Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wrocław - gdzie kupić obrączki?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalvin
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 5

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 15:48    Temat postu: Wrocław - gdzie kupić obrączki? Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie, gdzie można kupić fajne proste, grube(6mm) obrączki we wrocławiu? omijając apart i kruka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja swoje zamawiałam przez internet..ale moja koleżanka robiła obrączki na zamówienie w strzelinie...za nieduże pieniądze.. i są zadowoleni uśmiech
we wrocławiu chyba jednak większość po galeriach kupuje..
ale fajny jubliler jest też w Oleśnicy - Bogold ceny też ok
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Wto 18 Maj 2010, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dużych miastach królują galerie i tamtejsze sieciowe sklepy jubilerskie. Mozesz zamowic przez internet,to bardzo wygodna i o wiele tańsza opcja niż kupno w sklepie stacjonarnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek1
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 4

PostWysłany: Pon 25 Paź 2010, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Jubiler Geselle na Kołłątaja - duży wybór i super ceny:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Pon 25 Paź 2010, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszalem o tym jubilerze,ale sam nigdy nie korzystałem z jego uslug. jeszcze raz namawiam na odwiedziny sklepów jubilerskich w internecie,moze spodobaja Ci sie obrączki ode mnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kate84
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1

PostWysłany: Wto 26 Paź 2010, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajoma kupowała gdzieś koło rynku, ale nie pamiętam dokładnie. Ja wybrałam z YES, kupione w salonie w Magnolii (na stronie yes.pl - sklep jubilerski można zobaczyć wzory obrączek). Mam z dwukolorowego złota z dodatkiem cyrkonii. Takie mi najbardziej pasowały pod pierscionek zareczynow. Jeśli chodzi o Oleśnice to to moj kuzyn kupował w Bogold, z tym, że ogólnie jakieś w miare najprostsze. Nie pamietam ile dokładnie kosztowały obraczki, bo to było dwa lata temu, ale wiem, że zapłacił naprawdę bardzo tanio w porównaniu z tym, co oglądał we Wrocku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Czw 28 Paź 2010, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kate to pewnie w tym samym..bo tylko jeden tam jest oczko

Bogold polecam i mają tam świetnego złotnika ...odnowił i wyczyścił mi pierścionek rewelacyjnie uśmiech szkoda,że goodnight nie jest z tych okolic bo bym miała jej kogo polecić
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sklep-Jubilerski
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 155

PostWysłany: Pią 12 Lis 2010, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również polecam szukać wśród sklepów internetowych,gdzie masz w zasadzie największy wybór,a ceny również często są okazyjne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sob 13 Lis 2010, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep-Jubilerski napisał:
Ja również polecam szukać wśród sklepów internetowych,gdzie masz w zasadzie największy wybór,a ceny również często są okazyjne uśmiech



ja kupowałam przez internet uśmiech jak doszły to zaczęłam ryczeć i wróciłam kuriera,żeby im odesłał... ale na drugi dzień dostałam poprawione.. uśmiech czasem jest tak,że coś nie do końca uda się szczegółowo ustalić przez internet jeśli chodzi np.o barwę białego złota-jak w moim przypadku. ale dobra współpraca jest w stanie naprawić to
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oliwier
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 4

PostWysłany: Sob 20 Lis 2010, 14:08    Temat postu: OBRĄCZKI WE WROCŁAWIU Odpowiedz z cytatem

WITAM
MY ZAMÓWILIŚMY U JUBILERA NA CZARNIECKIEGO SALON OBRĄCZEK, MA TYLKO OBRĄCZKI CHYBA NAJWIĘCEJ WE WROCŁAWIU CENY TEŻ SUPER I MOŻNA KOMBINOWAĆ Z SZEROKOŚCIĄ ORAZ KOLOREM ZŁOTA . ODBIERAMY ZA 5 DNI.
POZDRAWIAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group