Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka kamizelka do ślubnego stroju ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Annoula
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 333

PostWysłany: Nie 2 Maj 2010, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Ł. również posiada komplet biała kamizelka, biała koszula i biały krawat do czarnego garnituru. To jest nasza ostateczna wersja, wszystko wygląda baaaardzo uroczyście! uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Pon 3 Maj 2010, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my jednak chyba nie zdecydujemy się na kamizelke,poczatkowo chceiliśmy standardowo czarny garnitur do tego biała kamizelka i biały krawat czy musznik.Ale wczoraj byliśmy mierzyć garnitury i zakochaliśmy się w garniturze o kroju smokingowym czarnym, ten jego kołnierzyk(czy jak to się nazywa Razz )jest taki satynowy,lekko błyszczący a do tego koszula do muchy i sama muszka,super to wygląda i troche bardziej oryginalnie,a wyróżniac sie i tak bedzie troche jako PM ,bo raczej za duzo facetow nie przyjdzie pod muszka ,w takim garniturze i z kwiatami w kieszonce Wink Wypatrzyliśmy go w Vistuli
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 8 Maj 2010, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My we srodę kupilismy w końcu garnitur dla mojego A. uśmiech jest koloru hmm jakby grafit, koszula biała(na spinki) kamizelka bialusia i krawat też bialusi. Wygląda mmmm ... do schrupania język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzia85
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1190

PostWysłany: Nie 9 Maj 2010, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my w sobotę byliśmy szukać garnituru i znaleźliśmy:) kolor stalowy pięknie leży a do tego biła koszula na spinki kamizelka trochę jaśniejsza od garnituru i w tym samym kolorze musznik cz jak to się zwie:) teraz tylko czekamy do wtorku aż mama mojego K. wyrazi swoje zdanie:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kingusia87
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2010
Posty: 12
Skąd: ŚLĄSK

PostWysłany: Sob 24 Lip 2010, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://allegro.pl/item1163023297_biala_kamizelka_i_musznik.html

jasna + musznik Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kingarej
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 45

PostWysłany: Pon 13 Paź 2014, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody - czarny garnitur plus jasna koszula ze spinkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BlancNoir
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Gru 2014
Posty: 6

PostWysłany: Wto 16 Gru 2014, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamizelka jest cudownym uzupełnieniem stroju Pana Młodego - sam taką miałem i zrobiłbym to ponownie.

Z jedną różnicą. To nadaje się do palenia pod pewnym budynkiem na Wiejskiej w trakcie prostesów górników, a nie na ślub. 100% plastik, który nie pozwala na wymianę wilgoci, do tego błyszczy się jak folia aluminiowa. Kochane Panie, macie taki dobry gust, a pozwalacie na takie coś?




Oto jest zestaw z kamizelką, która jest wełniana, klasyczna, bardzo elegancka. I można to założyć na inne bardzo doniosłe uroczystości, nie trzeba wyrzucać.



Pozdrawiam i w razie pytań prosze smiało oczko[/img]
_________________
Blanc Noir - Ślub Marzeń
Profesjonalna Agencja Ślubna
Twoje Marzenia - są naszymi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 17 Gru 2014, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta kamizelka mi się zupełnie nie podoba. Ten krawat też jest okropny. Ta stylizacja w ogóle nie wygląda "ślubnie". Powiedziałabym, że to zwykły gość weselny, a nie pan młody.
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 17 Gru 2014, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A według mnie jest ciekawa uśmiech Nie dla każdego, nie do każdego typu urody, nie do każdego wieku, ale wygląda ciekawie uśmiech Mojego M. bym w tym nie widziała, ale kojarzy mi się z jakimś brytyjskim stylem Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 18 Gru 2014, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Druga stylizacja jest ciekawa pierwsza mi się w ogóle nie podoba a te krawaty są okropne .....
biała koszula, z białym krawatem i białą kamizelką w ogóle do mnie nie przemawia
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group