Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zdrada
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Annoula
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 333

PostWysłany: Wto 20 Kwi 2010, 6:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opowiedziałam siostrze o tej sytuacji. Przyjęła to o dziwo nad wyraz spokojnie. Stwierdziła że musi go sprawdzić i zrobi wszystko aby go złapać na gorącym uczynku! Mam wrazenie że wpadła teraz w manie detektywistyczną, chyba w ten sposób chce wyładować "narazie", swoje emocje. W tym momencie nie chce żadnego pocieszenia. Powiedziała że załatwi to sama. Przyznam że ogarnął mnie lekki strach, co wymyśli. Jeżeli tylko nie będą to akcje zbrodnicze:-) Dałam słowo że ma moje wsparcie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 20 Kwi 2010, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Annoula z jednej strony cieszę się, że zareagowała tak spokojnie,ale z drugiej... Confused Chyba rzeczywiście skoncentrowała sie teraz na udokumentowaniu zdrady, może jest to dla niej jakaś forma odreagowania ? Z pewnością emocje ujawnią się później.
Na razie nie uprzedzajmy faktów, dajmy jej czas na przetrawienie nowej sytuacji.
Trzymam kciuki - życzę dużo siły uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adeline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 119

PostWysłany: Wto 20 Kwi 2010, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może to i dobrze, że chce go złapać na gorącym uczynku? bo jakby mu wprost powiedziała, że wie o zdradzie i zrywa to mógłby zrobić maślane oczka i mogłaby Twoja siostra Annoula zmieknąć. Twoja siostra zna samą siebie i pewnie wie jak ma z tego wybrnąć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annoula
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 333

PostWysłany: Wto 20 Kwi 2010, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewqa on już taka jest, silny charakter. Woli nie tracić czasu na rozlewanie łez tylko opracowywać zemstę. Mysle, że narazie na tym się teraz koncentruje. Dziękuję, mam nadzieję że jakoś się to ułoży.

Adelaine siostra niestety czasem nie chciała przyznać się przed samą sobą, że dzieję coś złego w jej związku a męskie czułe słowka potrafią złamać najsilniejszą. Już takie jesteśmy kobiety...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Wto 20 Kwi 2010, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I bardzo dobrze,że Twoja siostra potrafi być tak opanowana i zachować zimną krew.Znając mnie to bym tak nie potrafiła tylko od rau zrobiła mu taką awanture ,że ho ho Twisted Evil a tak przynajmniej złapie go na gorącym uczynku-bedzie miała dowód nie bedzie mogł się wyprzeć,a tak by jej jeszcze coś wmówił,że to pomyłka ze to nie on itp i nigdy by nie miała 100%pewności,że mówisz prawde!Moim zdaniem Twoja siostra dobrze kombinuje Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annoula
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 333

PostWysłany: Wto 20 Kwi 2010, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nati też kiedyś byłam w podobnej sytuacji i nakryłam drania z inną. Miałam dowód i już się nie wymigał. Myślę tak samo jak Ty że opanowanie przynajmniej na początku jest bardzo potrzebne, po wszystkim już można bez oporów wypłakiwać się w poduszkę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adeline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 119

PostWysłany: Wto 20 Kwi 2010, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wypłakać to sie musi na pewno i musi mieć oparcie, bo nie będzie łatwo... nie może tego trzymać w sobie... a czas uleczy rany uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 20 Kwi 2010, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Annoula to jakieś fatum na Wami krąży. No ale skoro u Ciebie wszytko ułożyło się jak najlepiej, to siostrę też czeka tylko to co najlepsze.

Niech tylko przetrwa ten zły czas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annoula
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 333

PostWysłany: Wto 20 Kwi 2010, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczę Ewqa też tak przez chwilę pomyślałam że to chyba jakiś pech z tymi facetami ale nigdy się do końca nie wie na kogo człowiek trafi. Przyznam ze teraz dmucham i chucham na swój obecny związek ale jestem też bardziej ostrożna a co z tego wynika, mam większą kontrolę nad wszystkim żeby czasem znowu jakaś ... nie zakręciła się obok mojego Ł. Siostrę wspieram jak tylko umiem i wierzę że spotka na swojej drodze porządnego faceta.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annoula
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 333

PostWysłany: Wto 20 Kwi 2010, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adeline napisał:
wypłakać to sie musi na pewno i musi mieć oparcie, bo nie będzie łatwo... nie może tego trzymać w sobie... a czas uleczy rany uśmiech


Na początku jest bardzo ciężko, ale tak jak stwierdziłaś czas jest najlepszym lekarzem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group