Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak podziękować rodzicom gdy jedno nie zyje? Pomocy!
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krolewnagnes
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 45
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 14:05    Temat postu: Jak podziękować rodzicom gdy jedno nie zyje? Pomocy! Odpowiedz z cytatem

Pomózcie dziewczyny,jaka mamy wybrać piosenke dla rodziców gdy moj narzeczony ma tylko mamę gdyż tato zmarł dwa lata temu? To jeszcze taka chwytająca za serce sprawa. By nikomu nie było przykro,ani jego mamie ani moim rodzicom.[/list][/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem w takiej sytuacji. Dla rodziców wybraliśmy piosenkę Bayer full-"walc dla rodziców". Niestety nie miałam okazji poznać taty mojego Krzyśka,bo zmarł 7lat temu,więc troszkę czasu już minęło. Kiepska sytuacja ogólnie kiedy przychodzi czas podziękowań a tu rodziców jest tylko troje. No ale jeszcze gorzej mają osoby,gdzie tylko jedna strona ma tych rodziców,a druga niestety już nie. Smutne,ale trzeba jakoś dać sobie radę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jjjjjjjjjjjjj

Ostatnio zmieniony przez ania123 dnia Pią 22 Paź 2010, 21:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krolewnagnes
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 45
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z podziekowaniam babci to pomysl genialny. a ze to babcia a nie rodzic-niewazne. ona wychowala. ona sie opiekowala. to chyba najwazniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł z podziękowaniem babci spodobal mi się uśmiech

krolewnagnes myślę, że powinniście porozmawiać z mamą narzeczonego - czy ona życzy sobie publicznych podziekowań. Może się okazać, że dla niej jest zbyt emocjonujące i nie będzie czuć się na siłach. Może tylko wręczycie kwiaty i zaśpiewacie 100 lat rodzicom, piosenka przecież nie jest obowiązkowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 lata temu bylam na weselu gdzie byla tylko mama pana mlodego i rodzice panny mlodej. Ojciec mlodego zmarl okolo 1,5 roku przed slubem. Mimo wszystko, mlodzi puscili z kasety piosenke Sipińskiej "Cudownych rodzicow mam" - nie obyło sie bez łez bo i mama pana młodego i on sam płakali tanczac w koleczku z rodzicami młodej.. Ale to tak emocjonująca chwila, w dodatku czuć jeszcze bardziej brak tych ktorzy odeszli, ze goscie nastrojowo dreptali wokol pary mlodej i rodzicow i nikt nie zwracał uwagi na łzy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krolewnagnes
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 45
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze,same podziekowania. tak. ale wiem ze moi rodzice chcieliby jakies takie szmery bajery, moze jeszcze z nimi porozmawiam,chociaz córe wydaje sie za maz tylko raz w zyciu... chce kazdego zadowolic.......

mielismy w planach zaspiewac cos sami-w duecie z narzeczonym,ale jak on ma spiewac o tacie? głos mu sie zalamie i tyle bedzie spiewania Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobną sytuację, u nas tańców dla rodziców nie będzie. Ale dla tych, którzy chcieliby, a nie bardzo... może taniec mamy młodej z chrzestnym?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia25
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 131
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 19 Maj 2010, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My byliśmy na weselu znajomych,gdzie panna młoda nie miała ojca,ale pomimo tego młodzi wybrali piosenkę "Cudownych rodziców mam",a zamiast ojca tańczył jakiś wujek,chyba chrzestny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konefqa
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 20
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro 19 Maj 2010, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie będzie identyczny, mój R. stracił tatę jak był mały więc to już dużo czasu minęło. Mimo to myślę, że w takiej chwili odczuje brak taty, dlatego pomyślałam o jego chrzestnym... Jeszcze jest trochę czasu więc zdążymy to przedyskutować.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group