Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Internetowe znajomości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 8 Maj 2014, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe to tak jak mojego Ł siostra się poznała na tym samym portalu ze swoim mężem co my się poznaliśmy uśmiech jak się jest ostrożnym to myślę że nie ma się czego bać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angela27.06.2015
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 271
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Pon 12 Maj 2014, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że trzeba być ostrożnym. Tak naprawdę nie wiemy, kto siedzi po drugiej stronie komputera...
Jeśli widać, że druga strona chcę ze świata wirtualnego przejść do świata codziennego i widać, po zachowaniu, że jest w porządku to nie ma co zwlekać. Lepiej się spotkać i porozmawiać. Wtedy już wiemy jaki mniej więcej jest ten człowiek i czy chcemy dalej się z nim spotykać...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KonradAlfa
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 11

PostWysłany: Sro 3 Wrz 2014, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardiej takie znajomości są możliwe ale bardziej wartościowe są najomości w realu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 3 Wrz 2014, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby czemu..?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Czw 2 Paź 2014, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a u nas hardkor - poznaliśmy się na forum dla niedoszłych samobójców, gdzie jestem obecnie moderatorką...

długo dzieliło nas 700km - ja z lubuskiego, on-podkarpackiego...

wiele razem przeszliśmy, choroba próbowała nas rozdzielic na zawsze, ale przetrwaliśmy te ciężkie chwile... myślę, że to tylko umocniło nasz związek... i jak strzał w dziesiątkę celne są tu słowa z "ballady o św. Maksymilianie" ojca Palecznego - MIŁOŚCI POTĘŻNA SIŁA MOCNIEJSZA JEST NIŻ ŚMIERC...

w maju 2012 roku zamieszkaliśmy razem w Zielonej Górze, przyszłam tu zaraz jak padła decyzja o ślubie, czyli w rocznicę zaręczyn... my mamy dwudniową, 25 i 26 sierpnia, pierwszego dnia się oświadczył, drugiego pojawił się pierścionek...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Pią 10 Paź 2014, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My co prawda widzieliśmy się raz a później przez pół roku utrzymywaliśmy kontakt internetowy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miranda85
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 6

PostWysłany: Pon 27 Paź 2014, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tez poznaliśmy się przez internet chociaż sytuacja wydała się dość zabawna...kiedyś wpadłam na szalony pomysł by skontrolować brata czy ma konto na sympatii bo zawsze śmiał się z internetowych znajomości a jego kolega kiedyś wygadał się że pisali z dziewczynami ze znanego portalu. Przeszukując zdjęcia przypadkowo natrafiłam na profil chłopaka którego twarz wydała mi się znajoma. Przejrzałam jego zdjęcia i napisałam w komentarzu że jest bardzo przystojny. On się oczywiście odezwał i okazało się... że chodziliśmy do tej samej szkoły średniej ( tylko on był rok młodszy ode mnie') i mieliśmy wspólnie zajęcia z niemieckiego:) Choć w szkole znaliśmy się tylko z widzenia, szybko znaleźliśmy wspólny język i jeszcze tego samego dnia chyba 4 godziny przegadaliśmy przez telefon i tak było do końca tygodnia a w sobotę w końcu umówiliśmy się na spotkanie. Serce biło mi jak oszalałe, na dodatek jak na złość musiałam zostać dłużej w pracy i zrobiło się na tyle późno że musiałam nawet makijaż robić stojąc na światłach w aucie. W końcu podjechałam w umówione miejsce zatrzymałam się na parkingu i patrze jest...gada przez telefon więc stoję przy swoim aucie i śmieję się a on mnie nie widział. Po chyba 5min w końcu wysłałam mu smsa z emotikonem uśmieszku. Patrze, kończy rozmowę, dzwoni do mnie i pyta gdzie jesteś? Za długo będziesz i wtedy śmieję się wychodzę do niego z tym telefonem i mówię jestem tu i czekam nie chciałam ci przeszkadzać w rozmowie uśmiech Jest zabawnie od pierwszych minut tego spotkania, wsiadamy do auta, jedziemy do kawiarni rozmowa w czasie drogi nie ma końca..kawka, lody, jest strasznie fajnie...potem spacerek i wpadamy na pomysł że odwiedzimy pobliski zamek niestety zamknięty jedziemy na kolejny też zamknięty uśmiech No to kolejny pomysł zalew pod Krakowem tutaj na rozmowach mijają kolejne godziny...jest późny wieczór i kolejny pomysł, jedziemy na punkt widokowy przy lotnisku w Balicach patrzeć jak nocą lądują samoloty..niestety 2 godziny czekania i tylko jeden samolot który startuje i to jeszcze w drugą stronę za to my w znakomitych humorach. Siedzimy w radiu leci kawałek "Inpossible" oboje jak się okazuje to uwielbiamy i nagle to jego spojrzenie na mnie...do dziś pamiętam to dokładnie...i ten pierwszy pocałunek...było bajecznie. Pojechaliśmy na kolejny zalew było po północy, ciepła czerwcowa noc...siedzieliśmy przytuleni rozmawiając nawet nie wiem kiedy zrobiło się jasno i trzeba było wracać...od pierwszego spotkania zostaliśmy parą dziś to już prawie 2 lata od tego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agniesia1988
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sty 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon 19 Sty 2015, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miranda85 napisał:
że musiałam nawet makijaż robić stojąc na światłach w aucie.


Historia bardzo fajna, ale nie baw się w jeźdźca apokalipsy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adaś Stówa
Gość





PostWysłany: Pon 26 Sty 2015, 23:47    Temat postu: rzecz charakteru Odpowiedz z cytatem

Nie każdy się nadaje na takie znajomości. Są osoby, które nie mają tyle śmiałości i mówię wam ( tym niesmiałym) od razu - darujcie sobie jakiekolwiek znajomości internetowe

lol
Powrót do góry
kinia8
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw 18 Cze 2015, 14:06    Temat postu: zareczyny Odpowiedz z cytatem

są osoby co tak się poznają :)jednak trzeba bardzo uważąć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 15 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group