Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zdrada
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Czw 23 Lut 2012, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesołaONA pocieszacz Trzymaj się kochana.
I tak jak Marga powiedziała, jest wiele osób, które w myśl: "nie będziesz mój, nie będziesz niczyj" psują innym życie...
Mnie niestety też to dopadło... do mojego P. zazdrosny facet wysyłał sms-y, że zdradzam P. i żeby uważał na mnie... na szczęście P w to nie uwierzył. a tamten jak zobaczył, że jego działania nie przyniosły zamierzonych skutków i dowiedział się, że planujemy ślub - na szczęście odpuścił.
Niestety musisz być czujna... tylko nie do przesady, żebyś w paranoję jakąś nie popadła...
Jestem z Tobą pocieszacz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wesolaONA
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 90
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Czw 23 Lut 2012, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam porozmawialismy..dlugo...wszytsko wyjasnilismy..pokazal mi wszytskie smsy....eh...ona chyba wyznaje zasade nie bedziesz moj..to zniszcze ci zycie.... to co przeszlam..tragedia....smutny schudalm 3 kg w 3 dni..nie wiedzialam co z soba zrobic:(
dzis spedzilismy razem caly dzien. mis zrezygnowal z pilki na hali dzis..:)po to by byc razem:)dziekuje wam za wsparcie;*
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 23 Lut 2012, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz i wszystko dobrze się skończyło uśmiech
W takich sytuacjach lepiej zachowac spokój niż panikować, bo "życzliwych" na świecie nie brakuje ..
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wesolaONA
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 90
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Czw 23 Lut 2012, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie to zwalilo z nog..ale masakra..wazne ze jest ok. A laska powiedziala..i tak nie odpuszcze...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Pon 27 Lut 2012, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesoła Ona...
Podziwiam za zdrowo rozsądkowe podejście do sprawy. U mnie skończyłoby się wywaleniem za drzwi Evil or Very Mad Shocked Taki ze mnie potwór,wiem też ze zatraciłabym zaufanie i nawet "jeśli bym dała sobie przetłumaczyć ,że nic się nie dzieje....to i tak przy kazdej mozliwej okazji bym dorgyzała. Sad
Paskudny charakter.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pon 27 Lut 2012, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesolaONA a Ty rozmawiałaś z tą laską żeby się odczepiła? i zostawiła Was w spokoju? że bierzecie ślub i te jej gierki nic nie zmieniąpytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wesolaONA
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 90
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Pon 27 Lut 2012, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda mowilam jej...powiedziala ze ona nie da spokoju;/ taki charakter ma zryty..porazka.chwile mamy spokoju..ciekawe jak dlugo
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Pon 27 Lut 2012, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojejjj :/ nie cierpię takich ludzi, w takich momentach się pytam gdzie się tacy rodzą? I co mają w głowach?? :/
Bidulka jesteś...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wesolaONA
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 90
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Pon 27 Lut 2012, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coż trzeba teraz nie zwracac uwagi na laske. Dziewczyna ma cos nie halo z głowa. Ostatnio do wszystkich naszych znajmych miala jakies pretensje. Treba ignorowac i isc dalej robiac swoje. Takie zycie..nie jedna zyczliwa osoba sie znajdzie. Pamietam ja jego byla z ktora ja pracowalam pisala rozne rzeczy.....potem przeprosila..i traz jest ok. I dziewczyna zrozumiala co i jak:) Czas pokaze...ale po tej akcji miedzy nami ejst jeszcze lepiej niz bylo:) Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Czujemy sie jak zakochane nastolatki Embarassed
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Sro 10 Lut 2016, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w takiej sytuacji bym chyba zażądała badania takim sprzętem jak ten wariograf24.com
Chciałabym poznać prawdę, w przypadku takich przypuszczeń, pewne sugestie mogą być mylne, a partner w akcie desperacji może nam różne rzeczy "wciskać" do głowy smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group