Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Internetowe znajomości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mileczka87
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 4

PostWysłany: Sob 20 Cze 2015, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że można poznać w sieci drugą połówkę, tak samo na imprezie, na ulicy, na studiach czy w pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sob 20 Cze 2015, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mojego przyszłego mężulka poznałam na fotka.pl 6 lat temu. Z nudów przeglądałam tam zdjęcia i dawałam wszystkim po 10 punktów, bo byłam zdesperowana i chciałam, żeby ktoś mi poprawił komplementy. Taki dramat osobisty. Very Happy
No i odezwał się mój przyszły mąż i tak się ze sobą bujamy do dzisiaj.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wark.a
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2015
Posty: 13

PostWysłany: Sro 1 Lip 2015, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też znaleźliśmy się w sieci, co miało wiele plusów. Często rozmawiając na odległość można pozwolić sobie na więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 3 Lip 2015, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wark.a napisał:
My też znaleźliśmy się w sieci, co miało wiele plusów. Często rozmawiając na odległość można pozwolić sobie na więcej.

Tak było, a potem na spotkaniu byłam zestresowana jak nie wiem co. Bo spotkałam osobę, z która o seksie juz potrafiłam normalnie pisać, a na oczy jej nigdy nie widziałam. język Ale wspominam to wesoło.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doriss12
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 50
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob 31 Paź 2015, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że można poznać drugą połówkę w internecie. Co za różnica gdzie, ważne, żeby się kochali! uśmiech internetowe znajomości też mogą być interesujące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Czw 25 Sty 2018, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z dziewczyną poznałem się właśnie na portalu randkowym kochaj.pl który polecił mi mój znajomy. Dobrze nas tam dobrali dzięki ich testowi dopasowania, dogadujemy się świetnie i planujemy zaręczyny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Sob 24 Lut 2018, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wierzę w takie internetowe znajomości i myślę, że przez internet na prawdę można poznać kogoś wyjątkowego.
Sama zarejestrowałam się niedawno w serwisie z ogłoszeniami towarzyskimi https://randkuj.my i jestem ciekawa jak to będzie czy znajdę kogoś interesującego czy nie, ale na pewno nie tracę nadziei, bo życie w pojedynkę już mnie nie bawi.
Chciałabym mieć kogoś na stałe, a w pracy czy wśród znajomych trudno kogoś poznaćuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Sro 27 Cze 2018, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poznałam dosłownie jedną osobę - szukałam mieszkania za granicą i zobaczyłam, że inna osoba z Polski też szuka, więc do niej napisałam. W końcu nie wynajełyśmy razem mieszkania, ale się zaprzyjaźniłyśmy.

Jednak faceta znalazlam tradycyjnie na imprezie. Oczywiście że szukałam internetowych znajomoości ale nigdy nie udało mi się poznać nikogo na dłuzej uśmiech

Pozdrawiam
_________________
https://prima-med.info/
Centrum Medyczno-Diagnostyczne Prima-Med
ul. Cieszyńska 16
30-015 Kraków
NIP: 945-146-13-57
Regon: 350524730
tel. +48 12 347 84 00
email: rejestracja@prima-med.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Czw 16 Sie 2018, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma się co bac poznawania nowych ludzi i randek. Tylko w taki sposob poznamy swojego partnera. W jaki sposob wy się poznaliscie? Wiem, ze są takie portale https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazne-oferty-matrymonialne Mozna szybko umowic się na randke i być w związku. Lubicie poznawac nowych ludzi? Niekiedy jest to stresujace, ale nie ma się co bac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emilkap94
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 29

PostWysłany: Pią 17 Sie 2018, 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojego mężczyznę poznałam przez internet uśmiech to był czas, kiedy w sumie nie chciałam mieć nikogo, wyleczyłam się po poprzednim związku, którego zakończenie mocno mnie bolało. Chciałam zająć się sobą, swoim hobby... Podobało mi się wtedy moje życie.

Ale że miałam konto na jednym z portali... Może nie do końca randkowych, raczej społecznościowych, to czasem sobie z kimś pisałam, tak dla zabicia czasu. I pewnego razu widzę wiadomość od chłopaka. Inna niż takie standardowe "cześć, popiszemy?", więc odpisałam. On też. I tak rozmowa się kręciła, przeszliśmy na fejsbuka, a potem, po jakimś tygodniu czy dwóch, zaprosił mnie na spacer. Nie powiem, bardzo się ucieszyłam, bo gadało nam się super, często aż do późnej nocy. Miałam wtedy sesję, opowiadałam mu o egzaminach, sukcesach itd, a on trzymał kciuki... Very Happy

Spacer był udany, chłopak zrobił na mnie bardzo sympatyczne wrażenie i wiedziałam, że już nie będę chciała spotykać się z innymi oczko ale byłam bardzo ostrożna, bo nie chciałam się sparzyć, jak mówiłam - nie miałam w planie z nikim się wiązać. Pamiętam nawet, jak mówiłam przyjaciółkom, że w sumie to ja nie chcę nikogo mieć, bo mi samej dobrze oczko Ale tak wyszło, że spotykaliśmy się coraz częściej... I jesteśmy sobie tak do dziś uśmiech

Wniosek - często miłość spotyka się wtedy, kiedy człowiek się tego nie spodziewa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 16 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group