Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Internetowe znajomości
Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 24 Kwi 2010, 22:17    Temat postu: Internetowe znajomości Odpowiedz z cytatem

Kochane, żeby nie zaśmiecać wątku o pierwszym spotkaniu opowieściami o spotkaniach internetowych, pozwoliłam sobie założyć nowy temat.

Ponawiam pytanie do osób, które poznały się przez internet - jak to się zaczęło, na portalu randkowym, hobbistycznym, czacie, gg czy innym komunikatorze? Ile czasu minęło do pierwszego spotkania? Czemu akurat internet?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sob 24 Kwi 2010, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczoraj, kątem oka, oglądałam program na TVN Syle "Taka miłość się nie zdarza" (chyba tak ten program się nazywa?). I tam wypowiadała się polska Superniania z mężem i ich znajomi na temat ich związku. I własnie na temat tego, jak się poznali. A poznali przez Internet uśmiech

Ogółem mówiąc, świata poza sobą nie widzą. Dość szybko ze sobą zamieszkali, wzięli ślub.
A czemu Superniania korzystała z Internetu? Z tego co pamiętam szukała tam tego, czego nie miała w życiu osobistym w realu - życia jako takiego towarzyskiego, doskwierała jej samotność i chyba brak zrozumienia. Nie chciała popaść w depresję.

Ale po szczegóły trzeba sięgnąć do powtórki programu uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sob 24 Kwi 2010, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga koleżanko, jak juz pisalam poznaliśmy sie na Sympatii. Dlaczego ? Bo w realu nie mieliśmy szans sie spotkać uśmiech Był pierwszym facetem jakiego zaczepilam na portalu. Po 3 dniach usunęłam konto - nie było mi już więcej potrzebne uśmiech Przez miesiąc pisaliśmy sms-y, na GG, a potem w końcu sie spotkaliśmy uśmiech Po dwóch miesiącach mi sie oświadczył, za tydzień minie dokładnie rok od tamtego dnia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 24 Kwi 2010, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, internet zbliżył nie jedną parę, która nie miała szans poznać się w realnym, codziennym życiu. Sama z sentymentem wspominam książkę Wiśniewskiego "Samotność w sieci" i wierzę w taką światłowodową miłość uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sob 24 Kwi 2010, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytałam uśmiech
muszę przyznać, że sama książka wzbudziła we mnie mieszane uczucia... jakoś za dużo tam tego wszystkiego było uśmiech ale pomysł na powieść bardzo dobry i świadomość, że tyle par dzięki temu, że klika sobie tak jak ja teraz do Was, poznało się i są ze sobą, jest niesamowita uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 25 Kwi 2010, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tak, ksiazka i mnie wpadla w oko chociaz zawiodlo mnie zakonczenie.

My rowniez poznalismy sie przez internet. M jako informatyk "siedział" w tym juz od lat, ja dopiero co załozyłam stałe łącze w domu.. My zaczynalismy znajomosc na IRCu, pozniej przenieslismy sie na gg. Gdy poznalismy sie osobiscie to nawet niewiedzialam ze wowczas poznany Michał to jest moj internetowy Glaeken. Przyznał sie po kilku dniach oczko
I przez 4 miesiace od osobistego zapoznania nasza znajomosc trwała w wirtualnym świecie. I byla tylko znajomoscią, kolezenstwem. A pozniej spontaniczny wypad na sniezki.. i się zaczęło oczko
Ponoc zapach mojej blond burzy włosow miał z tym wiele wspolnego Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 25 Kwi 2010, 10:15    Temat postu: Re: Internetowe znajomości Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
jak to się zaczęło, na portalu randkowym, hobbistycznym, czacie, gg czy innym komunikatorze?

na buziaczkach Cool

straszna_dama napisał:
Ile czasu minęło do pierwszego spotkania?

hmm...4 dni?? Wink

straszna_dama napisał:
Czemu akurat internet?

czysty przypadek z mojej strony. miał szczeście, że go nie spławiłam, a taki miałam zamiar Twisted Evil jakby nie jego upór to pewnie nic by z tego nie wyszło.

Cytat:
Sama z sentymentem wspominam książkę Wiśniewskiego "Samotność w sieci" i wierzę w taką światłowodową miłość

nie przypadła mi do gustu. oczywiście, jest coś takiego "tak, tak, własnie tak się poznaliśmy!", ale nic więcej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Nie 25 Kwi 2010, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

internetowy Klub Miłośników Filmu, przy czym należeliśmy do niego oboje, ale zdarzyło nam się może ze dwa, trzy zdania zamienić podczas klubowej korespondencji na listserwerze. Potem odbył się zjazd i poszło piorunem - od pierwszego spotkania razem:)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliza
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 163
Skąd: 51°47'N 19°28'E

PostWysłany: Nie 25 Kwi 2010, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my tez poznaliśmy się przez neta uśmiech
na jakimś forum studenckim ja szukałąmc zegoś a On stweirdził że pomoże uśmiech
pomógł no i jakoś tak wyszło że zaczął pomagać na dłużej oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie 25 Kwi 2010, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech ja mojego S poznałam na czacie internetowym, może i brzmi to banalnie ale ze zwykłego niezobowiązującego spotkania, staliśmy się parą... a w przyszłym roku powiemy sobie TAK oczko lol
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 1 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group