Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zdrada
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Annoula
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 333

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 18:54    Temat postu: Zdrada Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny dzisiaj dowiedziałam się że narzeczony mojej siostry zdradza Ją z inną kobietą. Nie wiem jak mam Jej o tym powiedzieć, oni są ze sobą 4 lata. Planowali ślub...Sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś pewna, ale tak na pewno, tak, że nikogo nie skrzywdzisz - powinnaś powiedzieć. Dla mnie osobiście sprawa prosta - jeśli spotyka się z inną kobietą, coś w związku jest nie tak. Albo niech sobie to wyjaśnią, albo niech się rozstaną. Lata i zaangażowanie nie ma tu najmniejszego znaczenia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annoula
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 333

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pewna Damo mam nawet zdjęcie zrobione telefonem komórkowym. Widział ich dzisiaj razem kolega. Siostra spędziła u nas cały dzień, ponieważ nie mogła dostać się do Krakowa gdzie obecnie mieszka, z powodu uroczystości żałobnych a on w tym czasie przechadzał się z jakąś panną po plantach. Brak mi słow tak bardzo jestem na niego zławykrzyknik! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże
Ręce mi opadły.

Zabiłabym drania Evil or Very Mad

Annoula tak naprawdę, to uważam, że nie ma dobrego sposobu, żeby jej o tym powiedzieć. Tej informacji nie da się przekazać tak, żeby nie bolało.

Jesteś pewna, że to się dzieje? Będziesz potrafiła to udowodnić pytajnik Bo nie sądzę, że siostra od razu w to uwierzy (kiedy jej to powiesz, bedzie zaprzeczać, to naturalna reakcja - a przynajmniej ja bym tak zareagowała). Ja bym nie uwierzyła, musiałabym zobaczyć, żeby uwierzyć. Przecież gdy kochamy = ufamy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annoula
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 333

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewqa gdybyś wiedziała jak mnie ręce opadły smutny , ja jestem w szoku a co dopiero Ona będzie musiała przejść gdy się o tym dowie. Zdaję sobie sprawę z tego, że na początku nie będzie chciała w to uwierzyć.Mam to zdjęcie na telefonie, to z pewnością jest on a obok jakaś blondyna w mini!wykrzyknik!Brak mi słów. Taki cios smutny Cała nasza rodzina polubiła chłopaka, chociaż mamie dużo czasu to zajęło ponieważ on jest cudzoziemcem. Siostra przeprowadziła się do niego w zeszłym roku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, może wygląd to nie wszystko? Obejmował ją? Całował czy tylko spacerowali? Może ktoś niepotrzebnie sieje panikę, może to tylko koleżanka?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annoula
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 333

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymali się za ręcę i rozmawiali, gdy zobaczył kolegę którego również zna szybko puścił jej rękę i odwrócił głowę. Wtedy kolega zrobił zdjęcie.Chciałabym aby to okazało się nieprawdą.Już ktoś kiedyś mówił siostrze że widział go na imprezie z jakąś laską, wtedy gdy siostra była w pracy. Oczywiście nie chciała w to uwierzyć... smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepiej niech zerwą teraz niż po ślubie miałby zdradzac
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leila napisał:
lepiej niech zerwą teraz niż po ślubie miałby zdradzac

Dokładnie wykrzyknik Musisz jej to powiedzieć i to jak najszybciej,to dla jej dobra!! a teraz jak o tym myslisz wszystko analizujesz na spokojnie,to były jakies znaki?po czym mogłabyś się domyślic lub siostra?można było po czyms poznac?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leila napisał:
lepiej niech zerwą teraz niż po ślubie miałby zdradzac


Dokładnie tak, jeśli zdradza to znaczy, że związek się dla niego nie liczy. Będzie bolało, a ostateczny wybór należy do siostry - to jej życie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group