Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sukienki wieczorowe/koktajlowe, czyli co na zabawę weselną?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 17:11    Temat postu: Sukienki wieczorowe/koktajlowe, czyli co na zabawę weselną? Odpowiedz z cytatem

W sierpniu wesele koleżanki i we wrześniu wesele drugiej siostry A. ..
skąd mam wziąć dwie kreacje?

na allegro prawie nic nie ma .. a jak jest to drogo, a mnie nie stać na kupienie czegoś za co zapłacę ponad stówkę i założę tylko raz ..
na targu byłam - jedna sukienka byłaby ok, 60zł, ale strasznie podobna do tej, w której byłam rok temu u pierwszej siostry na weselu ! /dla tych, co znają Katowice - wyprzedaż sukienek w Ślązaku - bagatela 200zł! /
przeszukałam wszelkiego rodzaju Orsay'e i tym podobne : nic smutny
Bonprix nie przewiduje moich rozmiarów (cokolwiek tam kupiłam było za duże).

Jedną sukienkę pożyczyłam od pierwszej siostry, trochę źle leży, muszę pokombinować z ramiączkami, ale założę chyba do koleżanki.
Wciąż nie mam drugiej -

polećcie mi coś dziewczyny, jakieś sklepy, może znacie strony z sukienkami wieczorowymi, bo ja już nie mam pomysłu ..
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A supermarket allegro? uśmiech

łojć - potem doczytałam, że tam już szukałaś..... ups


Ostatnio zmieniony przez ewqa04 dnia Sro 28 Lip 2010, 18:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mapia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 504

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mademoiselle, ja w zeszłym roku byłam na 6 weselach wiec parę sukienek sobie kupiłam:)

ile cm masz w tali? albo ile wzrost? możne Ci cos pożyczę uśmiech?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to może krawcowa??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa - krawcowa obstawiam weźmie więcej niż będzie w sklepie + materiał .. Shocked

mapia
- jutro znajdę metr krawiecki i napiszę język
ogólnie mam 38 rozmiar
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

14 sierpnia mam wesele, i tak samo jak ty nie wiedziałam co założyć. All nic sensownego nie oferuje, targi i sklepiki mają wszystko na jedno kopyto i drogo. Więc postanowiłam upolować coś w ciucholandach. Mam u siebie w mieście parę takich ekskluzywnych, więc przy każdej dostawie zaglądam tam i szukam. Za parę złotych można naprawdę upolować fajne okazy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakbyś miała chęc na przymiarke dojechac jakies 30km to mogę polecic naprawde dobrą i niedrogą krawcową. Za moją suknie ślubną (z welonem) i sukienkę dla mamy wzięłam 750zł.

Moja sukienka jest prosta lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja Wam powiem, że zaintrygowały mnie te ciuchlandy język
pewnie w nie każdym jest coś fajnego, ale mogę się rozejrzeć ..
nigdy tam nie kupowałam! mam dwa dokładnie pod nosem, więc może się skuszę, żeby zajrzeć Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko to musi być naprawdę dobry ciucholand, a nie jakieś grzebajce, albo ciuchy za 3zł. Im droższy tym fajniejsze ciuchy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 16:40    Temat postu: Re: Sukienki wieczorowe/koktajlowe, czyli co na zabawę wesel Odpowiedz z cytatem

mademoiselle napisał:
W sierpniu wesele koleżanki i we wrześniu wesele drugiej siostry A. ..
skąd mam wziąć dwie kreacje?

po co dwie?? ja w tamtym roku miałam 2 wesela do obskoczenia. w kwietniu i w maju. poszłam w tej samej kiecce i nic złego się nie stało. co prawda od tej pory w tej kiecce nigdzie nie wyszłam, w tym roku kupiłam 2 nowe... teraz w sumie mam 2 typowo koktajlowe sukienki. czarną z fikuśnymi falbankami (z tamtego roku), której chyba Wam tu nawet w całości nie wkleiłam, nadrobię to jak bd miała neta w domu Wink brzoskwiniową prostą, którą kupiłam na chrzciny córeczki szwagra ostatnio. i mój ostatni nabytek, z którego nie wiem, czy jestem do końca zadowolona: różowa kiecka na ramiączkach z jakimś dziwnym kwiatuszkiem małym, który mi na nerwy działa i chyba jak wrócę do domu to go odpruję Rolling Eyes

w ślazaku byłam ostatnio też za kiecką i też mnie te ceny poraziły Rolling Eyes za podobną kieckę, która tam była za 200zł, ja dałam z zabrzu w platanie 120zł. ale na tą czarną wydałam rok temu troszkę ponad 200zł i to chyba najdroższy ciuch jaki mam w szafie, o ile się nie mylę. do tej pory nie wiem, co mi odbiło.

zajrzyj do pretty girl, jak będzie w zabrzu, ogólnie do platana. podjedź do gliwic, do ghch, może Ci coś wpadnie w oko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group