Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wrocław - gdzie kupić obrączki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angel
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 28
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 21 Mar 2011, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

być może przetapiają, ale nie wiem tego na pewno, bo tą opcją się nie interesowałam, ważne jest że sama możesz zaprojektować co chcesz a oni to zrobią
tak było w naszym przypadku - moja obraczka jest projektowana przeze mnie
_________________
Angel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Nie 24 Kwi 2011, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszym sklepie również istnieje taka opcja,więc zapraszam wszystkich chętnych do omówienia szczegółów uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek1
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 4

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2011, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Geselle za drogo?pytajnik? Proszę Cię - ceny mają bardzo korzystne. Ale pomijając tą kwestię liczy się chyba jeszcze wiele innych - wykonanie obrączek (nasze są prześliczne), kwestia późniejszych ewentualnych korekt czy odświeżania.
My już nosimy nasze obrączki i wszytsko jest ok - mamy obrączki z dwyukolorowego złota i mój mąż już (niestety) musiał pomniejszyć swoją obrączkę (fakt że się odchudzałwesoły poszlismy do salonu i nie było problemu - pomniejszoną obrączke odebralismy jeszcze tego samego dnia uśmiech
Obsługa na 6wykrzyknikwykrzyknik wiec my z czystym sumieniem polecamy!wykrzyknik
Jesli chodzi o Lyko to nasi znajomi maja od nich obraczki i nam przy zakupie naszych odradzali ten salon
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sklep-Jubilerski
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 155

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2011, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tej pory nie miałem styczności zarówno z jednym jak i z drugim sklepem jubilerskim,więc nie mogę się wypowiedzieć. Dodam tylko,że te z dwukolorowego złota prezentują się bardzo oryginalnie,są dostępne także u nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaS
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 7
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 25 Lut 2013, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam sklep jubilerski Geselle- naprawdę duży wybór i wszystko można przymierzyć a przy tym pani, która nas obsługiwała bardzo miła i cierpliwa- a długo się nie mogłam zdecydować i nieźle namarudziłam:). Cena w normie i grawer w cenie bez względu na ilość znaków, byle się zmieściło na obrączce:)
_________________
ślub 8 czerwca 2013
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pierwsza
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 3

PostWysłany: Wto 21 Sty 2014, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AnnaS a jakie obrączki ostatecznie wybraliście? uśmiech Jak się noszą? uśmiech Pokaż zdjęcie proszę uśmiech My też będziemy musieli się wybrać do Wrocławia, więc pewnie zahaczymy o ten sklep jubilerski uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wladcypierscieni
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 21

PostWysłany: Wto 28 Sty 2014, 0:52    Temat postu: OBRĄCZKI Odpowiedz z cytatem

JAK OBRĄCZKI TO TYLKO POLSCY PRODUCENCI.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 28 Sty 2014, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyłącz tego Capsa
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Staviori_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 46

PostWysłany: Czw 20 Lut 2014, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wiele zależy od tego jaki budżet chcemy przeznaczyć na ten cel oraz z czego maja być wykonane obrączki,to ma kluczowe znaczenie podczas wyboru. Nie tylko Polscy "producenci" wchodzą tutaj w grę,nie warto się ograniczać i trzeba poszerzać horyzonty pod względem biżuterii,jubilerstwa.
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, diamenty, pierścionki zaręczynowe, obrączki, złoto, srebro, perły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 27 Lis 2014, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny jeżeli szukacie obrączek czy też generalnie jubilera z Wrocławia,to również jesteśmy do dyspozycji,oczywiście w razie pytań i wątpliwości zawsze służymy radą i pomocą na forum:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group