Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka kamizelka do ślubnego stroju ??
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 19:07    Temat postu: Jaka kamizelka do ślubnego stroju ?? Odpowiedz z cytatem

Może jest to naiwne pytanie z mojej strony,ale zupełnie nie wiem jaką kamizelke mamy wybrać do weselnego garnituru dla mojego Narzeczonego. Niedługo wybieramy sie po zakup stroju dla niego i chyba lepiej, żebym wiedziala, czego szukamy...

Czytałam, że do slubu zakłada się jasna kamizelkę, ale mi się to nie bardzo podoba. Wolę takie w kolorze całego stroju lub nieco jaśniejsze od garnituru.

Dziewczyny HELP wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam jeszcze wyrobionego zdania w tej kwestii, zresztą garnitur M. kupi sobie sam. Może panie w sklepie doradzą Wam coś? One powinny wiedzieć najlepiej oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mamy czarny garnitur z nabłyyszczanej wełny.. i do tego białą kamizelkę jednolitą gładką praktycznie.. też myśleliśmy o czymś innym ale to wyglądało najefektowniej.
a koszula biała w paski(bawełna z wiskozą-połysk)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli też wybraliście jasna kamizelkę... zupełnie nie wiem, co myśleć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stokrotkaa82
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 51
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nam pani w sklepie powiedziała, że juz kamizelek się nie nosi. Zatem takowej nie kupiliśmy. Ale była też druga smutna strona medalu, Pan Młody pozostał całe wesele w marynarce ( co na pewno by było za wygodne).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyś:)
maniak
maniak


Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 1754
Skąd: Ruda śląska

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a My mamy bordową kamizelkę
_________________

(...) żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stokrotkaa82 napisał:
A nam pani w sklepie powiedziała, że juz kamizelek się nie nosi. Zatem takowej nie kupiliśmy. Ale była też druga smutna strona medalu, Pan Młody pozostał całe wesele w marynarce ( co na pewno by było za wygodne).


ja też cały czas pisałam za tym żeby był to zwykły krawat i gajer..
kupiliśmy specjalnie garnitur który ma krój nie biznesowy.. czyli ten dekold nie w szpic a zaokrąglony lekko. ale powiem wam,że jednak ta kamizelka jest jakimś uzupełnieniem i wyróznikiem...i widać teraz że to pan młody a nie gość... więc jest kamizelka.. i powiem wam,że jestem zadowolona..bynajmniej ładnie go wysmukla i może zostać w kamizelce tylko jak będzie mu za gorąco w marynarce
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewqa - zrobisz jak uwazasz uśmiech Wazne byscie sie czuli dobrze..
Moje zdanie jest takie ze kamizelke w dniu slubu dobrze jest miec. Czy to tę jasną czy w kolorze garnituru - ale miec. Sa jasne caloscioiwe, tj i plecy sa z ozdobnego materialu. Sa takie ktorych plecy sa z cienkiej "podszewki". My kupilismy taką.
Jesli chcesz ciemna to zalezy jaki gajer, ale w nowych fasonach nie kupisz kompletu: marynarka - spodnie - kamizelka. Sa gajerki 2czesciowe wiec kamizelke sie dobiera osobno. Do brazow widzialam ekstra kamizelki o ton jasniejsze czy ciemniejsze albo badziej polyskliwe uśmiech czarne tez sie znajda.. Justys znalazla bordową wiec jest wybor uśmiech Jednak moje zdanie - kamizelka sie przyda. co by nie mowic, zawsze mozna zdjac marynarke i potanczych chwile w kamizelce niz samej koszuli. Chociaz podobno pan mlody nie powinien sciagac marynarki, ale to troche sadystyczne przy upalnym dniu i braku klimy na sali język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon 19 Kwi 2010, 6:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyśuśmiech napisał:
a My mamy bordową kamizelkę


mój najstarszy brat też miał bordową kamizelkę. drugi brat miał jasną.

tak się zastanawiam nad tą kamizelką pod kolor garnituru. wg mnie to jakoś tak nie bardzo dla Pana Młodego. Pan Młody też się powinien wyróżniać, a takie kamizelki, w kolorze garniaka będzie miało wiele osób.

ale to jest Wasz wybór i musicie sprawdzić w czym będzie młodemu dobrze
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pon 19 Kwi 2010, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny ja stoje na stanowisku, że kamizelka być musi uśmiech Mi osobiście bardzo podobają sie 3 częściowe garnitury, dla mnie kamizelka jest takim uzupełnieniem, podkreśleniem figury mężczyzny. A, że mój Luby ma piękną figurę to i podkreślać chcę lol

Justyśuśmiech bordowe są piekne, ale my takiej nie będziemy mieć. Mój brat miał bordową kamizelkę, więc będziemy szukac innego koloru uśmiech

Cytat:
Jesli chcesz ciemna to zalezy jaki gajer, ale w nowych fasonach nie kupisz kompletu: marynarka - spodnie - kamizelka. Sa gajerki 2czesciowe wiec kamizelke sie dobiera osobno. Do brazow widzialam ekstra kamizelki o ton jasniejsze czy ciemniejsze albo badziej polyskliwe uśmiech czarne tez sie znajda


Liziii będę szukać... Tego się bałam, że garnitury są bez kamizelek. No ale jak się nie kupowało takich rzeczy, to jest się ciemnym jak tabaka w rogu. Dlatego tak wypytuję uśmiech żeby wiedzieć jak najwięcej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group