Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Internetowe znajomości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2010, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja swojego męzczyzne poznałam przez gg:)uśmiech... nie było mnie na wykładach na uczelni, byłam chora.... ale w notatniku miałam numer gg do kolegi ze studiów ... postanowiłam napisać i poprosic o podrzucenie notatek.... niestety a w sumie na szczęscie pomyliłam numer gg i napisałam nie do tego faceta do którego zamierzałam........ potem pisałam z nieznajomym, pierwsze spotkanie. pierwsza randka tydzień później.... i od tej randki jesteśmy ze sobą rok i 7 miesięcy........
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kwiatuszek85
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 131
Skąd: Jaworzno

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2010, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też poznałam mojego narzeczonego przez internet..a wszystko zaczęło się bardzo niewinnie. Ja mieszkałam wówczas w Austrii i jedynym miejscem kontaktu ze znajomymi był messenger. Spędzałam wiele czasu korzystając z tego komunikatora aż pewnego dnia odezwał się do mnie jakiś nieznajomy. Nie mam zwyczaju rozmawiać z nieznajomymi przez internet więc szybko zamknęłam okienko dialogu ale on nie dawał za wygraną. W końcu napisał że rzuciła go dziewczyna i chciałby sobie z kimś porozmawiać. Faktycznie wydawał się być załamany a ja w tej sytuacji nie miałam serca zostawić go w potrzebie. Tak też zaczęliśmy rozmawiać..najpierw jeden dzień, potem drugi i tak dalej aż weszło nam to w nałóg. Potrafiliśmy także godzinami rozmawiać przez telefon i choć nie miałam pojęcia jak wygląda to z niecierpliwością czekałam każdego dnia aż się odezwie. Pierwszy raz spotkaliśmy się po ponad roku w Polsce i można powiedzieć że od razu rzuciliśmy się sobie w ramiona. On okazał się wymarzonym księciem z bajki a ja widocznie też mu się spodobałam skoro nie uciekł uśmiech

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2010, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać okazałaś się być jego księżniczką Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Nie 5 Wrz 2010, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze, dziewczyny, super te Wasze historie:) Chyba można by książkę dużo lepsza niż "Samotność w sieci" napisaćuśmiech
My również znaliśmy się w internecie, na czasie naszego miasta;D zaglądało tam hmmm baardzo mało osób, ale jakoś na siebie trafiliśmy:) Zaczęliśmy klikać, potem na gg się przenieśliśmy..potem smsy;) I jakoś się zaczęłouśmiech Chodziliśmy do jednej szkoły się okazało, ale nie znaliśmy sięuśmiech Widzieliśmy się ze 2 razy przypadkiem, ale w realu się nigdy nie poznaliśmy, nie rozmawialiśmy nawet, a wręcz uciekaliśmy:P Później (poznaliśmy się na początku maja, a to był już koniec czerwca) zorganizowana została wycieczka szkolna, On jechał i ja też z koleżanką. Oczywiście, tam się też nie znaliśmy wcale, aż przypadkiem popłynęliśmy razem kajakiem, bo pani nie puszczała dziewczynek samych:D Tam mnie tak pochlapał wodą, że aż mi krew z nosa leciała no i musiałam Mu się odpłacić później..oczko Goniłam Go, itp.mruga heh, gówniarstwo z nas byłoVery Happy Potem przyszłam z koleżanką do jego pokoju ( mieszkał z innym kolegą, który się mojej koleżance podobałuśmiech)no i tak siedzieliśmy, nawet leżeliśmy w jednym łóżku, On się nie odzywał w ogóle, a ja nawijałam już sama nie wiem o czym (heh, zawsze miałam gadane:P )oczywiście do niczego nie doszło, tylko tak pół nocy leżeliśmy obok i gadaliśmy, On raczej przytakiwał no i po wycieczce On miał imieniny, jakoś znów w smsach się zgadaliśmy i spotkaliśmy w parku..no i to chyba pierwsza randka byłaoczko potem minęły wakacje, następne wakacje...i tak chyba już 9 minęłymruga ale do dziś się śmiejemy, że się poznaliśmy w łóżku, haha:D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Nie 5 Wrz 2010, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urocza historia. uśmiech
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arek24
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 126

PostWysłany: Sro 8 Wrz 2010, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie jak kiedyś dzieciom powiecie, że się poznaliście w łóżku:)
_________________
Kasia i Arek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sob 11 Wrz 2010, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem właśnie, jak im to powiemy;)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Pon 13 Wrz 2010, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to może być problem, jak to przekazać dzieciom. Bardzo lubię czytać historie zakochanych, którzy poznali się w sieci, bo to udowadnia, że na czacie można poznać nie tylko oszustów, ale też miłość swojego życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sob 18 Wrz 2010, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwyższej na początku opowiemy im historię dopiero od momentu randki w parku;)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale przynajmniej nie będziemy zanudzac dzieci opowieściami, jak to tatuś poznał mamusie w szkole.......... uśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiech.......
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 4 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group