Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak podziękować rodzicom gdy jedno nie zyje? Pomocy!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sro 19 Maj 2010, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rok temu byłam na weselu siostry mojego narzeczonego no i wiadomo od Panny Młodej byli rodzice w komplecie, a od Pana Młodego tylko mama (przy głównym stole siedziała mama jego i chrzestna), ale podziękowania były i emocje też, wręczono kwiaty, a potem tańczyli razem w kółeczku. Nie wiem, co czuli, pewnie jakąś pustkę, choć tata Pana Młodego zmarł ponad 20 lat temu. Jednak nie było wyliczania "mamie za to dziękuję, a tacie za to", tylko bardzo ogólnie. I to jest dobry pomysł myślę uśmiech (w końcu tata pewnie pomagał 'z góry' mruga.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwiatus
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 681
Skąd: małopolska

PostWysłany: Nie 23 Maj 2010, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam podobną sytuację, ponieważ mój Tata zmarł 10 lat temu. Mimo wszystko, że mi brakuje Taty to bardzo chcę aby były podziękowania na weselu bo mam za co podziękować mamie, za troskę i opiekę i wychowanie, szczególnie po śmierci Taty.... Wybrałam piosenkę Jacka Kierat "Rodzicielska miłość" a przy tańcu poproszę mojego brata, aby zatańczył z moją mamą bądź tradycyjnie zatańczymy wszyscy razem w kółeczku.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 13 Cze 2010, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojego Adriana mama też nie żyje a ja z moim ojcem nie utrzymuję kontaktów i na podziękowania wybraliśmy statuetki,które w innym temacie pokazywałam. Na każdej jest inny tekst. Dla mojej mamy "Kochana Mamo....." I dla teścia "Kochany Tato".. I piosenka "dzięki Wam" dlatego, że jedna zwrotka jest poświęcona mamie a druga tacie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iluan
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Cze 2010
Posty: 43
Skąd: z parteru :)

PostWysłany: Sro 16 Cze 2010, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem w takiej sytuacji.
Prawdopodobnie piosenka - "Cudownych rodziców mam".
I nie będzie mojego chrzestnego zamiast taty.
Nie chcę na siłę pchać kogoś do takiej piosenki kto bywa u mnie od święta (ostatnio na mojej osiemnastce).
_________________
"Mężczyźni pragną zawsze być pierwszą miłością kobiety.
Kobiety zawsze pragną być ostatnim romansem mężczyzny."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
t4k4jedn4
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 5
Skąd: małopolska

PostWysłany: Nie 20 Cze 2010, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

konefqa napisał:
u mnie będzie identyczny, mój R. stracił tatę jak był mały więc to już dużo czasu minęło. Mimo to myślę, że w takiej chwili odczuje brak taty, dlatego pomyślałam o jego chrzestnym...


Mam identyczną sytuację z tym, że mój P. nie utrzymywał kontaktów od śmierci ojca. I jesteśmy w kropce...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 20 Cze 2010, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma tu złotego środka - czasem rodzice od lat są samotni, czasem niemalże "przed chwilą" zabrakło tego drugiego. Ja bym tu nie męczyła się z wymyślaniem czegokolwiek - z jednej strony rodzice, z drugiej mama/tata i już. Rodzina i tak wie, a sposób podziękowania można potraktować w sposób mało skomplikowany - zwykłe dziękuję, bez zbędnych przemówień i tańców.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Sro 7 Lip 2010, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady_S. napisał:
Też jestem w takiej sytuacji. Dla rodziców wybraliśmy piosenkę Bayer full-"walc dla rodziców".)


Mieliśmy to samo uśmiech

A sytuacja, że było nas pięcioro rozwikłała się w ten sposób, że tańczyliśmy hmm, jak to nazwać...w kółku oczko

Zaś podziękowań nie mówiliśmy na głos, tylko zespół powiedział że to dla rodziców, coś tam jeszcze... a my dziękowaliśmy na ucho, podając prezenty uśmiech Przecież wszyscy nie muszą słyszeć co im mówiłam oczko

ania123 napisał:
ja straciłam mamę 5 lat temu.i też nie wiem co mam robić.mam ukochana babcię i chyba zrobimy tak,że podziękujemy jej wraz z podziekowaniem dla rodziców.myslicie,że to dobry pomysłpytajnik


Babcia u nas też miała dedykowaną piosenką i obydwoje z nią tańczyliśmy Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Pią 6 Sie 2010, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tata mojego P. nie żyje i pewnie podczas piosenki dedykowanej rodzicom zatańczymy w kółku
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agniesia1412
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 190
Skąd: Oborniki wlkp

PostWysłany: Wto 10 Sie 2010, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tata też nie żyje ale mimo tego wybraliśmy piosenkę Jacka Kierok Rodzicielska milośc bedziemy tańczyc w kóleczku:)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
edyta1702
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 1

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2010, 18:25    Temat postu: witam Odpowiedz z cytatem

ja mam podobny problem , nasze wesele odbedzie się w sierpniu 2011 i jest problem z podziekowaniem poniewaz on nie ma obojga rodzicow ale chcemy podziekowac moim rodzicom oraz jego opiekunom (siostrze) tylko nie wiemy jaka piosenke wybrac pomozcie pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group