Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele na własnym podwórku.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nikola1991
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 3
Skąd: Wierq

PostWysłany: Wto 4 Maj 2010, 17:04    Temat postu: Wesele na własnym podwórku. Odpowiedz z cytatem

Mieszkam w małej miejscowości, mam gospodarstwo rolne i duże podwórko.
Myślę nad tym żeby zrobić wesele właśnie na własnym podwórku tak po wiejsku troche Very Happy Hm tak na świeżym powietrzu ustawić takie namioty z paroma ściankami pod betonowym płotem czyli będzie ochrona przed ewentualnym deszczem czy wiatrem. Do tego wszystkiego drewniany parkiet, który można wypożyczyć i złożyć a zespół muzyczny pod dachem żeby sprzęt był bezpieczny np wyznaczyć miejsce w stodole choć ona bardziej służy za przejazd na teraz za budynkiem. Ściany to można pomalować a cały teren na podwórku który nie jest atrakcyjny zastawić lub ozdobić przez ustawienie drzewek - brzózek. Mam własną działkę gdzie one rosną więc na potrzeby wesela można trochę wyciąć i wkopać w odpowiednie miejsca na podwórku oczko Będzie bardziej zielono oczko hm jedzeniem to raczej zająłby się katering. Do tego wszystkiego wiadomo potrzeba wiele innych rzeczy.
a co wy o tym myślicie? co byście doradzili??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Wto 4 Maj 2010, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się zastanawiałam nad taką opcją. Ale jak przekalkulowałam wszystko co trzeba kupić/wypożyczyć/zrobić, to zwątpiłam. Więc tak jak mówiłaś- parkiet, namioty, zabezpieczenia przed deszczem. Krzesła i stoły. Obrusy, serwetki, dekoracje (kwiaty, świeczniki i różne takie). No i ogromny wkład pracy własnej, stres organizacyjny, a później sprzątanie... Ja się poddałam, jeśli czujecie się na siłach, to czemu nie?uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nikola1991
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 3
Skąd: Wierq

PostWysłany: Wto 4 Maj 2010, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własnie mi chodzi o to żeby taniej było.... nie trzeba wynajmować sali i płacić gigantycznych kwot za osobę. takie coś jak stoły krzesła da się załatwić od najbliższej rodziny czy znajomych za free. Pomoc rodziny jest ogromna. Ale moim rodzicom chodzi o to że wolą zrobić skromnie i jak najtaniej bo wesela się nie zwracają a oni wolą zaoszczędzoną sumę dać Mi i potencjalnemu mężowi na lepszy start niż wydać to na wesele.
Mój wuja miał wesele na podwórku, zespół miał na balkonie i kuchnie bliziutko. stoły dla pary młodej i gości były cześć w przydomowym garażu a reszta w namiotach. Ogólnie jego wesele było najlepsze;) a dekoracje nie muszą być wyszukane. Coś skromnego na stoły, coś na miejsce gdzie zespół, ogólnie parkiet i podwórko ozdobić tym co się ma pod ręką tanio lub po znajomości załatwićuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wengi88
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 81
Skąd: Spytkowice k. Zatora

PostWysłany: Nie 16 Maj 2010, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z partnerem marzyliśmy o takim weselu!wykrzyknik Więc trzymam kciuki:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nikola1991
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 3
Skąd: Wierq

PostWysłany: Pon 17 Maj 2010, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj narazie to tylko plany a co do realizacji to za jakieś 2 latka raczej.
Więc jeszcze daleko ale chciałabym tak zrobićuśmiech
Choćbym władowała w realizacje więcej kasy czy też w remont czy malowanie budynków na podwórku rolniczym to i tak było by to na korzyść dla całego gospodarstwa i strat bym w tym nie widziała w porównaniu do tego co zapłaciło by się na sale itp...
Tylko co z sąsiadami zaprosić to nie chce a żeby się nie czepiali o hałas czy cośoczko
Ogólnie wszystko mam przed oczami:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Nie 10 Wrz 2017, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno jest pewne - organizując wesele na własnym podwórku sporo zaoszczędzimy chociażby na wynajmie sali. Niezbędny sprzęt przydatny przy organizacji tego typu przyjęć można nabyć na https://dukapolska.com/outdoor/serwowanie-potraw Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darolka22
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lip 2017
Posty: 7

PostWysłany: Wto 19 Wrz 2017, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci, że pomysł świetny, chociaż pewnie organizacyjne to trudne. Przyznaję, że chciałabym pójść na takie wesele, ale nie podjęłabym się ogarnięcia tego wszystkiego. My ostatnio byliśmy w małej miejscowości i wesele było w http://www.restauracja-routeone.pl Mają tam hotel, więc z noclegami też nie było problemu. Restauracja to po prostu łatwiejsza opcja. Trzymam kciuki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina838
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Wto 26 Wrz 2017, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się zawsze marzyło wesele w pałacu. Własne podwórka w mojej ocenie trochę za bardzo zwyczajne jest jak na taką wyjątkową okazję. No, a inna rzecz - jak ktoś napisał - zorganizowanie czegoś takiego pewnie byłoby bardzo trudne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rena33
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro 25 Kwi 2018, 12:10    Temat postu: Re: Wesele na własnym podwórku. Odpowiedz z cytatem

Nikola1991 napisał:
Mieszkam w małej miejscowości, mam gospodarstwo rolne i duże podwórko.
Myślę nad tym żeby zrobić wesele właśnie na własnym podwórku tak po wiejsku troche Very Happy Hm tak na świeżym powietrzu ustawić takie namioty z paroma ściankami pod betonowym płotem czyli będzie ochrona przed ewentualnym deszczem czy wiatrem. Do tego wszystkiego drewniany parkiet, który można wypożyczyć i złożyć a zespół muzyczny pod dachem żeby sprzęt był bezpieczny np wyznaczyć miejsce w stodole choć ona bardziej służy za przejazd na teraz za budynkiem. Ściany to można pomalować a cały teren na podwórku który nie jest atrakcyjny zastawić lub ozdobić przez ustawienie drzewek - brzózek. Mam własną działkę gdzie one rosną więc na potrzeby wesela można trochę wyciąć i wkopać w odpowiednie miejsca na podwórku oczko Będzie bardziej zielono oczko hm jedzeniem to raczej zająłby się katering. Do tego wszystkiego wiadomo potrzeba wiele innych rzeczy.
a co wy o tym myślicie? co byście doradzili??





Pomysł fajny ale przy wykonaniu trzeba się troszkę potrudzić.
_________________
http://best-way.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pon 30 Kwi 2018, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm skoro jest taka opcja to czemu nie, chociaż ja sobie tak nie wyobrażam. Ja długo szukałam odpowiedniej sali i mam zaklepaną tą http://www.atenawesela.pl/ uśmiech mi zależało żeby była ładna i z miejscem sporym do tanczenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group