Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Schubert- tak czy nie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 21 Maj 2010, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojj powiem Wam dziewczyny powiem Wam, że od wczoraj nie wiem gdzie ten czas ucieka..strasznie się stresuje czy zdarzymy z wszystkim jak bede po to sie odezwe:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 21 Maj 2010, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daria zdążycie, będzie cudownie uśmiech

Czekamy na relacje oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 21 Maj 2010, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak mi nerwy nie wysiada do jutra to bedzie dobrze! wyobrazcie sobie ze 2 dni temu zadzwonila mi ciocia ze ona z mezem i 2 synow nie przyjada i udalo mi sie w ostatnim momencie odwolac te 4 osoby na sali i noclegach. Po czym dzis inna ciotka napisala mi TWIERDZACO (!) ze ona zabiera ze soba na wesle jednego z tych moich kuzynow bo ma obiecane bo chcial a jak to beda dodatkowe koszta to ona zaplaci! spotkaliscie sie kiedys z takim czyms?pytajnikwykrzyknik! bo nie wytrzymam! wiec ja jej ze odwolali swoja obecnosc wiec juz jest lista zamknieta i koniec nie ma juz dla nikogo wiecej miejsca! to zadzwonila do mnie ze ona jest 2 razy starsza ode mnie i wiecej takich imprez przezyla i mam jej nie mowic ze nie da sie jednego dziecka do stolu jeszcze dolozyc bo to kwestia jednego telefonu a ja podchodze do tego prostolinijnie a swiat jest elastyczny!wykrzyknik! i jak jej powiedzialam ze w jaki oni sposob tez mnie potraktowali najpierw odwoluja teraz dzien przed slubem oni beda mi stwierdzac ze jeszcze ktos bedzie to mi powiedziala ze mam jej nie moralizowac1 no chyba zaraz mi nerwy puszcza naprawde chyba z 30min przplakalam przez ta moja rodzinke uwierzcie mi dziewczyny ze mam juz serdecznie dosc tego calego slubu i wesela!wykrzyknik! załamka
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 21 Maj 2010, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głowa do góry!wykrzyknik Trzymamy kciuki!wykrzyknikI nie martw się już niczym, teraz tylko luuuuz i świetna zabawa. To jest Wasz dzień i napewno będzie najpiękniejszy wykrzyknik!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 7:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daria głowa do góry wesoły)

to już dziś...więc pewnie wszystkie zmartwienia odeszły i tylko został mały stresik oczko

powodzenia dzisiaj. pięknej pogody za oknem i udanego ślubu i wesela uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam nadzieję, że wszystko się udało i że się świetnie bawicie:) Nie można sobie pozwolić na zepsucie takiego dnia!uśmiech
Trzymam kciuki!uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 10 Sie 2010, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powracając do tematu to zdecydowała się w końcu któraś na te obrączki w Schubercie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Wto 10 Sie 2010, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak nie uśmiech Wybraliśmy inny wzór - z Nugetta, ale będziemy je robić w Aliansie na Kalwaryjskiej w Krakowie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Sro 18 Sie 2010, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daria, nie warto sie czymś takim przejmować, bo nie ma tutaj Twojej winy czy braku wyrozumiałości, zachowanie cioci było po prostu bezczelne, trzeba nie mieć wstydu, żeby o coś takiego prosić i jeszcze uznawać, że takie coś należy jej się z góry. I życzę Ci dużo szczęścia, bo jeszcze nie miałam okazji życzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 19 Sie 2010, 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję! Teraz już się z tego śmiejemy i wiemy, że to tylko ona się skompromitowała i pół wesela się z niej śmiało- jak nie więcej ze względu na jej zachowanie w trakcie wesela. Zresztą prawie w ogóle nikt nie zwracał na nią uwagi hehe ale wiadomo, że przed weselem martwimy się jeszcze bardziej żeby wszystko się udało. Dziś wiem, że moje nerwy były zupełnie niepotrzebne. Mimo to bardzo mi miło, że mogę zawsze liczyć na ciepłe słowa z Waszej strony uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group