Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Internetowe znajomości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Staviori_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 46

PostWysłany: Czw 20 Lut 2014, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama mam wiele doświadczeń jeżeli chodzi o internetowe znajomości,jedne trwają do dzisiaj a inne szybko się skończyły. Uważam,że jest to dobry sposób nawiązywania przyjaźni,a w wielu przypadkach także znalezienie miłości. Czytając wiele wątków na forum można odnieść wrażenie,że właśnie dzięki różnym portalom randkowym mamy teraz szczęśliwe małżenstwa. Oby tak dalej.
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, diamenty, pierścionki zaręczynowe, obrączki, złoto, srebro, perły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magma84
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 11

PostWysłany: Sob 1 Mar 2014, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My poznalismy sie przez internet (szukalam kogos do konwersacji, bo uczylam sie norweskiego). W tym miesiacu mina 2 lata od naszej pierwszej rozmowy (jak ten czas leci!wykrzyknikwykrzyknik).
Pierwsze spotkanie po dwoch miesiacach - cudowny weekend majowy (dzielila nas duuuuuuuuza odleglosc, wiec wypad na tzw kawke odpadal)
Od pazdziernika oficjalnie zostalismy para (choc ja sie tak czulam juz od naszego pierwszego spotkania uśmiech )

Mieszkamy razem od ponad roku i kazdego dnia jestem baaaardzo wdzieczna za wynalazek zwany internetem! Pomyslec, ze moglibysmy sie nigdy nie spotkac...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Staviori_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 46

PostWysłany: Pią 7 Mar 2014, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie nie pozostaje nic innego jak tylko pogratulować. Waśnie o tym pisałam powyżej,gdyby nie internet to wiele par nigdy w życiu by się nie poznało i nie stworzyłoby szczęśliwych związkówuśmiech
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, diamenty, pierścionki zaręczynowe, obrączki, złoto, srebro, perły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyJ89
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Kwi 2014
Posty: 17
Skąd: UK

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2014, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poznalismy sie na portalu randkowym.



Od poczatku bylismy znajomymi potem przyjaciolmi, po czasie przerodzilo sie to w zwiazek:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Czw 1 Maj 2014, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poznaliśmy się też w necie; wypad na kawkę odpadał bo dzieliło nas ponad 700km... a dziś mieszkamy razem i odliczamy do ślubu kotek
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kata89
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 3

PostWysłany: Czw 8 Maj 2014, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, ja osobiście odradzam takie miłości. Osoby kłamią i dużo gry poker face. Wyolbrzymiają, ubarwiają. Nie warto:)
_________________
Myjnia samochodowa http://myjnia-express.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 8 Maj 2014, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poznałam taką osobę i mieszkamy już ze sobą 3 lata a za 3 miesiące ślub bierzemy. I nikt nie kłamał
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 8 Maj 2014, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma opinię podług własnych doświadczeń. uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalkap
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 96

PostWysłany: Czw 8 Maj 2014, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nio ja ze swoim lubym też zaczęliśmy na internecie, choć ja bardzo byłam sceptycznie nastawiona i robiłam wszystko żeby się odczepił, bo jak to tak przez internet, ale z czasem widać chyba to było przeznaczenie, a za niedługo ślub:) i jestem szczęśliwa:D i też nie kłamał, był szczery, aż za szczery hehe oczko
_________________




Aniołek smutny październik 2014... Kocham i nie zapomnę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
april06
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 959
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 8 Maj 2014, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cóż ja z moim obecnie mężem poznaliśmy się na portalu randkowym. to On mnie zaczepił, pisał do mnie, ale że akurat spotykałam się z kimś innym (z tego samego portalu) to nie odpowiadałam w ogóle albo odpowiadałam na odczepnego. czekał na mnie uparcie hm chyba miesiąc albo coś ponad, aż odpisałam (ten poprzedni to była porażka) oczko no i tak zostało już w tym roku 8 lat będzie uśmiech
a co ciekawe okazało się że brat cioteczny mojego męża ze swoją żoną poznali się na tym samym portalu co my uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 14 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group