencie, w końcu i tak spotykamy się na weselu. Wink
_________________
Fotografia ślubna...
www.magnoliafoto.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Wto 8 Lut 2011, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magnoliafoto, czy sesja plenerowa poślubna także jest w prezencie przy zamówieniu pełnego reportażu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magnoliafoto
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 126
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 9 Lut 2011, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mch... nad tym się nie zastanawiałam....
Sesja poślubna....pomyślimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 3 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group