Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

suknia "princessa"
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosiagosia
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 5

PostWysłany: Wto 11 Maj 2010, 21:04    Temat postu: suknia "princessa" Odpowiedz z cytatem

Cześćuśmiech Jestem na etapie szybkiego wybierania sukni. Do tej pory byłam przekonana do sukni w litere A. Dziś przymierzyłam księżniczke i nie moglam się rozstac, mimo, że nadal nie jestem do niej przekonana, ale jak zalozylam ta suknie to czulam sie po prostu bosko! Problem w tym, że sie nei zapinala i nie moglam zobaczyc calego efektu. Przymierzylam literke A zapielam sie i wygladalam super. Najlepiej patrzac po zdjeciach.
Ksiezniczke ogladalo ze mna 2 osoby. Tez sie podobalo, w tej sukni robie takie wrazenie jakie powinnam i tak jakby rodzicie chcieli, zebym wygladala:).
Ogolnie ja sie czuje w niej duza, ale widze po zdjeciach na necie, ze wygladam jak kazda dziewczyna w tej sukience. Pytanie moje jest o funkcjonalnosc , bo jestem bardzo imprezowa i prawdopodbnie krzeslo to bedzie namniej odiwedzane miejsce na moim weselu czy w takiej sukience dobrze się chodzi, tanczy, czy jest goraco?
Ja nie jestem do konca do niej przekonana, mimo, ze w salonie byla cudna, ale ciezko mi ocenic jej ciezkosc, wygode jezeli jej nie moglam zapiac.
Bardzo prosze o pomoc bo suknie musze wybrac w ciagu kilku dni:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Sro 12 Maj 2010, 7:23    Temat postu: Re: suknia "princessa" Odpowiedz z cytatem

ja mam ppppppppp.

Ostatnio zmieniony przez ania123 dnia Pią 22 Paź 2010, 21:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Sro 12 Maj 2010, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gosiagosia a masz jakieś fotki?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosiagosia
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 5

PostWysłany: Sro 12 Maj 2010, 7:45    Temat postu: suknia Odpowiedz z cytatem

dzięki za odpowiedzi uśmiech .
Problem w tym, że ja tej sukni nie mam dobrej do przymierzenia i tak w ciemno ciężko mi się zdecydować. Siąść nie da rady bo rozmiar jest taki, ze suwaka nawet na troche nie da się zasunac, wiec jest tak jak w worku.

http://www.lisaferrera.olsztyn.pl/public/imagedes/gown_928ba5936c16ad5daa51beefc29750e7.jpg

Czy ktoś kto już miał wesele jest w 100% zadowolony z niej?? Ja nie jestem zbytnio chuda i zawsze narzekam, ze za grubo,dlatego chcialabym wygladac szczuplo w sukience. Jak ten gorset się ściśnie to talia wygląda nieziemsko, ale na zdjęciach już różnie raz grubo, raz chudo (oczywiscie niezapieta) .
Bardzo ładnie wyglądam też w tych literach A ale jak porównuje później taką i princesse to jak książę i żebrak uśmiech .
Panie w salonie doradzały mi princesse, ze to w koncu jest 1 dzień w życiu i warto tak wyglądać. Czytalam też, że w niektórych sukienkach jest gorąco, czy w takiej się nie "ugotuje". Wesele na jesieni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Sro 12 Maj 2010, 8:06    Temat postu: Re: suknia Odpowiedz z cytatem

Very Happy

Ostatnio zmieniony przez ania123 dnia Sro 12 Maj 2010, 8:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Sro 12 Maj 2010, 8:11    Temat postu: Re: suknia Odpowiedz z cytatem

[quote="ania123"]z tego co pamiętam to martusia87 ma taką sukienke nawet ten sam model więc jak się pojawi,to na pewno ci pomoże.ale wydaje mi się,że nie kupiłaby jej gdyby była niewygodna.ja też mam suknie księżniczke na dużżżym kole i jest mi wygodnie Very Happy
ja zawsze powtarzam,że to jest nasz jedyny dzien w życiu i trzeba wyglądac tak jak się nam wymarzyło.ja osobiści zmieniałąm sukienke 3 razy i ten trzeci raz był strzałem w 10 Very Happy .gdy ją ubrałam to poczułam poprostu,ż eto jest to Very Happy jeśli ty też się tak czujesz to nie masz co się zastanawiać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosiagosia
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 5

PostWysłany: Sro 12 Maj 2010, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się najlepiej poczułam w sukience, która się po prostu na mnie zapięłauśmiech.
Zakładam te literki A to czuje się pięknie, a jak księżniczke to jak z bajki.
Tylko, że jak pozniej bede w niej grubo wygladac, to w zyciu w niej nie wyjde:D.
Moze znacie jakies salony gdzie mozna przymierzyc rozmiar 40 takiej sukni (Kraków, Wawa) Myślę, że jakbym przymierzyla jakakolwiek ksiezniczke i się zapiela to bym wiedziala jak sie w niej czuje. I czy to jest ta właściwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Sro 12 Maj 2010, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w tym to ja ci niestety nie pomogę Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 12 Maj 2010, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gosiagosia - ja tu rozmyslalam nad Twoimi gabarytami, myslalam ze 46-48 a tu 40-tka? Dziewczyno! Jestes normalnej budowy (chyba ze masz 130cm w kapeluszu język )! w rozmiarze 40 to ja kupilam swoją ksiezniczkowatą suknie i jestem zachwycona. Nie pogrubia bo jest dopasowana w talii i na biodrze. w biuscie tez mocno trzyma.. Jeszcze mi sprasowuje brzuszek jakb ym go w ogole nie miala wiec ja polecam takie fasony.
A niestety salony maja suknie w rozmiarach 36/38..
Moja mysl jest taka - poszukaj jakiejs sukni takiego fasonu ale sznurowanej na plecach. Panie cie troche zwiaza i zobaczysz sie mniej wiecej choc to i tak nie to samo bo w biuscie za mala suknia uklada sie zupelnei inaczej niz dopasowana rozmiarem. Ale jesli bedzie Ci sie podobac ogolny efekt - to bierz! ma to byc spelnienie Twoich marzen uśmiech
Gdyby cos bylo nie tak to nie zakochalabys sie do szalenstwa tylko szukala dalej..

Mozna tez znalezc bogato zdobioną suknie cieta w litere A, lub poprosic wieksza, bardziej rozlozysta halke pod nią - wtedy talkze jest inny efekt koncowy.
Ta ktora pokazalas jest sama w sobie piekna:) Mysle ze jest dobrym wyborem uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agadka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 96

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez sie zastanawiam i tylko podobaja mi sie w A ale w zasadzie zadnej nie mierzylam
i podobaja mi sie tylko bez ramionczek a troche sie tego obawiam bo mam figure dlugo-niesukienkowa
w sensie:
jestem mala 160cm
wieksza u gory plecy i biust
i mala w pupie i nogach
rozmiar uk u gory 10-12 na dole 10 ale to normalnych ubran sukni pewnie normalne 12

mysle ze wydluzona gora dlub druzszy gorset bedzie ok co myslicie?? czy ktoras ma podobnie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group