Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Internetowe znajomości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eliza
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 163
Skąd: 51°47'N 19°28'E

PostWysłany: Nie 25 Kwi 2010, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AniaKicia87 napisał:
uśmiech ja mojego S poznałam na czacie internetowym, może i brzmi to banalnie ale ze zwykłego niezobowiązującego spotkania, staliśmy się parą... a w przyszłym roku powiemy sobie TAK oczko lol


taka banalnośc jest najpiękniejsza uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 244
Skąd: Ostrów Wielkopolski, Gliwice

PostWysłany: Nie 25 Kwi 2010, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He hehe. Ja poznałam mojego na sympatia.pl

Zaczęło się wszystko od "oczka". On był na wymianie studenckiej w Danii. Parą jesteśmy od 24.11.2005, zaręczyny były 27.12.2005, małżeństwem jesteśmy od 25.12.2009.


Przez przypadek poprzez nudę w domu poznałam mojego męża. Ile ja dziś zawdzięczam internetowi. I pomyśleć, że gdyby nie net czatowanik , deszcz pada i chandra smutny tamtego dnia, nigdy bym go nie poznała buja w obłokach
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annoula
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 333

PostWysłany: Pon 26 Kwi 2010, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Internet ma jednak swoje zalety:-) Moja przyjaciółka również poznała narzeczonego przez czat 2 lata temu, w przyszłym roku zamierzają się pobrać.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dooomaaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojego P. poznałam przez gg. Któregoś razu odezwałam się do przypadkowo znalezionego chłopaka. (nikogo wtedy nie szukałam, napisałam tak po prostu żeby z kimś pogadać). Okazało się, że mieszkamy zaledwie jakieś 10 min autobusem od siebie. No i, że nasze mamuśki razem pracują. uśmiech Od pierwszej rozmowy na gg do pierwszego spotkania w realu minęły 3 miesiące.. Teraz jesteśmy nierozłączni uśmiech Razem od ponad 3,5 roku, zaręczeni prawie rok, ślub prawdopodobnie wrzesień-październik uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agrafka
gaduła
gaduła


Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 305
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GG uśmiech Była wówczas taka moda - jak się ktoś nudził, wyszukiwał w katalogu pierwszej dostepnej osoby w podobnym wieku i z tej samej miejscowości. Tak zrobił mój mężczyzna i trafił na mnie. Fajnie nam się rozmawiało, mieliśmy podobne poczucie humoru i tych samych nauczycieli w liceum. Rozmawialiśmy rzadko ale jak już to dłuuugo. Nigdy nie przesłaliśmy sobie zdjęć.

I tak minęły jakieś 3 lata. uśmiech

Pewnego zimowego wieczoru w okresie świątecznym strasznie się nudziłam przed komputerem więc zapodałam luźne zapytanie w opisie GG "Kto ma ochotę wyjść na piwko?" Zaprononował się mój wirtualny kolega. Pomyślałam sobie: "Znamy się już parę lat, pewnie często mijamy na chodniku a nawet nie wiem jak wygląda". Poszłam. Bawiliśmy się znakomicie we własnym towarzystwie, najpierw przy piwku a potem na długim spacerze. I za dwa dni na następnym spacerze. I jeszcze kolejnym. I skończył się okres świąteczny.

I tak minęło pół roku. uśmiech

Pochłonął mnie ostatni semestr studiów. Zaliczenia, wiele prac do drukowania. Pisząc kolejną zapodałam znów zapytanie w opisie: "Kto mi udostępni kawałek drukarki?" Odpowiedział mój wirtualny - niewirtualny kolega: "Ja. Pod warunkiem, że pojedziesz dziś ze mną nad morze." Pojechalismy następnego dnia. Spotykaliśmy się już często, dużo esemesowaliśmy.

Minęły 2 miesiące. uśmiech Nadszedł finał festiwalu sztucznych ogni w Ustce. A my kilka kilometrów z naszego obozowiska szliśmy piechotą. W deszczu, okryci moim swetrem. Czekając o 23 na pokaz, biegaliśmy po wodzie przy plaży. Przemoczona od deszczu zaczęłam dygotać a wtedy M. mnie objął. I cały świat przestał się liczyć. I tak jest do dziś. uśmiech

Koniec. uśmiech
_________________


http://wiesz-wiecej.pl/wesele.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze Agrafko, że przeczytałam jednym tchem. Lubię takie opowieści i zdolności pisarskie Cool Z niecierpliwością czekam na więcej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
o tak, ksiazka i mnie wpadla w oko chociaz zawiodlo mnie zakonczenie.


nie tylko Ciebie Liziii, nie tylko Ciebie

Agrafko - sliczna opowiesc uśmiech

A ja co prawda nie poznalam swojego L. przez internet, za to moge powiedziec, ze kilka osob ktore kandyduja do miana przyjaciela i owszem. Wiec wierze, ze milosc mozna znalezc totalnie wszedzie, zarowno w realnym swiecie, jak i w tym wirtualnym. I tylko wtedy, gdy sie tego najmniej spodziewamy uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam gorszy okres w życiu.
Zarejestrowałam się na pewnym forum.
W wątku powitalnym jako pierwszy odezwał się pewien chłopak.
W innym miejscu narzekałam na swoją wieczną samotność. On napisał, że pewnie wspaniała ze mnie dziewczyna i już niedługo, być może bardzo ni9edługo poznam swojego mężczyznę, który będzie za mną szalał i nie da się odtrącić w żaden sposób.
Któregoś dnia zagaduje mnie ktoś na gg. Przedstawia się imieniem i mówi, że ma mój numer z forum.
Od tamtej chwili rozmawialiśmy przez pół roku - częściej lub rzadziej..
Początkowo nie interesowało mnie jaki nick na forum ma mój wirtualny kolega. Później głupio było zapytać i tak kombinowałam, jak by tu się domyślić... Po jakiś 4-5 miesiącach napisał coś, co mnie naprowadziło i zdałam sobie sprawę, że rozmawiam z osobą, która jako pierwsza mnie przywitała na forum. Uważniej czytałam jego posty, które strasznie mi imponowały - wiedzą, mądrością, spokojem...
Wiedziałam, że jest młodszy ode mnie 3 lata, a ja gustowałam w starszych. Był dla mnie tylko mądrym przyjacielem. Był przy mnie, gdy poznałam mojego rzekomego księcia, był gdy wariowałam z zakochania, był gdy wyłam z bólu i upokorzenia po rozstaniu... Wtedy dla odreagowania, zaprosiłam go na randkę.
Z wyglądu mi się koszmarnie nie podobał, a jednocześnie była między nami taka chemia, która mnie przyciągała nieziemskim magnetyzmem.

Wirtualnie poznaliśmy się w moje urodziny - 28 maja 2008, na pierwszą realną randkę wybraliśmy się w listopadzie 2008 i od razu zaskoczyło.
3 maja 2010 zaręczyliśmy się. 7 maja 2011 chcemy spleść nasze życia zakładając obrączki. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smużko, jesteś żywym przykładem na to, że prawdziwa miłość zawsze się odnajdzie, pięknie serce
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Następny
Strona 2 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group