Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Internetowe znajomości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

normalnie wzruszam się, jak Was czytam, Dziewczyny Embarassed uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcepanka
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 9
Skąd: Centrum

PostWysłany: Sob 29 Maj 2010, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również poznaliśmy się przez internet, na czacie dla 20-latkówoczko Ja go zaczepiłam pierwsza, jednak nie miałam żadnych zamiarów typu:flirt itd,po prostu sobie pogadac...no i tak się zaczęłoVery Happy
_________________
16.10.2010 :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Nie 30 Maj 2010, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyłączam się do poznania przez internet oczko
a historię już opisałam w innym wątku uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leala_87
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 204

PostWysłany: Nie 30 Maj 2010, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm.... to może ja też się w końcu przyznam. Pewnego sobotniego popołudnia zacięcie uczyłam się do kolokwium, zmęczona zasnęłam z książką. Kiedy się obudziłam, powtórzyłam materiał, ale poczułam się głodna, więc postanowiłam zjeść kolację i trochę się zrelaksować. Przy okazji weszłam na neta. Zajrzałam sobie na czata na onecie, na którym bywałam co prawda rzadko, ale lubiłam sobie podczytywać co tam sobie piszą na ogólnym. Aż ktoś napisał i do mnie....No i tak sobie pisaliśmy, bo mój rozmówca okazał się człowiekiem inteligentnym i wrazliwym (pomyslałam, że to dobry materiał na przyjaciela). Nagle patrzę....na zegarze dochodzi 3 nad ranem...Przegadaliśmy całą noc.Okazalo się że on mieszka 30 km od mojej rodzinnej miejscowości. Przez następny miesiąc były codzienne telefony, ciepłe smsy, rozmowy na gg. Po miesiącu spotkanie od którego jestesmy nierozłaczni. Od tamtej pory idziemy razem przez życie.
_________________
ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 30 Maj 2010, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne historie, oby jak najwięcej takich szczęśliwych zakończeń serce
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izab
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 40

PostWysłany: Pon 31 Maj 2010, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne historie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mapia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 504

PostWysłany: Wto 13 Lip 2010, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ja jestem kolejna która dopisuje się do tego wątku mruga My również poznaliśmy sie na czacie Very Happy przez około poł roku gadaliśmy ze sobą i SMSowaliśmy non-stop uśmiech na pierwszej randce mieliśmy wrażenie ze znamy sie od zawsze :Very Happy: randka trwała do pozna w nocy ;D (spaaaceeeerek) ;D i od tamtego dnia juz sie nigdy nie przestalismy o sobie mysleć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Czw 15 Lip 2010, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniale czyta się Wasze historie, są pełne ciepła i optymizmu. Miło jest się dowiedzieć, że ukochanego czy ukochaną można znaleźć nawet przez internet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anuladg
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 21
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 21 Sie 2010, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas zadziałał internet... pewny portal randkowy już nie istniejący... sylwester 2005/2006... założyłam konto choć nie liczyłam że kogoś znajdę... 2 miesiące później ... koniec lutego... napisał pierwszy... ja troszkę go olałam bo wtedy moim ideałem był blondyn z brązowymi oczami a nie brunet z niebieskimi... ale starał się...po tygodniu wiedział chyba o mnie wszystko;)znał moje GG, maila,nawet do której szkoły chodzę... no i marzec... pierwsze spotkania..początkowo nieśmiałość wdzierała się...stanęło na przyjaźni...i wreszcie 9 kwiecień 2006:) jak to nazywamy dzień eksplozji miłości:) wtedy oboje zrozumieliśmy że przyjaźń nam nie wystarcza....i od tej pory nierozłączni... 29 września 2007 zamieszkaliśmy razem...(po półtora rocznej znajomości:) ) i od tej pory żyjemy razem dzieląc wszystkie smutki i radości na dwoje;))
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the bride
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 500
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2010, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja się dołącze;-)Tajemnica ukywana przed rodzinami;-)hahah
Poznaliśmy się na internecie- portal randkowy.Mój Krzyś jeszcze nigdy nie spotkał się z nikim w taki sposób-był tam z ciekawości i nadmiaru wolnego czasu na dyżurze..;-)Ja miałam bardzo niemiłe wspomnienia w postaci mojego byłego i jego 2 równoległych ze mną "internetowych przyjaciółek"(w ten sposób poznawał osoby z którymi sie umawiał kiedy wyjeżdżałam).Po tym jak się o tym dowiedziałam miałam nieuzasadnioną racjonalnie niechęć do używania komputera- nie mogłam zmusić się,żeby go otworzyć-wymyślałam tysiące powodów dla których mogę zrobić to później, jutro,za tydzień,nie robić....
Przyjaciółki zaleciły terapie wstrząsową -rejestracje na portalu randkowym.
Byłam tam chyba dwa dni,aż z dziesiątek wiadomości wybrałam jedną i odpisałam.....szczerze....to nie wyróżniała sie niczym....ahah....ale czego po moim "romantyku" można było się spodziewaćWink
Odpisałam ok.16.00 o 20.00 byliśmy umówienie.Dlaczego?Ne wiem;-)Nierozsądne?Wiem!-Tego faktu z mojego życia nigdy nie będe umiała wytłumaczyć;-)Ani tego,że od tego pamiętnego dnia 9 miesięcy temu spędziliśmy bez siebie tylko 2 dni-trzeciego i piatego dnia znajomości;-)
Po dwóch miesiącach mieszkaliśmy razem, po czterech "odbyły" się pierwsze "zaręczyny" przy sajgonkach.W sobotę 28.08- kolejne z serii romantyczne- wyznanie "Masz"i "Teraz jesteś moją narzeczoną,prawda?"
30 kiwetnia ślub;-)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 3 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group