Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zdrada
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Wto 4 Paź 2011, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam podobna sytuację.Partner mojej znajomej nie był w pełni lojalny.Długo biłam się z myślami czy powiedzieć. Poza okłamywaniem jej,publicznie negował jej urodę...dziwny związek to był.Cieszę się,że się skończył i powiedziałam koleżance prawdę. Myślę,że przyszłość mogłaby być jeszcze gorsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wesolaONA
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 90
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie dowiedzialam od osoby z ktora niby mnie zdradzil.napisala panna do mnie ze mnie z nia zdradza. nie wiem co myslec on zaprzecza ja sie bije z myslami:(
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesolaONA napisał:
ja sie dowiedzialam od osoby z ktora niby mnie zdradzil.napisala panna do mnie ze mnie z nia zdradza. nie wiem co myslec on zaprzecza ja sie bije z myslami:(

yyyy ale że jak? TWÓJ PRZYSZŁYpytajnik?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wesolaONA
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 90
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ze moj przyszly..tak tak..... Crying or Very sad zalamalam sie bo juz ni wiem komu wierzyc jemu..czy jej...bije sie z myslami Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie nam to oceniać chyba... Przemyśl dobrze sprawę, pomyśl, czy Twojego partnera stać na zdradę, osądź, kto jest bardziej wiarygodny... Tylko staraj się być obiektywna, nie patrz na tę sytuację w kontekście Waszego rychłego ślubu tylko tego, że macie być ze sobą całe życie. Lepiej odwołać ślub niż potem zmagać się z niewiernym mężem i widmem rozwodu. I pamiętaj, "życzliwych" nie brakuje, ktoś może celowo chcieć Ci zaszkodzić.

Jakikolwiek będzie wynik Twoch przemyśleń i rozmów z narzeczonym, jestem z Tobą i współczuję, że musisz się uporać z takim problemem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Czw 23 Lut 2012, 0:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W innym wątku napisałaś, że już raz posunął się do zdrady innej kobiety z tą właśnie. Popieram Margę, powinnaś bardzo mocno zastanowić się nad ewentualnym ślubem. Moim zdaniem powinno dojść do jakiejś konfrontacji.

Trzymaj się ciepło!
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 23 Lut 2012, 1:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie,że jakoś uprzedzona jestem, ale z racji jego poprzedniej zdrady- cóż,że nie Ciebie wtedy zdradził- dokładnie wysłuchałabym tej dziewczyny......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Czw 23 Lut 2012, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurczę Shocked, zgadzam się z Karoliną.
Słyszałam ostatnio o podobnej sytuacji. Koleżance ktoś mówił, że jej narzeczony ją zdradza, ma nawet dziecko na boku etc. etc. tego było naprawdę dużo. Ona nie uwierzyła. I teraz po 6 latach małżeństwa, wyszło wszystko na jaw! Ona teraz pluje sobie w twarz, że nie zainteresowała się wtedy tymi informacjami, jest załamana, wiadomo, straszna historia!

I choć to nie musi być prawda i jak wspomniała Marga, wiele jest "życzliwych" osób, to ja bym postawiła wszystko na głowie, żeby dowiedzieć się prawdy, zwłaszcza, że zdrada miała już miejsce, jak mówiły dziewczyny...
Współczuję Ci, załamka :/!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wesolaONA
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 90
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Czw 23 Lut 2012, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozmawialismy dlugo...utrzymuje ze d niczego nie doszlo, Że ona prubuje go zniszczyc bo kiedys z nia byl i ona robi wszytsko by jemu sie nie udalo zycie. W sumie uzyl logicznych argumentow. Znajoma ktora przeczytala cala rozmowe moja z nia....doszla do wniosku ze jest to grubymi nicmi szyte. Raz mu sie zwazek rozpadl bo ona tez napisala innej ze ja zdradzil a nie zdradzil..dziewczyna odeszla bez slowa. czas pokaze jak bedzie. Uwierzylam mu..ze nic nie bylo..bede mocno obserwowac teraz...chyba zbyt mocno..ale nie mam wyjscia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Czw 23 Lut 2012, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesolaONA mam nadzieje że wszystko się wyjaśni i ułoży
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group