Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Slub Liziii i Glaekena - zaproszenie :)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 20 Kwi 2010, 22:32    Temat postu: Slub Liziii i Glaekena - zaproszenie :) Odpowiedz z cytatem

Za sugestią (Nie_takiej_Znów)Strasznej_Damy tworzę temacik i ponawiam zaproszenie na nasz ślub, który odbędzie się 29 maja 2010r. o godzinie 18.00 w Urzędzie Stanu Cywilnego przy ul. Moniuszki 9 w Radomiu.

Mysle ze byłaby to rowniez okazja do spotkania forumek, wiec moje Panie - jesli macie ochote sie poznac osobiscie oraz ujrzeć mnie w wydaniu ślubnym, w sumie to na ślubnym kobiercu to zapraszam tym bardziej uśmiech
Ponizej kilka wskazówek i detali dotyczących naszej uroczystości:

To my:


W dniu slubu, pod USC, nalezy szukac takiej oto panny:

Zdjecia Pana w wybranym garniturku niestety nie posiadam Rolling Eyes

Bukiet, dosc charakterystyczny jak dla mnie:

a jesli sie nie uda, to ten:


Po slubie zamierzamy zostac obsypani tym:
,
a nie ryżem ugotowanym, w woreczkach, ani kaszą ani innymi zbożowymi produktami język

Zatem Zapraszam uśmiech dyskusję otwieram!
Ps. Zawsze mozemy usilowac wbic sie na slub innej panny, o ile wyrazi zgode lub nieopatrznie poda namiary (date, godzine język)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Wto 20 Kwi 2010, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Straszna, straszna Wink

Dziękujemy za zaproszenie uśmiech Będzie bardzo miło przeżywać razem z Tobą Liziii tą wspaniałą uroczystość. Osobiście jestem bardzo chętna do udziału, jeśli ktoś jeszcze jechałby z Warszawy, proszę o wiadomość.

uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 0:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz, jak dorobiłam się prawa jazdy i autka to kto wie, czy się nie kopsnę do Radomia Twisted Evil Chociaż nie wiem czy powinnam tak od razu wyruszać w trasy język

Jest tam jakiś zgrabny hotelik/coś do zwiedzania/pobawienia się pytajnik To może zrobimy sobie z A. jakiś weekendowy wypadzik Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 1:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruda hoteli mamy kilka, ostatnio orientowalam sie w cenach: od 130zł/doba w 2osobowym pokoiku. Mamy tez "studencki" hotel - naszej Politechniki Radomskiej, Tu doba w 2osobowce tylko 70zł oczko
Do zwiedzania w samym Radomiu niewiele moge polecic (niestety Rolling Eyes ). Mamy muzeum im. Jacka Malczewskiego, mamy piekny deptak i fontanny miejskie.. tuz za miastem jest Muzeum Wsi Radomskiej, czyli kozy i strzechy - te klimaty oczko a takze Lotnisko Wojskowe, duzo rond (moglabys dac upust skretów w lewo Very Happy), supermarketow i centerków handlowych (bo centrami tego chyba nazwac nie mozna)... coż wiecej. Mamy ohydny dworzec (taaa...ale robie PR mojemu miastu Twisted Evil ) PKP, ciut ladniejszy PKS.. Slub jest w poblizu deptaka wiec mozna pospacerkowac uśmiech
Ewentualnie caching w okolicach Radomia (tak sie sklada ze przy drodze na Krakow jest sporo miejsc do ktorych mozna zjechac i pogrzebac w ziemi - my najpierw zbuszowalismy okolice az do Ostrowca Sw...) Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak miło, Liziii, dziękujemy Wink :* aż mi się teraz szkoda zrobiło, że nie będę w stanie wpaść.... Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii będziemy sie starać uśmiech Nic nie obiecuję, bo wiadomo trzęsienia ziemi, gradobicia, pożary lasów...

Jeśli nie damy rady Cię poznać - to uczynimy plansze z Twoim forumowym imieniem uśmiech Jesli nie my znajdziemy Ciebie, to Ty zobaczysz nas uśmiech

Ciekawe czy mi się uda przyjechać lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii, kochana, z wiadomych powodow nie dam rady dotrzec... ale myslami bede z Wami uśmiech spokojna glowa... uśmiech

poza tym, koniec swiata ma nastapic dopiero w 2012, wiec do tego czasu moze jeszcze pojawic sie okazja na spotkanie... kto wie Wink Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Metko ja zupelnie rozumiem. Z tych samych wzgledow nie bedzie Kiewki na moim slubie, a zzylysmy sie mailowo jak siostry niemalze Wink

Ale te Panny ktore widza szanse na przybycie, tak jak Ewqa, dorka, Straszna_Dama - mam nadzieje ze jakos Wam sie uda uśmiech Plansze i wszystko co niestandardowe mile widziane Mr. Green Wszak bylaby to nie lada niespodzianka i wielki zaszczyt gdybyscie zechciały i mogły uczestniczyc w tym mega waznym dla mnie dniu serduszka Ewciu, sciskam kciuki by nie bylo zadnej katastrofy naturalnej ani innych zbiegow okolicznosci i zrzadzen losu i byscie z Twoim Połówkiem zdołali brzybyć. Miss - moze uda sie Wam z Rudą jakos przybyc? Wiem ze to daleko ale mozna by to opatrzyc jakims mini forumowym spotkaniem język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii ja w sumie też bym się chętnie pojawiła,ale kurcze jestem z Trójmiasta czyli mam daleko Sad Poza tym to będzie tuz przed sesją ehh...i nie wiem czy mój Narzeczony by mi nie marudził,jeden dzień beze mnie to dla niego dłuugo.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maartusiaa_87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1013
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojjj Liziii dziękuje za zaproszenie , ale niestety "WASZ" weekend spędzam na seminarium sob 8h, ndz 6h ;(
ale myślami będę z Wami :*:*:* i czekam na relacje oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group