Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak podziękować rodzicom gdy jedno nie zyje? Pomocy!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 31 Paź 2011, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie ma jakieś piosenki dedykowanej bliskim? Ewentualnie pominąć jakieś przyśpiewki typu "kochanych rodziców mam". Skoro nawet nie raczyli przyjść, to chyba zbyt duże chamstwo, żeby udawać, że nic się nie stało? Ja bym radziła powiedzieć to co czujecie do osób, którym chcecie podziękować, a potem po prostu jakąś piosenkę puścić, nie koniecznie skierowaną do tych osób, jeśli nie znajdziecie odpowiedniej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pon 31 Paź 2011, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Ja bym radziła powiedzieć to co czujecie do osób, którym chcecie podziękować, a potem po prostu jakąś piosenkę puścić, nie koniecznie skierowaną do tych osób, jeśli nie znajdziecie odpowiedniej.
dokładnie tak ! wg mnie to najlepsze rozwiązanie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 152
Skąd: Koluszki

PostWysłany: Wto 1 Lis 2011, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje za propozycje najbardziej podoba mi się ta z przemową. Uważam że tak bedzie najlepiej
_________________


Aniołek 06.11.2013r. 10 tydz smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eva3103
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 13 Gru 2011, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też jesteśmy w takiej sytuacji gdzie nie żyje jedno z rodziców. Tata mojego narzeczonego zmarł jeszcze zanim się poznaliśmy. Rozmawialiśmy o podziękowaniu dla rodziców nawet myślałam, żeby podziękować rodzicom w domu nie przy wszystkich, ale mój M powiedział że ma jeszcze mamę i chciałby jej normalnie tradycyjnie podziękować chociaż wiadomo będzie ciężko szczególnie że narzeczony bardzo był związany z tatą.
Na pewno nie chcemy,, Cudownych rodziców mam'' bo mój brat miał ją na swoim weselu a poza tym jest strasznie wzruszająca. Na youtube znalazłam bardzo fajną piosenkę, która chyba będzie odpowiednia.
_________________




''Całe życie z Tobą tańczyć chcę...."


Ostatnio zmieniony przez eva3103 dnia Wto 13 Gru 2011, 18:52, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Wto 13 Gru 2011, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może pochwal się jaką, być może będzie inspiracją dla innych osób uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eva3103
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 13 Gru 2011, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serduszkox napisał:
To może pochwal się jaką, być może będzie inspiracją dla innych osób uśmiech



" Iść w dorosły świat"
_________________




''Całe życie z Tobą tańczyć chcę...."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 13 Gru 2011, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalazłam gdzies listę zrobioną przez internautów jesli chodzi o piosenki dla rodziców.
Może coś stąd? (pomijając oklepane i muzycznie przerażające "Cudownych rodziców...")

Radość najpiękniejszych lat Anna Jantar & Natalia Kukulska
Miłość rodzicielska Jacek Kierok
Kochani moi rodzice Bernadeta Kowalska
Miłość to taki dar Beata Kozidrak
Yesterday The Beatles
Walc dla rodziców Bayer Full
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Maj 2012
Posty: 14
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 4 Cze 2012, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podbijam temat...
może jeszcze ktoś ma jakieś pomysły co do piosenek na podziękowanie, w opisanej wyżej sytuacji?
_________________
Rób zawsze to, co uważasz za stosowne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 5 Cze 2012, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy ten sam problem. Mo tata nie żyje od 15 lat, jako, że byłam z nim bardzo związana, był najwspanialszym człowiekiem jakiego znałam, cudownym Ojcem i mężem tym bardziej nie wyobrażam sobie tańczyć w kółeczku bez niego, myślę, że dla mojej mamy to byłoby za dużo, mogło by ją to przerosnąć, zresztą mnie też.

Mamy pewien pomysł, jako że na wesele kupujemy lampiony, które będziemy 'puszczać w przestworza', pomyśleliśmy, że może by to tak połączyć z podziękowaniami, na zasadzie - dziękujemy rodzicom, przemawiamy, wręczamy anioły, a potem razem wychodzimy, puścić te lampiony... Co wy na to?
Może to nie jest dobry pomysł ?


edit: nastąpiły wielkie zmiany język
Jeśli podziękowania na sali odbędą się w ogóle, to plan jest taki: o 22.00 wjeżdża tort, wszyscy zasiadają do torcika, w tym czasie odtwarzamy nakręcony wcześniej teledysk z podziękowaniami dla rodziców i idziemy puszczać lampiony i tyle. Prezenty - czyli albumy ze zdjęciami i anioły dostaną po weselu już. uśmiech


Ostatnio zmieniony przez lauraire dnia Wto 4 Cze 2013, 10:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 5 Cze 2012, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł z lampionami bardzo fajny w tym przypadku, o ile "technicznie" macie takie możliwości uśmiech Ale skoro wcześniej i tak będzie przemowa, podziękowanie, statuetki, to moim zdaniem powinnaś uprzedzić mamę o Waszych planach i zapytać wprost jak się na to zapatruje uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group